Zaloguj się aby komentować
Z punktu widzenia gracza takiego niedzielnego, jak na razie to #ps5 jest takie meh.
Cały czas nie podjąłem decyzji, żeby wymienić #ps4 na nowszą konsolę. Dlaczego? Bo nadal mam gry singlowe na starą konsolę do ogrania i raczej nie zapowiada się, żebym szybko je sobie ogarnął. A na Playstation 5 lista gier, które już wyszły i chciałbym je ograć, jest dosyć krótka:
Astro's Playroom
Astro Bot
nowy Rachet & Clank
nowy Horizon
SpiderMan 2
Dodatkowo chyba brak jest nowych gier nastawionych na kanapową kooperację. Tutaj nie wiem, czy po prostu nie miałoby sens wymienić konsolę na Switcha. Grafika nie ma znaczenia, jeśli zabawa jest świetna. Kolejny argument za tym, to że Playstation 5 wygląda odpustowo, pod tym względem PS4 jest super, nie wygląda jak zabawka nastolatka pozostawiona w salonie
Premiera nowej #konsola PS5 Pro to jest jakiś nieśmieszny żart. Sony ma konsolę PS5, która jest świetna pod względem wydajności, grafiki itp. a jeden jedyny jej problem, to mała liczba gier. Co więc robią? Wypuszczają nowe gry? No tak średnio bym powiedział. Wypuszczają kolejną konsolę, jeszcze szybszą niż poprzednia, ale za to horrendalnie drogą (jak na konsolę) i nadal z jedną jedyną wadą - małą liczbą gier.
Jak macie propozycje gier do kanapowego #coop na ps4 i ps5 to dawajcie. Mi się wydaje, że praktycznie wszystko mam ograne i jest lipa. #ps4coop

konsolę PS5, która jest świetna pod względem wydajności, grafiki itp.
z tym ziemniaczanym procesorem to tak -średnio- bym powiedział
a sam pokaz to iks k⁎⁎wa de - pokazali stare gry ze starego ps4 lekko odpicowane w 60 klatkach XD Żadnych! nowych gier tylko odpicowane starocie. Po c⁎⁎j nowe gry jak można klepać same remastery a ludzie i tak łykną (° ͜ʖ °)
Do tego cena 4500 zł za odpustowo wyglądającą konsole z napędem do grania w remastery remasterów, która będzie u nas sprzedawana za 4999 zł w zestawie ze śmieciowymi grami, psim gównem, wibratorem i dodatkowym padem. Tylko tak dalej Szony - r⁎⁎⁎ać, j⁎⁎ać graczy i na nich zarabiać. Brak konkurencji to wspaniała sprawa.
@KierownikW10 u mnie jeszcze lepiej - jadę na PS3. MGS4 czeka, Skyrim czeka itd. Nie widzę sensu zmieniać na PS5.
Do tego mamy Switcha i ogrywamy Mario i Kirby z dzieciakami. Nigdy nie przykładałem wagi do grafiki (może dlatego, że nie było mnie stać xd), więc PS3 i Switch to dla mnie nadal świetny zestaw do grania.
Zaloguj się aby komentować
Piękna pogoda a ja se w diablo 4 gram i za to moje życie kocham
#gry #ps5

Zaloguj się aby komentować
Astro Bot już jutro na PS5!
Video Recenzja: https://youtu.be/Vf3Kpi\_OZqE
Na Metacritic same dziewiątki: https://www.metacritic.com/game/astro-bot/
#gry #ps5 #astrobot

Przecież to gra dla dzieci, na tyle obecnie stać PlayStation, gra dla dzieci i jakieś woke gówno które zdechło po dwóch tygodniach. Czas sprzedać tę konsolę i kupić xboxa, tam przynajmniej jest gamepass i wpadają do niego jakieś gry nie to co na plusie gdzie żeby zagrać w 20 letnie GTA trzeba opłacać wariant premium.
Zaloguj się aby komentować
Taka tak przeróbka - zesplitowany dpad z dualsense'a do DualShocka 3, trzeba było piłować obudowę bo przyciski są większe. Ale warto w opór.
Jakby ktoś nie wiedział - dzięki temu przyciski wciskają się osobno dla dużo większej precyzji.
#ps3 #playstation i #ps5 bo do niego są te przyciski.

Zaloguj się aby komentować
#gry #ps5
Z wielkiej sympatii do uniwersum Avatara, kupilem sobie Frontiers of Pandora.
Ubisoft jednak nie zaskoczył. Mimo przepięknej grafiki i dopracowania technicznego nie mogę się wciągnąć w te drewniane misje i dialogi. Żal, bo taki potencjał zmarnowany. Tyle lat pracy i wysiłku wszystkich poza scenarzystami, którzy nie wiadomo po chooj oni są tam zatrudnieni. Podobnie miałem z Horizon 2. Czy tak trudno jest stworzyć wciągającą fabułę i przekonywajace postacie? Nikt im nie powiedział, że to się nie będzie kleić? Jakby to byli jacyś starzy zasiedziali członkowie ekipy, których nie wolno krytykować, a oni odwalają taką kaszane. Jakby od niechcenia coś tam zrobili, byle było. Choć film sam w sobie też fabularnie nie błyszczy, ale gra to jednak coś innego. Tam fabuła musi mnie motywować do brnięcia dalej, jeśli mam wytrzymać dłużej niż kilka godzin filmu.
Zaloguj się aby komentować
Naszła mnie ochota na jakąś niezobowiązującą kolorową giereczkę, więc postanowiłem dać szansę Immortals of Aveum (tym bardziej, że mam ją w cenie PS Plus). Zainstalowałem, zmęczyłem zdecydowanie przeciągnięty wstęp i kurde, siadło. Za⁎⁎⁎⁎sta strzelanka w magicznej otoczce. Co ciekawe, najbardziej przypomina mi ona... Unreal Tournament 2003. Wbijam na arenę, latam na double jumpach, strzelam z Flak Cannona do przeciwników i mam z tego masę radochy.
Szkoda, że komercyjnie gra była całkowitą porażką. Stare ludzie w internecie mogą sobie pisać, że dziś wszystkie gry na jedno kopyto, ale jak przychodzi co do czego, to prawda jest oczywista - rynek chce militarnych albo overwatchopodobnych sieciowych shooterów i niewiele więcej. Sam zresztą też olałem tę grę w okolicach premiery. A patrząc na trofea, to nawet mimo posiadania gry i odpalenia, mało kto daje jej szansę - osiągnięcie "pokonano 100 wrogów" ma 54% graczy. Trochę to wina naprawdę długiego wstępu, no ale tak czy siak, bardzo słabo.
W każdym razie, polecam. Choćby po to, by docenić fakt, że czasem nawet u dużego wydawcy zdarzy się mniej bezpieczny projekt.
Zaloguj się aby komentować
Bardzo się jaram.
#grykomputerowe #ps5 #kingdomcomedeliverance #kcd2 #konsole

Zaloguj się aby komentować
Polecicie coś do kolekcji? Czy według Was czegoś tu brakuje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gry #pcmasterrace #xbox #ps5

Zaloguj się aby komentować
Mój dobry ziomek ma dedpula, to ja biere łolwerina
#gry #ps5

Zaloguj się aby komentować
#pcmasterrace #pc #gry #komputery #grykomputerowe #xbox #playstation #ps5 #nvidia #amd #steamdeck
Kurteczka powiedział "frame generation działa tylko na serii rtx4xxx bo ta technologia wymaga dedykowanych rdzeni w gpu". Inaczej się, k⁎⁎wa, nie da. I teraz przychodzi takie AMD, które tego nie wiedziało i robi to dla większości kart graficznych. Początki co prawda były trudne bo w Forspoken i Aveum działało to mocno średnio ale odpalam niedawno na mojej upośledzonej RTX 3060 12gb Ghost Of Tsushima w której mamy już Fsr 3.1 i z miejsca pojawia mi się banan na twarzy. Framegen? Działa. VRR? Działa a synchronizacja fps z odświeżaniem monitora idealna. Artefakty? Nie więcej niż na DLSS framegen które to jakiś czas temu testowałem, czyli rzecz w ruchu niemal niedostrzegalna. Input lag? Jestem na niego jeszcze bardziej wyczulony niż na artefakty i grając na padzie nie widzę znaczącej różnicy w porównaniu do framegen na off. Wczoraj Horizon dostało łatkę i tam działa to jeszcze lepiej. Nie da się, panie Jensen, nie da się więc zaraz lecę po kastrata RTX 4060 z 8gb vram które to już od dłuższego czasu nie wystarcza do 1080p w 3/4 nowych gier a moją 3060 wypierdalam do kosza. Konkurencja - coś, czego wielu fanboyów nie lubi i jednocześnie najkorzystniejsza sytuacja dla nich samych.
@Jim_Morrison to wszystko jest tym bardziej komiczne biorąc pod uwagę fakt, że w takim cyberpunku ghosting przy DLSS jest tragiczny, a w wiedźminie 3 przy DX12 to w ogóle gra mi się wysypuje i muszę grać na DX11 pomimo, że powinienem się cieszyć z RT (który jest prawie niezauważalny xD)
dziękuję pan kurteczka.
marketing NoVideo to jest majstersztyk, a przy pomocy paru aktywnych trolli i oddanych fanów to już można niemal wszystko
O ile zakup nvidii od 4070 w górę moge zrozumieć tak śmieszą mnie ludzie którzy kupują 4060 z 8gb vram mówiąc o tym że ma dlss i Ray tracing.
Gry z Ray Tracingiem wymagają mocniejszej karty, raczej od 4070.
DLSS - przy 8gb vram to chyba jedynie do upscalingu z 720p do grania w gry 1080p bo 8gb to za malo dla części obecnych gier nie mówiąc już o przyszlych.
Tak czy siak ja kupuję od AMD bo pokazali że:
- można wydawać kilka generacji procesorów na tą samą podstawkę
- można wydać FSR, frame generator dostępny na wszystkich kartach w tym konkurencji.
- w podobnej cenie można dać więcej vramu od konkurencji, a ten vram to bardzo ważna rzecz, gdy brakuje mocy to można wyłączać różne opcje bez zjeżdżania z jakością tekstur, a gdy brakuje vram to trzeba obniżać jakość tekstur.
Generalnie takie zachowania należy wspierać i głosować portfelem, im większy ktoś ma monopol tym bardziej może olewać kupujących.
Zaloguj się aby komentować
Dobra pany bo już tracę nadzieję. Mam internet vodafone i moje PS5 non stop ma NAT Typ 3, to oczywiście uniemożliwia jakiekolwiek granie z ludźmi.
Maciej jakieś pomysły jak to zmienić? Dodałem forward portów, dodałem demilitarized zone, połączyłem kablem, dodałem IP do wyjątków firewalla. No nie mam już więcej pomysłów...
#internet #ps5
do sprawdzenia konfiguracja firewala sprzętowego w routerze/modemie, u mnie na linksysie ac1200 granie w gry ubisoftu (ubisoft connect) to jak walka z wywrotką gówna
na szybkości znalazłem takie linki dla ps5
https://www.privateinternetaccess.com/blog/change-nat-type-ps5/
w google wpisałem
ps5 nat configuration
u mnie bez dodatkowej konfiguracji routera
steam działa, microsoft działa, gog galaxy działa, amazon działa, lutris działa, PS5 działa, switch działa, tablety i telefony działają
Ubisoft Connect 32bit ma wyjebane i często nie działa
może ktoś od nich odkupi settleresów i the division 2 i postawi to na normalnych serwerach
Zaloguj się aby komentować
Wspomnicie jeszcze moje słowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) cóż... gdyby tylko była opcja ukrycia bądź wyłączenia tych pedalskich i dziecinnych "skórek" dla bachorów by inni gracze ich nie widzieli i gra podmieniała je na "stockowe"... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gry #pcmasterrace #ps5 #xbox

Zaloguj się aby komentować
6,21€ u Majfrienda i pad od #ps5 wyglada o niebo lepiej:)
Radość tym większa, ze sam wszystko zmieniałem, skrecilem do kupy i nawet działa;)
Jedynie ten panel dotykowy mnie zawiódł, bo jest lekko przezroczysty, ale naklejki nań już są w drodze:)
#chwalesie #diy #playstation


Zaloguj się aby komentować
Kontroler SONY Access PS5
https://hotshops.pl/okazje/kontroler-sony-access-ps5-55831
Cena: 149.00 zł
Okazja dostępna w sklepie Media Expert
#promocje #cebuladeals #hotshops #ps5 #okazje

Zaloguj się aby komentować
Jestem w lekkim szoku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Większość mojej biblioteki gier to "starocie", na co mi było brać 7800X3D i RTX 4080 Super to ja nie... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ps. większość nowych gier to gówno niewarte mojego czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gry #pcmasterrace #ps5 #xbox

Zaloguj się aby komentować
Z wczorajszego State of Play to chyba tylko Astro Bot jest warty uwagi:
#gry #konsole #playstation #ps5 #stateofplay
@Stashqo Oj człowieczku, marny człowieczku... aż tak Cię to boli? A może Xbox lepszy?
Zaloguj się aby komentować
Wjechała promka na #finalfantasy VII Rebirth ~250pln
#ps5 #playstation
@Tylko-Seweryn no niestety to jest promka a w przypadku gier AAA będzie tylko gorzej - już chodzą słuchy o możliwych pierwszych tytułach po $100 w podstawce. Jak kocham FFVII tak odmawiałem go sobie w oryginalnej cenie bo po prostu kurwa no nie. Ale za to ograłem Crisis Core na switchu i zaraz go będę wystawiał razem z Princess Peach Showtime...a na długi weekend Rebirth
Zaloguj się aby komentować
Tomaszki szybkie #pytanie czy przesiadajac sie z #ps4 na #ps5 po zalogowaniu na swoje konto ps bede mial dostep do swoich kupionych gier, bo ze abonament ps+ bedzie aktywny, to przypuszczam? I czy oddajac komus ps4 (bez resetu ustawien itd) bedzie mogl grac dalej na moim koncie w innej lokalizacji, korzystajac z innego wifi? Czy jak to dziala?
#playstation #gry

@nxo Masz dostęp do kupionych gier na PS4. Jak również do zapisów jeżeli miałeś je w PS+ - w takim wypadku przy uruchomieniu gry zapisy zostaną przekonwertowane do tych z PS5. Co do gier to PS4 to jest dość krótka lista gier które nie są kompatybilne z PS5 i one nie będą działać: https://www.playstation.com/en-gb/support/games/ps5-backward-compatibility-games/#only
Co do możliwości grania w twoje gry przez kogoś innego. W PS+ ustawiasz która konsola jest twoim głównym systemem i na tej konsoli wszystkie inne konta mają dostęp do twojej biblioteki. Jeżeli wtedy zalogujesz się do innego konsoli, ale nie ustawisz jej jako swojej głównej to można grać w te gry na dwóch konsolach. Z tego co wiem jednak nie ma możliwości jednoczesnego zalogowania się na te same konto na dwóch konsolach. Nie wiem też czy będzie możliwe jednoczesne granie na obu tych konsolach, a nawet jeżeli tak to czy będzie można jednocześnie odpalić tą samą grę na obu konsolach. Nigdy nie miałem potrzeby tego sprawdzać.
Zaloguj się aby komentować
Polecicie jakieś dobre gierki do popykania? Mogą być też starsze tytuły!
ps. "Soulsy" odpadają ze względu na zgnity klimat fantasy, już wolę NieR Automatę - androidy, technologia, ludzie uciekający z Ziemi i jej odbicie, no wiecie o co chodzi... ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo Armored Core VI Fires Of Rubicon jeśli już mam się "męczyć" a Wiedźmin 3, Baldur's Gate 3 i God of War to wyjątki bo mnie nie odstraszyły klimatem fantasy choć długo się do nich przymierzałem, szczególnie do baldura.
#gry

@gawafe1241 Jak nie lubisz klimatu Soulsów, ale ogólnie koncepcja gry ci pasuje to polecam The Surge (obie). Moim zdaniem bardzo niedocenione gry. Jedynka mnie urzekła klimatem i ukrytą satyrą współczesnych korporacji, mimo że gameplay miał pewne niedociągnięcia. Dwójka pod względem rozgrywki już znacznie lepsza, choć tutaj fabuła trochę mniej mi przypadłą do gustu.
Zaloguj się aby komentować