Jeszcze godzina i mi Żabke otworzą i cyk bajabongo od nowa. L4 jest za⁎⁎⁎⁎ste.
Jeszcze godzina i mi Żabke otworzą i cyk bajabongo od nowa. L4 jest za⁎⁎⁎⁎ste.
Zaloguj się aby komentować
Dobra, klin wszedł motzno..
Zaloguj się aby komentować
Ale mnie łeb boli... Chyba czas na klina...
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować