Zaloguj się aby komentować
Dziwne uczucie byc w gildii z osoba, ktora cie sama zaprosila do niej, byla mega przyjazna, upominala sie o cb i nagle w pewnym momencie wachadlo tego lubienia sie przechylilo w taka strone, ze cokolwiek nie powiesz to wyczuwasz ze ta osoba chcialaby cie nie slyszec i ogarnia ja zenada w twoim towarzystwie. Czuc w atmosferze, ze jestem ciezarem, ktory nie powinien sie odzywac.
To kobieta, a wszystko zaczelo sie w momencie kiedy zazartowalem czy moj wiek dla innej kolezanki nie jest zbyt niski, tylko ze to nie bylo tak z d⁎⁎y tylko nawiazanie do zartu kolegi o jego wiek. xD
Odechciewa sie grac, unikam gildijnego glosowego chatu, bo mnie tez ogarnia zenada, jak juz dochodzi do tego to nie odzywam sie do niej wcale i nawet sie nie zegnam z niego wychodzac i robie solo wszystko w grze, gdzie przedtym robilismy wszystko razem, naprawde dziwne uczucie. A juz podniesienie glosu dzisiaj o jedna rzecz, ktora powiedzialem bo zobaczylem na twitterze przelala czare goryczy, ktora pchnela mnie tutaj na hejto by wysrac tego posta.
Chyba czas spieprzac, tylko ze gra martwa i bylbym samotnym strzelcem w swojej wlasnej gildii (ktora nadal mam na innej postaci), albo wgl przestac grac bo mnie to wkurwia.
Takie sobie #zalesie z #gry i #przegryw tez w sumie

Zaloguj się aby komentować
***OBWIESZCZENIE***
Baridzo przepraszam że dałem ciała w jesiennym wyzwaniu na robienie nowych rzeczy. Niestety mam tyle rzeczy na bani że poprostu o tym zapomniałem. Zresztą widać to po moim braku aktywności na stronie. Mam nadzieję że będę mógł wziąć udział w innych akcjach. Dziękuję też za słowa wsparcia pod moim płaku płak wcześniejszym. Pozdrawiam AmAd
#zalesie #przegryw #jesiennewyzwania #jesien #porazka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pamiętajcie cumple, że od jutra no nut november, żeby mi tu nikt crispersow nie jadł #gownowpis #przegryw #nnn
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
No więc pytacie mnie, co tam Wombat w tych Stanach poza ćpaniem?*
Niewiele.
USA to kraj kontrastów. Tutaj skala jest dużo większa. Myśleliście ze macie chujowo w #przegryw w Polsce? Tu nie ma nawet renty, a tym bardziej za autyzm xD z autyzmem czeka na Ciebie albo metamfetamina albo dolina krzemowa.
Jedzenie jest naprawdę marne. Piwo jest naprawdę dobre. Tak samo jak trawa i gry w każdym pubie. Jeśli masz hajs - zaznasz tu wszystkiego co życie ma do zaoferowania. Jeśli nie masz hajsu - lepiej żebyś miał rodzinę albo przyjaciół, bo system zadba o to żeby zrobić z Ciebie przestrogę dla niepokornych i niefartownych.
Chciałbym z tego miejsca pozdrowić tagi #modelarstwo #warhammer40k #malowaniefigurek bo największa duma narodowa mnie rozpierała jak zobaczyłem zestawy terenów od Dungeons & Lasers. Robią dobre rzeczy, wiem bo mam. Nie płacą mi za polecajkę, a szkoda, bo jak zajmują solidną cześć sklepu z gierkami to pewnie ich stać.
No i na koniec zaliczam sobie oszustwem #jesiennewyzwania bo jak zwiedzanie miasta w USA na piechotę nie liczy się jako #urbex to nie wiem gdzie Wy w Polsce bywacie, ale przestańcie bo nie jest tam bezpiecznie.
*nikt nie pytał
#usa #tworczoscwlasna #narkotykizawszespoko #regresosobisty #podroze #podrozujzhejto #gownowpis



Zaloguj się aby komentować
Niech ten rok już się kończy. To jest już jakiś test na przerwanie, pożegnaliśmy ciotke, mama zachorowała na nowotwór, problemy w pracy, uszkodzony samochód, a wczoraj musiałem rozjebać pół łazienki bo gdzieś rurka przeciekała a była remontowana półtora roku temu. Czemu nie mogę żyć jak ludzie w serialu TVN? #zalesie #przegryw
Zaloguj się aby komentować
Było mu dać tego burst powera nukera. Tego mnie właśnie uczy gra w bilard , którą polecił mi @evilonep - e_m_p_a_t_i_i . Czasem jak wysyłam komuś śmieszną emotikonke albo wysyłam "Goodgame", albo wbijam ósemkę do niewłaściwej uzy, albo do właściwej tylko wraz z białą-to po prostu czuje że robię dzień temu pakistanczykowi.
Założyłem nawet klub bilardowy "hejto.pl", jest nas już trzech - i to nie jest żaden z Was Smutasy.


Zaloguj się aby komentować
Pora na przerwę od hejto na co najmniej rok, może dwa
#przegryw
Zaloguj się aby komentować
Słoneczna pogoda dla jego na wsi u niego.
Nastrój? Już nie tak słoneczny, ale i też nie pochmurny. Zawsze mogłoby być lepiej, ale zawsze i gorzej.
Nie ma źle.
#przegryw

Zaloguj się aby komentować
W życiu tak to czasami jest, że no... zacząłem nocne #spierdotrip pełną parą.
#przegryw
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Dawno mnie tutaj nie było, bo wróciłem do #alkoholizm
Ech #przegryw
Zaloguj się aby komentować
I tak to się żyje w tym mieście
#przegryw #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#przegryw
znowu poniedziałek znowu życie
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#przegryw #ciekawostki #heheszki Czasami lubię popatrzeć na to coś
https://streamable.com/zqqm9a
Zaloguj się aby komentować
Co dostaliście na dzień chłopaka? Ja dzisiaj pozew o alimenty, ech
Koleżanka mnie kiedyś poprosiła, żebym dał swoje dane, że jestem ojcem. Mówiła, że to tylko po to, żeby dziecko kogoś miało jako ojca i nic to nie będzie znaczyć
#przegryw #gorzkiezale
Zaloguj się aby komentować