#mecz #reprezentacja #pilkanozna #przegryw #memy #psychologia

#mecz #reprezentacja #pilkanozna #przegryw #memy #psychologia

Zaloguj się aby komentować
Myślałem, że to mężczyźni na wykopie są toksyczni w stosunku do kobiet. Muszę jednak wam zwrócić honor drogie przegrywy. Oczernianie mężczyzn przez kobiety potrafi być dużo gorsze. Wystarczyło, że wszedłem na kilka subredditów zdominowanych przez płeć żeńską lub przeczytałem wypowiedzi kobiet na twitterze by się o tym przekonać. Panuje tam często ciągłe narzekanie, że mężczyźni są toksyczni, nieczuli, zdziecinniali, patriarchalni albo, że głosują nie na tą partie co trzeba. No i oczywiście pełno było też postów o tym jacy to ich ex byli okropni i jakie to one są teraz silne i niezależne bez nich. Ta rosnąca polaryzacja płciowa mnie trochę przeraża.
#przegryw #blackpill #redpill #logikarozowychpaskow

@Al-3_x "Feminizm" i nacisk na demonstrację swojej siły i zalet spowodował coraz większy egocentryzm u kobiet. Faceci byli egocentrykami od zawsze (w końcu, patriarchat) ale niestety dwóch egocentryków różnych płci, nie jest w stanie wytrzymać bez spiny w jednym pokoju. Dlatego obie grupy coraz bardziej muszą lizać się po własnych jajach (hehe), poklepując się po plecach i mówiąc jacy oni nie są za⁎⁎⁎⁎ści w porównaniu do zjebów z drugiej grupy. W końcu, o ego trzeba dbać.
Żarty o tym, jakie kobiety są głupie można znaleźć w przedwojennych wydawnictwach. Natomiast przed wojną nie ośmielono by się drwić z tego że mężczyźni to mentalne dzieci i lubią zabawki. W moim mniemaniu przedwojenne drwiny były nie w porządku ale w ten sam sposób musimy przyzwyczaić się do drwin w naszym kierunku. Chciałbym żeby tych drwin w ogóle nie było na świecie ale wiadomo, że jednostek zawistnych i egocentrycznych jest całe mnóstwo i przez to problemu rozwiązać się nie da.
Nie wchodzę w polemikę tego czy faceci mają za duże ego a kobiety słusznie że walczą o swoje, czy może kobiety do kuchni a facet rządzi. Nie w tym rzecz. Chcę zwrócić uwagę że egocentryzm w żadnym wypadku nie jest cechą którą należy pielęgnować a raczej z nią walczyć. To jest rodzaj postawy ksenofobicznej, zamkniętej i przekonanej o wyższości. A to w żadnym wypadku nie jest dobre - zarówno u facetów jak i kobiet.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
https://www.youtube.com/watch?v=FuNtMo8X_Gg
#muzyka #muzykaelektroniczna #ambient #liminalspace #samotnosc #przegryw
Zaloguj się aby komentować
#mecz #reprezentacja #pilkanozna #przegryw #memy #psychologia

Zaloguj się aby komentować
Jak jest pełnia to zazwyczaj nie mogę sypiać..
Miałem se brac hydroksyzyne na taki wypadek, zapomniałem a teraz o 2 w nocy to jakbym wziął całą wziął to chyba nie skończyłoby się dobrze szczególnie że zaplanowałem se zrobić kilka rzeczy jutro koło domu
Takie tam jesienne porządki
Schować robota koszącego i wyczyścić
Pozamykać zawory w wodzie na dworze
Posprzątać resztę liści (o ile spadły, ale możliwe że nie bo nie było.jakis wichur)
I najważniejsze, ale najmniej mi się chce to robić mianowicie przeciągnąć kabel że strychu przez dach, aż do anteny przy domowej ścianie... najwięcej pieprzenia z tym..
Niemniej jak już zacznę to się wkręcę i będę działać jak z motorkiem w d⁎⁎ie heh
Jak już to wszystko zrobię to przygotuje sobie herbatkę i rozwalę się przez telewizorem, zagram se w gierki na ps5 i pójdę spać.
Takie to boomerskie życie, wyjść z kim nie ma bo każdy znajomy dzieci, żony, mężatki i zajęci życiem rodzinki swojej, już nie w głowie im Takie wyjścia
Mnie też nie, ale lubię czasem se tłumaczyć czemu całe weekendy siedzę w domu i gram w plejstejszyn. A wy śpicie? Jak nie to z jakiego powodu? Pozdrawiam ciepło
#przegryw #życie #weekend #pelnia #bezsennosc
#ksiezyc

@Hilalum zegar biologiczny nie wie o co chodzi
Ale widzę że ci to nie przeszkadza póki co i wesoło ci
Na takie wypadki se kup melatonine czy cos
I co robisz prócz siedzenia na hejto? Ja se grałem do 2 na konsoli ale już mnie oczy piekły więc wyłączyłem (po czym zamuliłem na następnym ekranie tylko że mniejszym że smartfona xD)
@kopytakonia zegar biologiczny to już chyba u mnie nie istnieje. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale wesoło mi, bo to akurat wyszło w miarę optymalne przestawienie się, wstałem w środku nocy, więc dzisiaj pójdę spać normalnie wieczorem. A oprócz siedzenia na hejto ekspię sobie czołgi w World of Tanks, słucham jutubka, a jak nastanie dzień to pójdę połazić po górkach i lasach.
@Opornik tak na serio. Moja mama ma tak samo i babcia moja (mama mamy) więc to chyba w genach. Co do zachmurzenia to właśnie rokminialem to dzisiejszej nocy też jak spać nie mogłem i stwierdziłem że właśnie o ile pamiętam w tamtym miesiącu była za chmurami i aż tak źle nie było.
Ale nie wiem. Wydaje mi się, że to jak już to dużo ma światło księżyca do tego więc skoro zachmurane to bezsenności mniej.
Ale doczytaj se jak chcesz jak to działa, wielu ludzi tak ma.
Zaloguj się aby komentować
Czuje, ze bardziej emocjonujace i rozrywkowe byłoby oglądanie mszy świętej porannej na TVP, niż tego meczu dzisiaj..
Cristiano kozak 40lat i se gra w 90minucie jakby wszedł se przed chwila.
Żeby nie było my mamy Robercika kolejnego kozaka jak na swój wiek, cenie go, a Ania Lewandowska mnie podnieca i brałbym ja to jest mój typ, jednak mając świadomość jak wyglądała w czasach ekstraklasowego grania jej męża nie tknalbym bo widziałbym w głowie ciągle to zdjęcie z dawien dawna jej buzi..
Plus jest taki, że większość tego meczu przesadzałem tutaj z wami dyskutując.
A tymczasem się żegnam do kiedyś.
#mecz #przegryw

Zaloguj się aby komentować

Gdyby do środka amazońskiej puszczy wrzucić zarówno mężczyznę, jak i kobietę, to oboje dotarliby z punktu A do punktu B z taką samą łatwością? Sprawdzimy to! Zapraszamy do obejrzenia odcinka, w którym przeprowadzamy eksperyment* na żywych organizmach
#kobiety #mezczyzni #eksperyment...
Od kilku dobrych nocy mam bardzo podobne sny. Chodź setting jest zawsze inny to zawsze chodzi o to samo, poznaje jakąś dziewczynę i flirtujemy. Nie jest RY U HY A N I E tylko po prostu flirt, rozmowy, dotyk, czasem przytulanie.
Co chłop wstaje zawsze z rana z rozjebanym łbem przez to, ino w snach loszki dla chłopa ogółem. W życiu to zapierdol do śmierci, a jedyną kochanką wódka #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Zara będę pił kawę, a wy?
#przegryw
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Ale dziś dostałem speeda. Posprzątałem co nieco, wyniosłem śmieci, umyłem zlew i jeszcze sobie jedzenie zrobiłem. AAAA K⁎⁎WA PRODUKTYWNOŚĆ #przegryw

Zaloguj się aby komentować
J⁎⁎⁎ny okres jesienno-zimowy...
Gnicie w lepiance i tyle.
#przegryw
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować