cebulaZrosoluMistrzw Hydepark2024-07-11T16:54:31+02:0021Będę jadł chrupki i pił piwo! #jedzzhejto #pijzhejto2118Udostępnij
Mazski2024-07-11T17:56:13+02:002@cebulaZrosolu na wegańskich produktach, często pisze że to kiełbasa, a z kiełbasą niewiele ma wspólnego. Ogólnie to się przyjebałem dla samego przyjebania a tak poważnie, to najważniejsze że smakuje i daje uczucie chillu pozdrawiam
konrad12024-07-11T17:08:34+02:004@SuperSzturmowiec a jak najbardziej piwo w upał wchodzi tak samo jak procentowe
Erebus2024-07-11T17:30:38+02:000@cebulaZrosolu cola to tak średnio jeśli chodzi o nawodnienie, lepszy sok albo sok z wodą
camonday2024-07-11T21:31:44+02:000@cebulaZrosolu ale to tyle chemii ma i cukru. Fajne smaczne, ale jak już brać zero, to wolę zero wszystkiego ale ze smakiem