Czy diablo IV online się spisuje? Dobrze sie w to gra? Zastanawiam się nad zakupem, bo w diablo 3 pozostało mi farmienie.
#ps5 #gry #diablo
Czy diablo IV online się spisuje? Dobrze sie w to gra? Zastanawiam się nad zakupem, bo w diablo 3 pozostało mi farmienie.
#ps5 #gry #diablo
Chyba jeszcze nie ma takiego hack'n'slasha, w którym endgame jest wciągający bardziej niż fabuła.
W sumie nie wiem. W PoE i LE nie grałem, dlatego chętnie wysłucham waszych zdań.
Póki co gram w Diablo 4 i tak ode mnie to z sezonu na sezon endgame jest bardziej rozwinięty, gameplay fajny. Niestety często jest tak, że nim sezon się skończy to mamy wymaxowaną postać i zazwyczaj rzucam Diablo do momentu, aż odpalą kolejny sezon.
Zaloguj się aby komentować
Witajcie.
Czy po skończeniu głównego wątku kontynuujecie grę?
Ja właściwie zawsze przestaję grać. Nawet jeśli gra mi się podobała to jednak czar pryska i nie potrafię się wczuć. Dlatego zostawiam sobie zawsze ostatnią fazę głównego wątku na koniec.
#gry #pcmasterrace #ps5
#ankieta
To tak, Simsy nawet głównego wątku nie mają
, acnh napisy końcowe pojawiają się szybko, nie zdążysz nawet odblokować wszystkich atutów zanim przejdziesz główny wątek (polepsz wyspę na tyle żeby był koncert)
Hades po głównym wątku miał wątek outro który dokończyłam i jeszcze chwilę po nim grałam
Graveyard keeper chwilę grałam po końcu głównego wątku ale nie za długo. Nie skończyłam wszystkich dlc
Generalnie jeśli udaje mi się skończyć główny wątek to siedzę jeszcze trochę. Ale większości gier nie kończę głównego wątku
Zaloguj się aby komentować
@SuperSzturmowiec popatrz na sam ekosystem, na decku możesz zainstalowac grę ze steama, z poza steama, piracka, emulator. Gabę ma to w d⁎⁎ie to twoje urządzenie. A na swichu jak tylko duskietka ulegnie uszkodzeniu to nie masz jak grać. A valve non stop rozwijaja support dla nowych mobile procesorów, deck 2 to będzie sztos jakich mało ale wcześniej będzie valvowy VR. Hail Gaben Valve przetrwa tysiąc lat !
Zaloguj się aby komentować
Trzeba przyznać, że cudna jest ta giera jeśli chodzi o widoczki!
#gry #ps5 #spiderman


Zaloguj się aby komentować
Pytanie do VR2.
Use case:
głównie do simracingu Gran Turismo 7 na PS5
jest parę ciekawych tytułów, głównie Resident Evil
też ma działać na PCcie w tym simy jak Asseto Corsa także tego
Gdyby nie PS5 to bym rozważał alternatywy.
Główne pytanie: Jaka cena jest obecnie "dobra"? Bo nie mogę znaleźć wykresu historii cen, więc nawet nie mam pojęcia czy jest na zwyżce...
A teraz pytania praktyczne, bo naczytałem się na hejto (i wykop), że jest pewna litania tutaj:
ergonomia noszenia na głowie, jest ponoć gorzej
soczewki same z siebie degradują się i są "zamglone"
przyciski na kontrolerach mogą nie działać za dobrze
łatwość porysowania szkieł?
Sony leci w ciula z obsługą klienta i po gwarancji bezpardonowo kasują ponad 800 zł za byle co ...
BTW, co polecacie na okulary? Jest tyle pomysłów z wydrukami 3d, że nie ogarniam.
#gry #ps5 #playstation #psvr2
@wielkaberta ergonomia jest na czwórkę, byleby mieć nisko tylny trzymacz, dopiero w naprawdę dłuższych sesjach może przeszkadzać. Jedną soczewkę mam w jednym punkcie jakby delikatnie zamgloną, może jakby był maleńki spot jakiejś wazeliny od środka
Kontrolery sztos nic się nie dzieje z żadnymi przyciskami. Szkło łatwo porysować tą najbardziej zewnętrzna powłokę, ja lekko starłem za mocno dociskając mikrofibrę. Ale nie widać by jakkolwiek to wpłynęło negatywnie w tym miejscu soczewki więc to nie problem, gorzej mozna pewnie porysowac nosząc pod tym okulary, ale możesz sobie zamówić szkła na vr-rock normalnie na taką wadę jaką masz zakładane nakładki. Za te pieniądze chyba najlepszy vr jaki możesz kupić. Choć quest ma też swoje zalety, ale jak masz zamiar grać w resident evil to nie będziesz żałować, niedawno skonczyl3m, masakrycznie za⁎⁎⁎⁎ste doświadczenie
Zaloguj się aby komentować
Ale sie jaram
No i zaczynam przygode, mam #ps5 i bede po kolei gral we wszystkie "action RPG" ktore wyszly od tamtego czasu.
Jako pierwsze wybralem God of War.
Chetnie poczytam w co pokolei byscie grali na moim miejscu
#rpg

Zaloguj się aby komentować
Skończyłem właśnie czwarte Uncharted, siedzę gapie się w napisy końcowe i płakać mi się chce
#gry #ps5 #zalesie

Zaloguj się aby komentować
Kupiłem ps5 i zamiast pograc w cos nowego ogrywam 11 letnie GTA V juz 4 raz. Cala gra na kamerze FPS to inny wymiar rozgrywki. Jak dla mnie to najlepsza gra w historii.
#ps5 #gtav
Zaloguj się aby komentować
Ukończyłem dzisiaj God of War i kontynuuje moje nadrabianie zaległości z kupki. Jakoś razem z jesienią przyszła mi mega zajawka na gry 😁.
Tym razem biorę się za Infamous Second Son.
Już trochę pograłem i taki bezmózgi tpp shooter się to wydaje w dużym skrócie, ale chyba właśnie tego potrzebuje.
#ps5 #gry


Zaloguj się aby komentować
Tak się zjawiłem na czwarte Uncharted, które właśnie ogrywam, że dziś sobie obejrze film na podstawie gry. CIEKAWE JAK SPIDER MAN SOBIE TAM DAL RADE.
Pewnie to z kolei mnie zaprowadzi do ogrania Spider Mana 2, taka reakcja łańcuchowa xD
#film #gry #ps5


Zaloguj się aby komentować
Kochani - cały dzień rozmyślałem w co zagrać po ukończeniu wczoraj Star Wars Oytlaws i przypomniałem sobie, że jedna z zaległości moich jest nie ogranie do tej pory Uncharted 4 (I tej drugiej gry z babami tez).
Skakajac bohaterka po platformach w niektórych etapach w Outlaws, niczym Drake zachciewalo mi się właśnie Uncharted więc może w końcu ogarnę ostatnia grę z serii. Dawno temu przechodziłem hurtowo trzy części na PROSIAKU i czas zakończyć przygody Nathana.
#gry #ps5


@kopytakonia Ah tak, poziomy Crushing i Brutal. Ból i cierpienie. Ta gra słynie z paru szalenych sekcji gdzie musisz powtarzać pierdyliard razy.
Jedynka jesz sztywna i zestarzała się.
Dwójka top. Najlepsza i sekcja z pociągiem jest nie do przebicia.
Trójka nieco męczarnia po dwójce.
Czwórka powiew świeżości.
Zaloguj się aby komentować
Skończyłem właśnie Star Wars Outlaws, nie było tak tragicznie jak miało być wg. wielu osób w internecie. Plusem tej gry jest to, że tak mało w niej "ubigry". Zajęło mi to 39h, zdobyłem 50% trofeow I zrobiłem właśnie chyba tak mniej więcej połowę pobocznego contentu.
W tym tygodniu wyszedł patch, który wiele w tej grze naprawił co widac, niestety oststnie dwie misję na nim przechodziłem tylko. Nie zmienia to faktu, że gra jest warta max 150zl na premierę i przepłaciłem dając 320zl na premierę xDD
#ps5 #gry #starwars

Zaloguj się aby komentować
Napęd bluray-rom do plastobeton5 realnie warty 150 złotych kosztuje teraz w promocji 1200 zeta. Towar deficytowy.
#ps5 #sony #playstation #playstation5 #ps4 #forthefrayers #gownowpis #gry #cotusieodpierdala #sraniedoryja #konsole #benc

Zaloguj się aby komentować
Ale paskudztwo wymyślili.
Niebieski pad z bazgrołami, jeśli taki gust mają miłośnicy firtnite to współczuję.
#gry #ps5 #playstation5


Zaloguj się aby komentować
Chce ktoś kupić używane PS5 za 1030-1200 PLN? Cena do negocjacji. Dodatkowo 2 pady, ładowarka i kilkanaście gierek (TLOU,RDR2, Horizon, Mafia, Mass Effect i kilka innych). Kupiłem sobie PC z 7800X3D, RTX 4080 Super, 32GB RAM i konsola się kurzy a kaska by się przydała co bym do kompa dokupił parę wiatraków czy dysk.
Stan idealny, trzeba tylko odkurzyć ale mogę to zrobić przed wysyłką.
#sprzedam #allegro #olx #gry #pcmasterrace #ps5 #xbox #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Chodzi za mną elden ring, chyba sobie wieczorem wrócę do tego masochizmu
#gry #ps5
To przez was, wrzucacie tu dużo tego ostatnio

Zaloguj się aby komentować
Panowie eksperci. Chce kupić konsole i zależy mi najbardziej na rajdowkach co lepsze, gdzie więcej ludzi itd
#ps5 #xbox
Zaloguj się aby komentować
Będzie trochę #niepopularnaopinia
PS5 Pro powinno mieć premierę w 2021r i nazywać się po prostu PS5 a nawet wtedy i tak konsola byłaby przestarzała w porównaniu do PC.
Wydajność zarówno PS5 jak i PS5 Pro powinna być co najmniej 2x wyższa aby przyciągać graczy i osiągnąc to mityczne 4k/60fps. Nie wiem czemu Sony skupiło się tak bardzo na cenie kiedy i tak nie mogło sprostać popytowi. Mogli dać sporo lepszy hardware w wyższej cenie. Sporo osób co roku kupuje o wiele droższe telefony, na konsolę też byłby popyt.
#ps5 #playstation #gry
@Stashqo nie zgadzam się. Konsola to powinno być przede wszystkim tanie urządzenie do grania. PS5 w roku premiery (2020) miało zaskakująco wydajne podzespoły i dosyć wysoką cenę i był to znaczący przeskok względem PS4 i PS4 PRO. Problemem obecnej generacji konsol nie jest zła grafika, a brak gier.
Dla fana kanapowej kooperacji jedyna konsola jaka obecnie ma sens to Switch. Na PS4 ograliśmy praktycznie wszystko co było.
Zaloguj się aby komentować