Ktos w ogole kiedykolwiek widzial takie dyskusje,bo ciagle o tym gadaja w internetach #heheszki #wtf #przegryw

Ktos w ogole kiedykolwiek widzial takie dyskusje,bo ciagle o tym gadaja w internetach #heheszki #wtf #przegryw

Zaloguj się aby komentować

Przypominamy o trwającej zrzutce, koniecznej do dopięcia projektu zakupu nowej łodzi (a dokładnie zakupu silnika).
Cały projekt opiewający na blisko 320 tys. zł udało się pokryć już w 88 % - brakuje niewiele!
Opis zrzutki
Drodzy Wodnicy, Żeglarze i Przyjaciele Jezioraka!
My, Iławskie WOPR, od...
Rzućcie to na mirko, oni tam lubia takie tematy. Bedzie młyn na wodę dobry
#blackpill #redpill #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
No pięknie, już mnie zaczyna rozkładać #gownowpis #przegryw #zalesie #jesien #grypaposting

Zaloguj się aby komentować
#przegryw
kolejny dzień który trzeba przetrwać
Zaloguj się aby komentować
#gownowpis #zalesie #uzaleznienie #alkoholizm #przegryw #narkotykiniezawszespoko
Długo się zbierałem,żeby to napisać.... Takie wysrywy przegrywa,któremu udało się wyjść na prostą.... Może ktoś przeczyta...
Jestem Kostek.... Chociaż tak naprawdę mam na imię Paweł.W sumie to nawet nie pamiętam, żeby ktoś tak do mnie mowił po imieniu.Nawet moja wiecznie pijana matka wołała na mnie Kostek,może dlatego że byłem kolejnym niechcianym dzieckiem,którego imienia nawet nie pamiętała. Zawsze nachlana,nigdy nie miała czasu dla swoich dzieci.Wazniejsze było,żeby się szybko na⁎⁎⁎ać..... Od małolata sprawiałem problemy: bójki w szkole,kurator a później poprawczak.Piłem od kiedy pamiętam, nieważne co, aby szybko i tanio.Psycholog szkolny mówił mi,że to rodzina tak na mnie wpływa.,że muszę się ogarnąć.... Pie⁎⁎⁎⁎⁎ięty typ myślał ,że to takie proste wyrwać się z takiego gówna.....bez wsparcia i osoby,która mi w tym pomoże.Nie ma szans..
Zacząłem od wódy,ale to było dla mnie za mało więc brałem grubsze rzeczy: amfetamina,LSD,grzybki. To był raj....tak mi się wtedy wydawało.... Imprezy,dziwki,pierwsze włamania na haju.. Wóda i prochy to było moje paliwo.. Wtedy właśnie powinien powiedzieć stop! Ale po co? Było mi dobrze i po co przerywać? To był mój pierwszy stopień do piekła....
Za włamania i handel prochami skazali mnie do kryminału i wtedy moje życie zmieniło się o 360 stopni.Tam nie było jak w poprawczaku,gdzie był spokój,cisza i rozmowy z psychologiem.Dostałem tam lekcję od życia, którą zapamietam na zawsze. Ktoś powie,pewnie zmądrzał po tym...
Nic z tych rzeczy.... Byłem bezdomnym alkoholikiem i narkomanem,który nic się nie nauczył. Chlałem i ćpalem dalej ... To trwało kilka lat,aż spotkałem brata Marka,który pomagał narkomanom.To on do mnie wyciągnął pierwszy rękę i chciał mi pomóc pod warunkiem,że rzucę prochy i picie.Pierwsze próby nie wypaliły...moja psychika była za słaba nawet po odwyku i detoksie. Ale Marek zawsze mowił: nigdy się nie poddawaj!! Jak nie za pierwszym razem to za dziesiątym się uda!!Nie możesz odpuścić!!!! Musisz być twardy!!! I wiecie co?
Udało mi pokonać alkoholizm i prochy! Ciężko było i długo to trwało,ale dzięki pomocy Marka dałem radę!!.Jestem teraz innym człowiekiem.... Nie piję,nie ćpam. Wyszedłem na prostą.... Nie wiem jak długo,ale mam nadzieję że na zawsze.Mam teraz rodzinę,jest dobrze i niech tak zostanie.Wspomnienia z przeszlosci wymazałem z pamięci i staram się żyć normalnie.
Na koniec mam radę dla tych co mają(mieli) takie problemy co ja: nie możecie się k⁎⁎wa poddawać!! Zawsze ktoś się znajdzie kto poda wam pomocną dłoń!! Wystarczy tylko spróbować się zmienić!!!!
Kostek.
Nie żeby mnie interesowało jaki ułamek sceny stanowiłem swoim pijackim wysrywem , ale i tak przepraszam że przyłożyłem rękę do ośmielenia zielonek by wbijały tak rangi. @kostekjestem , wybacz, że na Ciebie padło, mam nadzieję że dotąd nadałeś sobie jakieś prawdziwe imię, zaraz przyjdzie ktoś dodać Ci otuchy, ale tymczasem przyjmij moje serdeczne

Zaloguj się aby komentować
Potrzebuję atencji. Źle ze mną, bo nawet mi chodzi pomysł po głowie, żeby zapłacić jakieś camgirl za dawanie atencji, ech. Zamieniam się w simpa na starość
#gownowpis #przegryw
Zaloguj się aby komentować
#przegryw
My name is techno call me electro pozdrowionka na nowy dzień przyjaciela

Zaloguj się aby komentować
#przegryw
pamietaj- cokolwiek robisz, nowe wyzwanie typu praca lub związek- nie warto.
Każda próba działania w jakimś kierunku to pierwszy krok do porażki
Zaloguj się aby komentować
Jutro mija pierwszy tydzień bez alkoholizacji, chyba to jednak nie był #alkoholizm tylko brak motywacji do robienia czegoś konstruktywnego. Alkoholizm zastąpiłem shitpostowaniem na hejto i nie wiem, co gorsze w sumie. Hello eskapizm my old friend
#przegryw #alkoholizm
Zaloguj się aby komentować
Taka #szaramyszka na tylnym siedzeniu by wystarczyła, ale nie dla #przegryw to, ech

Zaloguj się aby komentować
Nie nadaje się do życia w społeczeństwie i na 100% będę kiedyś bezdomnym. Słaby zaniedbany wygląd, 0 social skill i przed 18 rokiem życia zachorowałem na schizofrenię prostą. Żyję z renty za schizofrenię i pomaga mi rodzina, ale kiedy Ojciec umrze to będę miał przerąbane. Dacie jakieś porady, jak przeżyć będąc bezdomnym i skąd brać pomoc? Pogardy ludzi i samotności się nie boję, bo ostatni raz spotkałem się ze znajomymi w 2009 roku, jak miałem 20 lat, ale chciałbym chociaż nie chodzić głodny i mieć bezpieczną miejscówkę do spania.
#przegryw #bezdomnosc #pomocy #schizofrenia

Zaloguj się aby komentować
Patrząc na to jakie produkty literatury erotycznej dla kobiet są teraz wypuszczane na rynek można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy. Na przykład obecnie kobiety już nie tylko fantazjują o seksie z szefami gangów, psychopatami, bad boyami, ale i potworami jak wilkołaki, minotaury czy demony. Ostatnio bestsellerem na zachodzie stało się dzieło "Morning Glory Milking Farm" które opowiada o dziewczynie która by spłacić długi zajmuje się "dojeniem" minotaurów na pobliskiej farmie. Jestem bardzo ciekawy jak sytuacja rozwinie się dalej.
Żeby było zabawniej to główna bohaterka ma być feministką.
#przegryw #logikarozowychpaskow #blackpill #redpill #ksiazki

@Al-3_x To o czym piszesz, to już jest chore ektremum, jak dla mnie. Sam mam swoje fetysze, ale coś takiego jak opisałeś jest dla mnie chore. Żeby nie iść w skrajności, to mi się w ogóle wydaje dziwne robienie jakichś super tematów z gangusów, psychopatów i bad boyów. To, że wychodziły książki Masy i reszty tych popaprańców i że te czytadła znajdowały publikę, to jest dla mnie coś, co źle świadczy o społeczeństwie. Zachowania, które powinny być spychane na margines i uznawane za z gruntu karygodne są wystawiane na widok publiczny i stają się popularne.
@Al-3_x jak jak? Ot taki soft wstęp do kryptozoofilii, potem w którymś momencie nawet ta część "krypto" zniknie. Pamiętasz jak to było z 50 mordami greya nie? Przemoc wobec kobiet podobno zła i powinno się z nią walczyć, no chyba że to kobiece fantazje graniczące z tąże, które wprost prowadzą do propagacji tego typu rzeczy to wtedy spoko. Facet przemocowiec zły, ale kobieta fantazjująca o bogatym typie przemocowcu już cacy
Zaloguj się aby komentować
Głód na ludzi z orzeczeniem w ochronie sprawia że każdego biorą jak leci xD
#przegryw #heheszki #krakow #pracbaza #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kiedyś myślałem, że aromantyczność (brak chęci budowania związków) i schizoidalność (wycofanie społeczne, mocny intrwoertyzm) to zaburzenia, ale w dzisiejszych czasach to ewolucja, bo człowiek nie cierpi z powodu samotnego życia
#psychologia #przegryw
Zaloguj się aby komentować
Dobrze, że nie działa 2nr (kiedyś było za darmo, teraz trzeba płacić), bo bym pewnie założył kolejne konto na #wykop żeby shitpostować
Miałem ich z 10 na przestrzeni ostatnich lat, w tym z takim samym nickiem jak tutaj, czyli jajesione czy dzbanerski. Kasowałem, potem miałem przerwę i znowu zakładałem xD
#przegryw
Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj ostatnia alkoholizacja i zobaczymy, ile wytrwam bez alkoholu. Bywało, że w roku piłem z kilka razy. W zeszłym roku zacząłem pić sam, chociaż miałem w zwyczaju nie pić samemu i popłynąłem lekko. Najpierw piwko w weekend, a teraz w tygodniu jedno czy dwa, tak że to już alkoholizm xD
#zalesie #przegryw #alkoholizm
No, ze trzy lata już będzie i naprawdę warto. Nie ma fajerwerków ale jest stabilnie. Bez terapii pewnie było by mi ciężko, zwłaszcza że działem bardzo dobrze i oprócz żony nikt nawet się nie domyślał, że coś jest nie tak. Pułapek jest cała masa bo uzależnienie to choroba tworząca iluzję i wymówki. U większości objawia się bardzo podobnie, bez różnicy czy to ja, koleś z „marginesu” czy dyrektor z korpo. Takie same mechanizmy tylko że jednych przetyrało bardziej a innych mniej. Ja nauczyłem się poprostu rozumieć swoje emocje, co mi mówią i skąd się biorą. Dodatkowo zrozumiałem co to asertywność, kiedy i jak postawić granicę i jak mówić o swoich potrzebach. A to procentuje czy w związku czy w pracy
@Jnchl rozumiem. Jeszcze raz dzięki za rady, a także podzielenie się swoim doświadczeniem. Ja mam o tyle szczęście, że wpadłem w tę pułapkę dość późno, kiedy dysponuję dość dobrym wglądem w siebie. Picie w czasach studenckich może i było głupie, ale nie wpływało negatywnie na moje życie, bo np. przez alkohol nie miałem problemów z nauką itd. Potem alkohol dla mnie nie istniał. Teraz dopiero po latach pojawił się problem, ale mam tego świadomość
Albo miałem podobnie albo to częsty schemat, studia i okolice tak samo, potem lajtowo wszytko, wydawało się że jest ok. Spoko praca i takie tam. Wydawało mi się że wszytko git, może czasami nachodziła mnie myśl że coś jest nie tak. I skończyłem co drugi/trzeci dzień pijąc piwo wieczorem na kanapie żeby mieć chwilę „ świętego spokoju”.
Zaloguj się aby komentować
Zobaczyłem plakat z najnowszego sezonu Rodzinki.pl i widzę, że z Kacperka zrobią nerda, który będzie ciągle moggowany przez swojego starszego brata 0skarka wzrostaka dynamiczniaka. It's over for babyfacecels.
#przegryw #blackpill

Zaloguj się aby komentować