Ciag dalszy testowania kominka.
Robie grzane wino
Wasze zdrowie!
#nietylkomielonka
#gotujzhejto #pijzhejto #wino


Ciag dalszy testowania kominka.
Robie grzane wino
Wasze zdrowie!
#nietylkomielonka
#gotujzhejto #pijzhejto #wino


Zaloguj się aby komentować
#pytanie #woda #pijzhejto
Ciekawe czy taka woda po dacie ważności może mieć jakikolwiek negatywny wpływ na zdrowie. Woda nie sądzę ale może coś dzieje się z butelką czy coś? ¯\_(ツ)_/¯
03.08.2022


In general, there is a 2 years time window of water expiration when kept in a plastic bottle. When the packaged bottle is exposed to sunlight or heat, the polyethene terephthalate (PET) present in the plastic bottle start leaching into the water, which can make it hazardous for the health along with the taste as well.
Zaloguj się aby komentować
Smutno mi. Skuć się jak szmata czy nie?
#pijto #pijzhejto

Zaloguj się aby komentować
Chłop powrócił ze sklepu i spaceru z psem. Obrządek na gospodarstwie zrobiony (grabienie liści, sprzątanie altany na zimę). Teraz będzie pełny relaks dla jego.
Winko na jutro do obiadu, a brandy na dzisiejszy wieczór. Będzie #pijzhejto nie chce się dzisiaj gotować dla chłopa. Dziś tylko odpoczynek. Zaraz będzie oglądany film (blair witch project część 3 2016 rok) i pity alkohol a potem spać aby jutro rano wstał wypoczęty.
Swoją drogą w biedronce 5 letnia Ararat w kartoniku 55zł a 3 letnia bez kartonik 50zł nie opłaca się brać tej młodszej, kto te ceny wymyśla, dali by 5 letnią bez kartonika za 52zł lepiej.
#chlopskidziennik #filmy #przegryw


Zaloguj się aby komentować
#chiny #piwo #pijzhejto #alkoholizm #heheszki
chińczycy odkryli recepture tyskiego
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ale to jest dobre, herbatka z cytrynką z dodatkiem miodu z jagodami
#pijzhejto #herbatacodzienna #herbatacodziennaekstra
Zaloguj się aby komentować
Trzeba to opić, z tej wybornej okazji całą butelkę wina na zrobię i pójdę spać spać ze smakiem, a juro obudzę się bez kaca w nowej Polsce
#wybory #pijzhejto #wino

Zaloguj się aby komentować
Muszę się pochwalić, nie piłem nic od niedzieli i dziś też nie zamierzam pić!
To mój rekord niepicia od czerwca albo maja!!! W maju wyjechałem w Bieszczady i nie piłem 4 czy 5 dni z rzędu.
Dopiero jutro na tradycyjnym grillu chłopskim napije się, wina ale tylko ok 1 butelkę może nawet mniej.
Wcześniej w ostatnią sobotę wypiłem 1,5 butelki wina a w niedzielę dwa kieliszku brandy, piwa nie piłem od 3 tygodni i zamierzam niemal całkowicie zrezygnować z niego aż do wiosny aby utrzymać sześciopak na brzuchu przez całą zimę. Alkohol to jedyne co psuło moją dietę przez ostatnie 2 lata. Bez niego wyglądał by jak młody bóg.
#pijzhejto #alkoholizm #weekend #abstynencja #dieta

@SiostraNieZdradziDziewczynaTak jeżeli chcesz wyjść z alkoholizmu to albo całkowicie rezygnujesz z alkoholu (nawet z lampki wina), albo nie wychodzisz z nałogu. Musisz wybrać niestety. Leczenie nałogu alkoholizmu jest wymagające. Nie ma powrotu do kontrolowanego spożywania alkoholu. Trzymam za Ciebie kciuki.
Zaloguj się aby komentować
Duży syropek nabyty w owadzie, dzbanko-termos odgruzowany, wymyty i tak dalej. Jest zimno, cimno, także sezon herbatkowy dla jego uważam za otwarty. Herbatka będzie się lała się strumieniami, że aż aż! Już się drugi czajnik wody gotuje… #herbata #pijzhejto #przegryw

Zaloguj się aby komentować
zjadł bym coś i zapalił papierosa, w sumie mało dziś jadłem jutro dzień treningowy więc mogę na luzie zjeść 2500-3000kcal a zjadłem jakieś 1800 tylko
kusi mnie też żeby się napić ale mam tylko butelkę brady, a mam zasadę że nie pije dzień przed treningiem
#gownowpis #pijzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Chłop dzisiaj:
Wstał rano i wykonał typowe poranne ablucje.
Przepracował uczciwie 9,5 godziny rozwijając swoją firmę.
Dokonał treningu 1h 45min.
Ugotował i zjadł obiadokolację (Smażony boczek na toście francuskim, jajecznica z dwóch jaj, tatar), 0 19:30, pierwszy posiłek tego dnia po poście 29 godzin, ok 1800kcal.
Zabrał psa na spacer 45 min.
Na głupoty typu przeglądanie internetu, TV i gierki porno etc. nie miał czasu cały dzień.
Teraz pije brandy bo zasłużył, a jak wypije to idzie spać.
Jutro tradycyjny grill chłopski...
#spierdotrip #hejtokoksy #pijzhejto #wychodzimyzprzegrywu #samotnosc


Zaloguj się aby komentować
Co robić w warszawie 29-30 września?
Ustawił bym się z kumplami na wódkę i wyjście na miasto ale nie am pomysłu.
Na kajaki czy siedzenie nad wisłą może już być za zimno. Jakieś kino koncert (na silent disco byliśmy i buło ch.....o). Jakaś knajpa z muzyką na żywo?
#warszawa #weekend #impreza #pijzhejto

Zaloguj się aby komentować
Wasze zdrowie! Bo mojego już szkoda
#pijto #pijzhejto


Zaloguj się aby komentować
Mam prośbę.
Jestem na parapetówie u kolegi i chciałem wrzucić post na #pijzhejto
Mógłby ktoś za mnie chuchnąć gdyby któryś mod się pytał czy coś piłem?
#pytanie

Zaloguj się aby komentować
Gra dla wszystkich singli na piątek, piąteczek, piątunio... ¯\_(ツ)_/¯
#glupiehejtozabawy #pijzhejto #alkoholizm #heheszki #weekend
Zaloguj się aby komentować
Pozdro z Hałdy z zerową Coronką przy zachodzie słońca (° ͜ʖ °)
#motoryzacja #fotografia #ciekawostki #pijzhejto #gownowpis


Zaloguj się aby komentować
#jedzzhejto #pijzhejto #gownowpis
Fujka, ale chciałem spróbować.


Zaloguj się aby komentować