I cyk zgłoszono do.otomoto że chciał ich wychujac na. Opłacie
#otomoto #tygrysekcontent

I cyk zgłoszono do.otomoto że chciał ich wychujac na. Opłacie
#otomoto #tygrysekcontent

@TyGrySSek i bardzo dobrze, j⁎⁎ać takich cwaniaków. Aż się przypomina jak lata długie temu na allegro z lubością sprzedawali pudełka po przedmiotach, gdzie zwykle to pudełko było integralną częścią, jak np zestawy lego, czy smartfony. Wszystkie zdjęcia jakby to była całość, pudełko, model, części, jakieś scenki, cena też pasowała... a potem się okazywało, że sprzedawali samo pudełko.
Jak Allegro się wreszcie zaczęło za to brać, to cwaniactwo oczywiście nie odpuściło i po prostu gdzieś w środek tego samego słowotoku co wcześniej dodawali małymi literami, że sprzedaż dotyczy tylko pudełka. Co też było jawnym leceniem w c⁎⁎ja, no bo przecież- całkiem słusznie- jak ktoś szuka dajmy na to klocków lego, widzi ofertę, gdzie i tytuł, i zdjęcia i opis mówią o całym zestawie, no to przecież powinno chodzić o zestaw, nie? A raczej mało kto będzie czytał literka po literce długi jak c⁎⁎j wypełniacz w stylu opisów natury u Orzeszkowej, celowo stworzony, żeby tak nabierać ludzi
Zaloguj się aby komentować
#samochody #otomoto #olx Kto sprzedawał samochód przez ogłoszenia na popularnych portalach ten się w cyrku nie śmieje. Zaś ten kto kupował nigdy się nie uśmiecha.
Jako iż nadchodzi czas montażu tacho w busach i skończy się jeżdżenie zastępczakiem to nadszedł czas kupić sobie jakiś dupowóz. Ot, taki pojechać nad morze, do sklepu czy na spacer do lasu. A że fajnie mi się jeździ smartem Rudej to stwierdziłem że kupię sobie jakiegoś pryszcza wielkości kartonu na buty. Pierwszą myślą były małe terenówki typu suzuki Samurai, Vitara etc ale na szczęście kolega @yoowki skutecznie wybił mi z głowy takie coś i ppdsunął pandę z napędem na 4 kółka. O, to coś dla mnie! No i z zapałem zabrałem się do poszukiwań. Zapał szybko się skończył. Podlaskie, Podkarpackie, Śląskie ale w promieniu 300km nic. Dobra, idę na mobile de. Ceny x2. Trafiam w końcu piękną pomaranczową. Dzwonię i gość rzeczowo mi wyjaśnia że pomarańcz jest od służb drogowych, ma tych pand 30 sztuk i sprzedaje jak leci, bez whłębiania się w stan techniczny. Jak chcę to mogę przyjeżdżać i sobie wybrać dowolna.
Wracam na polskie portale. Podwyższam kryteria Tak do 10k euro, wyższe roczniki. Jest, piękna, blisko. Dzwonię do typa i pytam co i jak. No do drobnych poprawek blacharskich. Jadę aby stwierdzić że drobne poprawki to rrdza która wpirlerda podłogę, progi i podłużnice.
Druga, też na zdjęciu ładna. Dzwonię. Panie, to 2018 rok, nie ma co po diagnostach jeździć! Ja zresztą nie mam czasu na jeżdżenie, nie chcesz Pan to nie.
Pierwszy właściciel, prywatnie. Dzwonię i pan właściciel pyta o który samochód chodzi.... Tłumaczę, Pan po 10 sekundach zawiechy stwierdza że chyba się w zeszłym miesiącu sprzedał ale może jakiś inny?
Kolejna.. No tak, wszystko cacy ale jest w Szwajcarii. Zaliczka i przywieziemy.
Nie wymaga wkładu. Wyciek na silniku, łączniki proszą o litośc, poduszka (chyba) pod silnikiem, jedynka i wsteczny wchodzą na siłę itp. Typ radośnie stwierdza że ten model tak ma a olej w każdym samochodzie trzeba dolewać.
I tak k⁎⁎wa telefon za telefonem.
Znajomy podsyla mi numer do komisu w Berlinie, mówi mi że to turas ale ziomek i jest bardzo spoko Dzwonię i mówię czego mi trzeba. -Mam jedną ale nie chcesz jej kupić. Ma silnik na wykończeniu i wstawiłem ją do siebie tylko dlatego że znam dobrze syna właściciela. Ale mam piękne suzuki sx4. Też 4x4 i wydaje mi się że to lepszy wybór. Jak chcę to może mi go dać na dzień dwa to sobie pojeżdżę.
@Fishery A co jest złego w Vitarach? Moja żona miała Grand 1 czyli jeszcze na ramie, kupiona jako 10latek, koło pełnoletniości zmienione progi, mechanicznie zero problemów, silnik V6, owszem koło 23 roku jazdy lewy tylny błotnik to się trzymał na lakierze ale to już był moment kiedy miałem wyjebane na stan techniczny bo każdy dołożony tysiąc powodował że auto dalej było warte koło tysiąca
Gx
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wygląda legitymacyjnie, już otwieram PDF
#motoryzacja #otomoto #scam #cyberbezpieczenstwo


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Witam serdecznie,
Zgaduje że pewnie nie chce ci się przeglądać tych nędznych ofert na #olx czy tez #otomoto godzinamy aby znaleść ten jeden jedyny na którym bedziesz mógł zarobić...
Z pomocą przychodzi nasz serwis https://carpixi.pl/ !
Przeglądaj setki ofert pojazdów w zaledwie kilka minut
oszczędzasz aż 80-90% czasu!
Serwis posiada 3 tryby
Przegląd precyzyjny - przyda ci się jeśli szukasz czegoś konkretnego
Live-Mode - śledzi aktualne ogłoszenia, mniej precyzyjni, bardziej ogólnie natomiast pozwala wyszukać mase ofert, ty tylko masz co scrollowac
Uszkodzone pojazdy - wyszukuje uszkodzone pojazdy, pozwala znalesc niegroznie uszkodzone egzemplarze które ty możesz "połatać" i sprzedać z zyskiem!
Serwis dopiero się rozwija - już pracujemy nad nowymi funkcjami jak i usprawnieniami serwisu, w niedalekiej przyszłości dodany zostanie również serwis sprzedajemy.pl
Możliwy dostęp próbny na 48 godzin w tym celu proszę o kontakt na [email protected]
#handel #motoryzacja #polskiepojazdy #handlarz #olx #porannyprzegladotomoto
Zaloguj się aby komentować
Wystawiłem gablote na #otomoto i póki co sami scamerzy #oszukujo


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Otomoto to najlepszy przykład jak działa monopol. Za miesięczne ogłoszenie auta tańszego niż 20k trzeba dać prawie stówkę, przy większej wartości oczywiście jest drożej.
Pamiętam jak za gówniarza wystawiałem samochody taty i smsem płaciłem 3,66.
#otomoto #motoryzacja #samochody

Zaloguj się aby komentować
Ehh, taki tani oszczędny dupowóz 3/10 dla huopa ( ͡~ ͜ʖ ͡°) #gownowpis #motoryzacja #przegryw #otomoto

Zaloguj się aby komentować
Sprzedaję używany samochód (rav4). Wrzuciłem ogłoszenie na #otomoto cena powyżej 50 tys. Około, godzinę po publikacji dostaję sms.. z ofertą 26 tys. w gotówce. Szkoda że nie w bilonach z monopoly.
Moja odpowiedź na screenie.

Zaloguj się aby komentować
Kruca fuks, już mi reklamy na hejto podsuwają Lamborghini, bogol ze mnie #hejto #otomoto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Specjalnie używasz filtru uszkodzone-nie a i tak widzisz takie gówno... Za każdym razem to samo i musisz później rozwijać i przewijać #otomoto


Zaloguj się aby komentować
Hello jako prawdziwy Janusz nie zamierzam płacić za ogloszenie na otomoto. Czy to już jest całkowicie płatny portal? Czy jest cos podobnego za darmo? Olx?
#otomoto #sprzedaz #olx
Zaloguj się aby komentować
Handlarze samochodów mieli specjalny profil w szkole, gdzie na polskim zamiast przecinków i kropek uczono ich wykrzykników. Wmówiono im też, że PISANE WIELKIMI LITERAMI PRZYCIĄGA KLIENTA!
silnik : 1,7 (141PS) (NAJLEPSZA I NAJDŁUŻEJ ŻYWOTNA JEDNOSTKA NAPĘDOWA) PROSZĘ POCZYTAĆ OPINIE NA TEMAT TEGO SILNIKA)
PRZEBIEG POTWIERDZONY WPISEM NA FAKTURZE !!!!
Samochód świeżo sprowadzony z Niemiec, kupiony od pierwszego właściciela!
Stan zarówno wizualny jak i techniczny bardzo dobry !
SAMOCHÓD BEZ WKŁADU FINANSOWEGO !!
Lakier jest bardzo ładnie utrzymany.
Wnętrze jest czyste !
Całe wyposażenie jest w 100% sprawne!
Zawieszenie jest sztywne, hamulce, skrzynia biegów, silnik pracują bez zarzutu!
Na mnie to działa odpychająco. Może mylnie to postrzegam, ale głowie kreuje mi się obraz niedouczonego cwaniaka, który wciśnie każdy kit, żeby tylko sprzedać auto.
#samochody #otomoto #handel
Zaloguj się aby komentować
Co to za jakiś nowy scam? #motoryzacja #otomoto #januszebiznesu

Zaloguj się aby komentować
Ja pi⁎⁎⁎⁎le, nawet samochodu nie mozna juz normalnie sprzedac.
Jakby ktos chcial dodac na olx czy grindr to smialo.
#scam #oszustwo #otomoto

Zaloguj się aby komentować
Janusze na #otomoto nauczyli się nowego tricku - wystawiają trupy z amerykańskich aukcji, których jeszcze nawet nie wylicytowali z ceną bez VAT, cła i akcyzy i licza ze ktos sie nadzieje XD
Nie ma nawet za bardzo jak tego odfiltrować
#gorzkiezale
Zaloguj się aby komentować