Co się stało ostatnio z Chrome/Brave? Nie da się totalnie z nich korzystać, wpierdzielaja mi 16gb ramu i robią crashe
#przegladarki #it #pc


Co się stało ostatnio z Chrome/Brave? Nie da się totalnie z nich korzystać, wpierdzielaja mi 16gb ramu i robią crashe
#przegladarki #it #pc


Zaloguj się aby komentować
World War Z: Aftermath, Nowości zobaczycie na trailerze.
Gracze World War Z: Aftermath z pewnością ucieszyli się z kolejnej sporej aktualizacji, która dzisiaj wjechała na serwery. Update zatytułowano Holy Terror, a za sprawą specjalnego trailera możecie zapoznać się z najistotniejszymi nowościami.
To dobry moment na powrót do World War Z: Aftermath
Do trybu Horde Mode XL zawitała nowa mapa – Rome. Wraz z aktualizacji w grze pojawiły się kolejne bronie, a postacie otrzymały po 9 nowych perków. Oczywiście, nie zabrakło również wzbogacenia zawartości o dodatkowe przedmioty kosmetyczne czy wyzwania. To wszystko sprawia, że starcia z hordami zombiaków stały się jeszcze efektowniejsze.
World War Z: Aftermath to najlepsza kooperacyjna strzelanka z zombie inspirowana kinowym hitem studia Paramount Pictures i kolejny etap ewolucji przebojowego World War Z, którego doceniło ponad 15 milionów graczy. Odwróć bieg wydarzeń apokalipsy zombie na konsolach i komputerach osobistych z rozgrywką międzyplatformową. Zaproś do trzech znajomych lub graj w pojedynkę z sojusznikami SI i walcz na całym świecie przeciw hordom wygłodniałych zombie w trakcie pełnych napięcia nowych epizodów fabularnych. Odbij Watykan w iście epickiej konfrontacji w Rzymie i połącz siły z ocalałymi na śnieżnej Kamczatce – czytamy w opisie gry zamieszczonym na Epic Games Store.
Tagi:
#news
#trailer
#pc
#aktualizacja
#zombie
#update
#playstation5
#Współpraca
#World War Z
#Xbox Series X
#Xbox Series S
#Nowości
#Wieloosobowe
Zaloguj się aby komentować
Kupiłem 32 calowy monitor, Gigabyte M32QC. Nie jest za duży, mógłby być nawet szerszy - panoramiczny.
Poleci ktoś monitor o jakości podobnej do tego monitora, ale w formacie panoramicznym?
Jak widzę to są 34 cale i z 3440 x 1440. Tylko jaki byłby porównywalny do Gigabyte M32QC jakością?
#monitory #pc #sprzetkomputerowy #pcmasterrace
Zaloguj się aby komentować
Jeżeli uważacie, że większość misji w GTA III jest łatwa, to polecam ściągnąć tego moda ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
https://www.youtube.com/watch?v=fjT9pzyIvVA
#gry #pc #gta #gta3
Zaloguj się aby komentować
Szybkie pytanie:
#sprzetkomputerowy #komputery #pc #kartygraficzne #pcmasterrace

Zaloguj się aby komentować
Call of Duty zbanowało ponad 14000 oszustów w 24 godziny.
https://www.techspot.com/news/99594-call-duty-bans-more-than-14000-cheaters-24.html
#gry #callofduty #oszustwa #playstation #xbox #pc

Zaloguj się aby komentować

Osoby, które nie logowały się przez dłuższy czas do usługi Ubisot Connect mogą na stałe stracić dostęp do swojego konta. Informacja ta wstrząsnęła internautami, którzy zainicjowali ogromną dyskusję na temat takich praktyk.
#ubisoft #gry #pc #steam
Jak mnie wq.... zakładanie nowej postaci żeby móc zdobywać sezonowe nagrody w #Diablo4
Nigdy nie grałem w żadne diablo. Gra cacy ale tym troszkę mnie dobili..
Nie wiem czy grindować sezon czy lvl postać która stworzyłem na początku?!
#gry
#pc
Zaloguj się aby komentować
Jak mnie to denerwuje.
12 rdzeni, z czego 8 leci na pełny gwizdek na samym Firefoxie. Przecież to powinno być zakazane.
#pc #komputery #zalesie


Zaloguj się aby komentować
Wolfenstein II 2: The New Colossus PC, XBOX
16PLN za standardową wersje, DeLux 32PLN
https://www.cdkeys.com/pc/games/wolfenstein-ii-2-the-new-colossus-pc-steam-cd-key
#gry #pc #xbox #komputery

Zaloguj się aby komentować
#laptopy #komputery #pc #windows
Hejo, sprzedaję laptopa i poszukuję tipów związanych z usuwaniem danych zapisanych na dysku. Co mogę zrobić, by trwale usunąć dane, a jednocześnie zachować system operacyjny?
Dotychczas - przy sprzedaży poprzednich laptopów - zwyczajnie wyjmowałem dysk i zostawiałem go sobie(Typowo biurowe urządzenia o stosunkowo niskiej wartości, więc i sam dysk niewiele wart). Tutaj to nie wchodzi w grę, bo jednak to laptopix za kilka koła, więc i dysk ma swoją wartość
Zaloguj się aby komentować
Słuchajcie, uwielbiam serię STALKER (tak, mody wszystkie znam), Metro już trochę mniej (gameplay dla mnie był słaby), ale wciąż bardzo dobrze to wspominam - w co polecalibyście zagrać?
#gry #pc #stalker
Zaloguj się aby komentować
A tak postanowiłem się podzielić co w tym roku już ograłem bądź ogrywam w obecnej chwili:
- Atomic Heart,
- Syberia The World Before,
- Star Wars Jedi Survivor,
- Aliens: Dark Descent,
- Evil West,
- Dead Island 2,
- dodatek do Horizon: Forbidden West,
- The Quarry,
- Far Cry 6,
- The Chant,
- Horizon: Call of the Mountain,
- Age of Wonders 4.
Z oczekiwanych:
- Baldur's Gate 3,
- dodatek do Cyberpunka,
- Spider-Man 2,
- Vampire The Masquerade Bloodline 2 (o ile wyjdzie),
- Repo Men.
Możliwe, że zagram:
- Jagged Alliance 3,
- Agony: Lords of Hell.
#gry #pc #ps5
Zaloguj się aby komentować
Szalom, polecicie mi jakiś dysk SSD do PCta?
Potrzebuję coś na dysk systemowy, tak koło 1TB, nie więcej.
W SSD jestem słaby, może GoodRam? Mam od nich kości i nie narzekam.
#pc #komputery #pcmasterrace


@Opornik Mam z kilkanaście sztuk Crucial MX500 (mam kilka kompów, nie mam czasu na porządkowanie i kiedy mi się kończy miejsce, kupuję kolejny a stary wrzucam do NASa).
W każdym razie, jakieś 5 lat używam tego modelu, i żaden jeszcze nigdy mi nie zdechł, i z żadnym nie miałem nigdy błędów odczytu. Teraz już kupując nowe nawet się nie zastanawiam, tylko biorę te Cruciale.
Goodram też odradzam, nie pamiętam już jaki model, ale pewnego pięknego system na Goodramie stwierdził, że w MBR nic nie ma, i on bootować się już nie będzie. Przy odzyskiwaniu zaczęły wypadać losowe błędy odczytu.
@Opornik dobrze piszą z tym adapterem PCIE-m.2. 1TB m.2 będzie pewnie tańszy niż sensowny sata.
https://www.x-kom.pl/p/500606-dysk-ssd-adata-1tb-m-2-pcie-gen4-nvme-gammix-s70-blade.html
Zaloguj się aby komentować
Wybieram GeForce RTX 3060 12 GB 192-bit | ceny 999-1229 zł.
Któraś z nich ma pół pasywny tryb?
Która wersja najlepsza tej karty? I dlaczego? Do wyboru:
* ZOTAC Twin Edge OC LHR 1807 MHz
* Gainward Ghost OC 15000 MHz
* Gigabyte GAMING OC 1777 MHz
* Asus TUF GAMING OC 1837 MHz
* Gainward Pegasus OC
* Asus V2 DUAL OC
* MSI VENTUS 3X 12GB OC LHR 15000 MHz
* MSI AERO ITX OC 1252 MHz
* Palit 1320 MHz
* Palit StormX 1320 MHz
#pcmasterrace #kartagraficzna #pc #sprzetkomputerowy
Na zdjęciu: ASUS DUAL NVIDIA GeForce RTX3060 V2

Zaloguj się aby komentować
Karty graficzne. Przejrzałem na Allegro i chcę z grubsza dowiedzieć się, które to byłby najlepszy wybór, a które od razu odrzucić?
Celem nie jest granie, ale jak najdłuższe wsparcie aktualizacjami sterowników, mały pobór mocy, cichość. Wydajność po prostu nie będzie przeszkadzać.
2048-bit
Radeon RX VEGA 56 - 14 sierpnia 2017
384-bit i 512-bit
Radeon R9 390 - 18 czerwca 2015
352-bit
GeForce GTX 1080 Ti - marzec 2017
256-bit
GeForce RTX 3070 - 15 października 2020
GeForce RTX 3060 Ti - 2 grudnia 2020
GeForce RTX 3050 - 27 stycznia 2022
GeForce RTX 2080 - 20 września 2018
GeForce RTX 2070 - 17 października 2018
GeForce RTX 2060 - 7 grudnia 2021
GeForce RTX GTX 1070 Ti - 26 października 2017 - -- - GDDR5
Radeon RX 5700 - 7 lipca 2019
192-bit
GeForce RTX 3060
GeForce RTX 2060
Radeon RX 6700 - 9 czerwca 2022
Radeon RX 6650 - 10 maja 2022
Radeon RX 5500 - 25 września 2020
128-bit
GeForce RTX 3060
GeForce RTX 3050
Radeon RX 6650
Radeon RX 6600 - 13 października 2021
Radeon RX 5500
Dopisałem daty premier kart dla ułatwienia.
#pcmasterrace #kartagraficzna #pc #sprzetkomputerowy

Jak ci zależy na wsparciu jak najdłuższym, to wyjeb z zestawienia Radeony. Moj ostatni radeon przestał 'dzialac' po 5 latach, bo nie był już wspierany sterownikami, musialem w rejestrze oszukiwać i podbijać ręcznie wersję sterownika, by gry startowaly(wszystko banglalo w 60fps na 1080p - a wg amd szrot do wyjebania, ql). Po tej akcji juz tylko karta od nvidii.
Czasem jest tak, że nieco starsza jest znacznie lepsza i wtedy warto pójść w nieco starszą. Dlatego uznałem że mogą być wyjątki, o których mi ktoś powie.
Bo przyznam, że teraz przejrzeć jakieś testy tego wszystkiego wydaje się być dużo roboty.
A ktoś się zna to ino wejrzy i powie.
Mi te numerki wiele nie mówią, ja ustawiłem maksymalną cenę i wybrałem od 8 GB pamięci w górę i co tam jeszcze się dało na Allegro. I takie zestawienie mi wyszło.
Jest jakiś rozstrzał, ale generalnie to ustawiłem używane, i do około 1200 zł.
Zaloguj się aby komentować
Jedna rzecz mnie zastanawia, odświeżam sobie zapowiedzi gry GTA V i przykuła mnie jedna rzecz. Rockstar Games ze swojego oficjalnego kanału na YT usunął drugi trailer z tej gry. Jaka byłaby decyzja, że ją usunęli, bądź ukryli? Chodzi może o muzykę?
https://www.youtube.com/watch?v=RQEOwEBvC-M
#gry #gta #gtav #pc #playstation #xbox
Nie wiem, ale po obejrzeniu tailera przyszło mi na myśl, że GTA to jednak za⁎⁎⁎⁎sta seria gier, gdzie każda jedna była za⁎⁎⁎⁎sta (pomijając te nieszczęsne remastery). Gdyby wyszła kolejna część, to mógłbym kupić w ciemno w przedsprzedaży i pewnie bym się nie zawiódł - na szczęście mam trochę rigczu i kupiłbym po roku za 50% ceny, jak już załatają bugi, żeby nie być beta-testerem
@HmmJakiWybracNick GTA V i RDR2 kupiłem w preorderze i się nie zawiodłem, bo wiem, że od R* gry są wykonane na czas premiery na 99%. Owszem zdarzają się bugi, ale nie aż takie, jak po remasterze trylogii. Dobrze, że chociaż tej gry nie zakupiłem zaraz po jej wydaniu. Kiedy dowiedziałem się, że za trylogie odpowiada jakieś małe i świeże studio to już mi się lampka zapaliła
Zaloguj się aby komentować
Uwielbiam cyberpunka. Projekt miasta, to jest mistrzostwo. Tak samo poziom szczegółów i detali, chodzę i przyglądam się przedmiotom na szafkach, albo wnętrza samochodów... no miazga.
#pc #cyberpunk2077


Zaloguj się aby komentować
Zwykle nie mam problemów z piraceniem gier, ale, jak tylko usłyszałem, że wychodzi Gobliiins 5, sięgnąłem po portfel. Ta gra na to zasługuje, to fantastyczna i nostalgiczna podróż przypominająca mi poprzednie częsci zagrywane jeszcze na Amidze 600. Dodatkowo za oprawę graficzną odpowiada znów Pierre Gilhodes, czyli ten sam artysta, który pracował przy pierwszych czterech częściach. Uwielbiam ten styl, architektoniczne rozplanowanie, mnóstwo detali na planszach, coś wspaniałego. Dawno tak dobrze pieniędzy nie wydałem. Polecam!
#gry #retrogaming #przygodowki #pc



@KLH Bardziej przygodówka point and click. W poprzednich częściach były zadania minimalnie zręcznościowe, np. osiłek unosił ciężki przedmiot na 10 sekund, a w tym czasie trzeba było wybrać przeciętniaka i podnieść coś pod nim, ale jak dotąd tutaj takich nie uświadczyłem. Zresztą zobacz gameplay na YT, da Ci to najlepszy wgląd, jaka to gra.
@Felidiusz uwielbiam przygodówki typu point and click. Wiele osób uważa, że takie gry są nudne, bo nie potrafią docenić warstwy artystycznej. Ręcznie robione ilustrację, ciekawa przygoda, świetna muzyka. Tematy często nawiązują do filozofii, nauki i sztuki a zagadki logiczne, bardzo mnie rozwinęły, jako dziecko.
Zaloguj się aby komentować
Hejo, na co dzień korzystam z win defendera, ale coś zaczęło ewidentnie zamulać i chcialem zrobić pełne skanowanie jakimś innym darmowym narzędziem. Coś polecacie?
#pc
Zaloguj się aby komentować