Dyskusja użytkownika FoxingtonFoxingtonFenomenw Hydepark3 lata temu4#pijzhejto #weekend To co lecimy z tematem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)414Udostępnij
Zielonypomidor3 lata temu0@Foxington E tam czteropak i blant na receptę cieniutki bo jutro pierogi na dwa dni robię a jeszcze kumpel wpada sobie podwędzić boczki.
Foxington3 lata temu1@Zielonypomidor wędzenie boczków, tego jeszcze z kolegą nie przerabiałem proszę o szczegóły
Zielonypomidor3 lata temu1@Foxington wkładasz boczki o wędzarni podajesz parametry zapominasz na 3 godziny i pijesz wódke a jak niby zboczeńcu
Zielonypomidor3 lata temu1@Foxington Tu kwestia czasu, jak kumpel ma wychodne i większe picie plus xbox to na zimno jak tylko przepustka to na ciepło.
Zielonypomidor3 lata temu1@Foxington I tak i nie. Zabieram się od 3 miesięcy za dojrzewające kiełbasy i mięsa tylko z bakteriami dla bezpieczeństwa i to tylko na zimno.