Król Hejto jest tylko jeden XD
@Moderacja to kiedy zaproszenie do serwerowni?
#chwalesie #heheszki #hejto #putinowskapolska



Król Hejto jest tylko jeden XD
@Moderacja to kiedy zaproszenie do serwerowni?
#chwalesie #heheszki #hejto #putinowskapolska



Zaloguj się aby komentować
#wiadomoscipolska #putinowskapolska #bekazpisu #jebacpis #polityka

Zaloguj się aby komentować
Beata, a zakaz drukowania wyroków Trybunału Konstytucyjnego jest cacy czy nie cacy w stosunku do Konstytucji?
Was trzeba uznać za organizację przestępczą, to się wam po prostu należy.
PS. Poza tym ten cały Bodnar to nie jest czasami prokuratorem generalnym i ministrem sprawiedliwości?
#jebacpis #zostaniecierozliczeni #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Ej a Ziobro nie był 8 lat posłem, ministrem i prokuratorem jednocześnie?
I czy to, że Bodnar teraz nie ma żadnego wyboru i musi być jednocześnie prokuratorem generalnym, nie wynika z PiSowskiej ustawy? Tj. PiS, w tym Duda, zdaniem Beaty złamali Konstytucję.
Zmiana tej ustawy będzie więc wg. Beaty częścią przywracania ładu konstytucyjnego w Polsce.
Zaloguj się aby komentować
To ostatnie dni Józefa Kubicy na stanowisku dyrektora Lasów Państwowych. Za tydzień sejmik śląski podejmie decyzję, którą resort klimatu potrzebuje, by nominatowi Zbigniewa Ziobry wręczyć dymisję. To jednak dopiero początek porządków w instytucji zawładniętej przez ludzi Suwerennej Polski. Zmiany sięgną regionalnych zarządów Lasów, które w ostatnich latach odpowiadały m.in. za masową wycinkę drzew czy wątpliwe i kosztowne inwestycje. Wiceminister klimatu Mikołaj Dorożała w rozmowie z Onetem mówi, że za zmianami personalnymi pójdą także audyty i kontrole w nadleśnictwach. — Chcemy rozliczyć dotychczasowe kierownictwo co do złotówki — mówi wiceminister klimatu.
#wiadomoscipolska #putinowskapolska #polityka #jebacpis #bekazpisu
Zaloguj się aby komentować
#bekazpisu #jebacpis #polityka #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
A ich wycie to najpiękniejsza melodia pod słońcem.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
wiecie, że w zarówno w logo telewizji republika jak i pisu znajdują się kolory biały, niebieski i czerwony? to dokładnie takie same, jakie ma flaga rosji.
no cóż, każdy ma swoje symbole
#polityka #bekazpisu #tvpis #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
#heheszkipolityczne #polityka #putinowskapolska #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
Ja jestem prezydentem!
Ja, jako prezydent
Ja nie będę tolerował
Ja jestem prezydentem RP odpowiem tak,nie będą mi w obcych językach...
Ja dotrzymam słowa!
Ja nie wiem ile człowiek przyczynia się do zmian klimatycznych..
Ja państwu powiem, ze ja pracuję cały czas...
Ja powiem tak
#jebacpis #zostaniecierozliczeni #polityka #putinowskapolska #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
kruciutko z neonazizmem w przestrzeni publicznej
#polityka #tvpis #bekazpisu #putinowskapolska

@libertarianin
Barski jest czlowiekiem zbigniewa zero wiec hardy pisowiec.
Pietrzak od lat wlazi pisowi w dupke, wiec atak na pietrzaka jest atakiem na pis.
Mysli, ze ziobrysta bedzie chcial ruszyc d⁎⁎e w tej sprawie?
To co kto zrobil to jest temat na inna rozmowe, patrzmy realnie co kto zrobi.
PiS bedzie tez takimi ludzmi dzialal( powiazanymi z partia, ale nie politycy) i gadal takie rzeczy, zeby naprawde zabrac republice koncesje.
Link do samej wypowiedzi:
https://twitter.com/PrawicowyZlew/status/1741742318745473131
"Tutaj mam okrutny żart z tymi imigrantami, że oni [NIEMCY] liczą na to, że mamy baraki dla imigrantów w Auschwitz, w Majdanku, w Treblice, w Stutthofie, mamy dużo baraków zbudowanych tu przez Niemców, i tam będziemy tych imigrantów wpychanych nam przez Niemców [ umieszczać ]" - brzmiała pełna wypowiedź.
Zaloguj się aby komentować
Auć!
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Uuuuuuuuu….
#jebacpis #zostaniecierozliczeni #polityka #putinowskapolska #bekazpisu

@Wyrocznia w ogóle pomijając kwestię zgłaszania tego i jako takiego rozgłosu politycznego- ja zawsze myślałem, że te wszystkie ściepy na szlachetne paczki, rodziny takie i owakie i inne lampki do nieba są całkowicie opcjonalne. Co to w ogóle do cholery jest uwaga za brak zaangażowania społecznego? Szkoła próbuje hodować bandę podskakujących społeczniaków czy co? Ja wiem, że poziom nauczycieli to jest nieśmieszny żart, ale serio, jakiemuś półgłówkowi się uroiło, że w sumie to "on chce" bo go swędzi, ale jemu szkoda hajsu, więc zmusi dzieciaki, żeby wywalali swój "dla idei"?
Zaloguj się aby komentować
Co prawda to prawda.
#jebacpis #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska #polityka #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
Ciekawe czy Sakiewicz już zaspokojony.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Ostatnia wieczerza.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry.
Uprzejmie informuję, że nowy zarząd ENEA wytoczył właśnie powództwo przeciwko byłym władzom spółki za decyzję o inwestycji w budowę bloku węglowego „Ostrołęka C”. Co ciekawe, wśród pozwanych jest byly wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej poseł Partii, członek Ordo Iuris Paweł Jabłoński. Spółka będzie dochodziła roszczeń w łącznej wysokości 656 milionów złotych.
Kolejną sprawą, jest ta dotycząca partyjnego propagandysty Michała Adamczyka. Zainteresować się nią mogą pewne instytucje gdyż jak ustalili dziennikarze, dochodziło do niezłych kombinacji. Adamczyk pracował bowiem na etacie i umowie b2b. Obie umowy skonstruowano tak by pokryć koszty pisowca. To były również kombinacje na składkach ZUS i podatku dochodowym, obejście limitów ustawy kominowej i obejście wewnętrznych regulacji TVP. Tak więc jest to sprawa dla telewizji, prokuratury i skarbówki.
Ale nie rozliczą ich jak twierdzą dalej niektórzy.
Miłego dnia i smacznej kawusi.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska

Nie moge z wami. Jeszcze wam ten Tusk bokiem wyjdzie, tak samo jak Duda. Takie same memy pamietam o dlugopisie. Pamietam rowniez w jakiej aurze odchodzili ci sami ludzie 8 lat temu. A poniewaz Polak byl jest i bedzie glupi to za 4 lata powtorka z rozrywki. Przy tym socjalu bezrobocie lada chwila skoczy do 10%, a wsrod mlodych do 20%. Kredyciki na baciowe, 800 plus, 13/14 i inne pierdy trzeba w koncu bedzie zaczac splacac. Vat wroci do normy, zloty sie oslabi, paliwo skoczy. Dodatkowo jeszcze w tym roku, a gwarantuje wam to bedziecie mieli pokazy inteligencji ministerstw, w ktorych teki maja lewicowe psycholozki na czele z Szlezwig Holstein, Dziemianowicz i Nowackiej. W PL nie moze byc normalnie. Polskie igrzyska.
@Wyrocznia w tym temacie polecam sprawdzić TFI Energia bo szykował się jeszcze większy wał. Otóż Minister Tchórzewski mniej więcej równolegle do rozpoczęcia budowy Ostrołęki wpadł na pomysł budowy funduszu inwestycyjnego, który miał lokować środki w inwestycje energetyczne. Gdy już okazało się, że Ostrołęka jest wtopą i brakuje środków na dokończenie inwestycji próbowano przeforsować pomysł przeniesienia Funduszy Emerytalnych pracowników spółek energetycznych do TFI Energia. Jeśli dobrze kojarzę to popierało to nawet NSZZ Solidarność. Koniec końców załogi gigantów energetycznych głosowały przeciwko. Gdyby tego nie zrobiły to pracownicy straciliby sumarycznie 1,5mld zł bo o taką kwotę rozchodziła się gra i dokładnie taką kwotę mieli na swoich Funduszach Emerytalnych.
Zaloguj się aby komentować
Dobrze, że zero uprzedził czasy i wprowadził konfiskatę rozszerzoną.
Zostaniecie rozliczeni. Każdy w swoim czasie.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry.
A czy to prawda, że stary szmateckiego, niejaki Andrzej, był konfidentem SB o pseudonimie "Michu"?
https://inwentarz.ipn.gov.pl/node/3058532
I czy to prawda, że dziadek szmateckiego, niejaki Stanisław, był ubekiem?
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
#bekazpisu #jebacpis #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

@Wyrocznia @NiebieskiSzpadelNihilizmu nie może zabraknąć
https://img8.demotywatoryfb.pl//uploads/201604/1460647711_by_Jezuita_inner.gif
Zaloguj się aby komentować