Kontynuuję piękną tradycję mojego miasta, mianowicie kompociarstwo #narkotykizawszespoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kontynuuję piękną tradycję mojego miasta, mianowicie kompociarstwo #narkotykizawszespoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaloguj się aby komentować
Stem od solo 2, wypełniony lemon cherry gelato i mały drop live resin, ja już lecę i pytanie mam do was
Czemu boss (na początku teledysku, postać krzycząca na pracownika) w teledysku Yame - Becane, wygląda jak czarna wersja tego polityka z mema o Areczku xd
#konopie #narkotykizawszespoko #hejtojointclub

https://m.youtube.com/watch?v=XDPn2Ko6z2A&pp=ygULeWFtZSBiZWNhbWU%3D
16 sekunda xd i zdjęcie wywolanego dla porównania xd

Zaloguj się aby komentować
Co tam mordki, jak przygotowania do weekendu?
W bletce blue sherbert, baaaardzo soczysty 🤤
#hejtojointclub #konopie #narkotykizawszespoko

Zaloguj się aby komentować
Pale (a właściwie waporyzuje) zioło (8% THC, 7% CBD) zazwyczaj raz w tyg, czasem 2 razy w tyg po jednym góra dwóch nabiciach vapo.
Czy taka ilość jest w jakiś sposób szkodliwa? Starać się jarać raz w tyg czy 2x w tyg jest jeszcze git?
Pale częściowo z nudów bo nie ma za bardzo co robić w zimie w małym mieście jak się nie posiada auta, zabijam czas do wiosny aby porobić coś w ogródku / pojeździć na rowerze / pobiegać (aktualnie odpada bo palą jakimś gównem i po bieganiu j⁎⁎ie jakbym wagon szlugów wyjarał)
#narkotykizawszespoko #hejtojointclub
Zaloguj się aby komentować
#hejtojointclub #konopie #narkotykizawszespoko
Lemon Haze na zdjęciu, trafiła się na prawdę wyborna jakość 🤤🤤

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jak się podoba to zostawcie like i komentarz pod filmem. 4K dla najlepszej jakości audiowizualnej.
https://www.youtube.com/watch?v=4tUrhtjZKdU
#muzyka #narkotykizawszespoko
Zaloguj się aby komentować
#hejtojointclub #marihuana #cannabis
#narkotykizawszespoko
Jak tam familia, po lewej Strawberry haze z Holandii, a po prawej Black Cherry ze Stanów 🤓🤙

Zaloguj się aby komentować
Jak się pozdrawiają fani stoner metalu? No mniej więcej tak.
#heheszki #metal #stonermetal #cpunskimetal #muzyka #narkotykizawszespoko #hejtojointclub

Zaloguj się aby komentować
Jak prawdziwyn Sarmata
#narkotykizawszespoko #tabaka #sarmaciwas

Zaloguj się aby komentować
Następna stacja - u Buddy delegacja.
Znalazłem prerolla w szufladzie, dlatego taki ładny wyszedł.
#narkotykizawszespoko #hejtojointclub

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #humorobrazkowy #420 #narkotykizawszespoko

Zaloguj się aby komentować
Skręciłem pacana. Może i wygląda źle ale przynajmniej się nierówno pali. 4/5 Freakshow 19%, 1/4 tytoniu jabłkowego. Wchodzi jak złoto.
#narkotykizawszespoko #hejtojointclub

@dziki ogólnie to spoko gibon, bo to nie ma wyglądać ale trochę ciaśniej go zakręcaj następnym razem. Na sam tytoniu dobrze to sobie parę razy przećwiczyć.
Też dałby jestem manualnie, jak swoje skręty pamiętam to tragiczne były przez długi czas i nawet coś takiego to mi parę miesięcy się zeszło żeby robić.
Ale nie bój się ciaśniej bydlaka przykręcić xd
Zaloguj się aby komentować
ten co nabija Januaremu to widać że testował już przed spotkaniem
https://www.youtube.com/watch?v=b5mfWJXjtyQ
#byloaledobre #zlotalopata #heheszki #narkotykizawszespoko
Zaloguj się aby komentować
https://youtube.com/shorts/VMDAUj1O4aE?si=O19yymg9hp7rT40x
#swiatwedlugkiepskich #narkotykizawszespoko #heheszki
Zaloguj się aby komentować
Tutaj pewnie prawie nikt nie pali ale cholera jasna, dorwałem paczkę szwajcarskich papierosów, zwykle Chesterfieldy, marka raczej podstawowa... Masakra, najlepsze papierosy jakie paliłem w całym swoim życiu. Zero tej pieprzonej chemii. Dym od nich - w co pewnie nikt nie uwierzy, nie śmierdzi tylko pachnie mało aromatycznym tytoniem. Fenomenalne.
Jak w psychiatryku byłem na depresje to starszy facet opowiadał o papierosach za PRLu, że nawet jak ktoś był niepalący to mu dym nie przeszkadzał i dopiero teraz w to naprawdę uwierzyłem.
Unia Europejska mentole zakazała ale już wzmacniaczy chemicznych do szlugów tak żeby były mniej trujące i uzależniające to nie łaska.
Zaś same szlugi nawet nie są specjalnie droższe niż u nas, 8 euro, gdzie przecież dodatki chemiczne ZWIĘKSZAJĄ koszt wytworzenia paczki, a nie zmniejszają, bo koszt paczki papierosów to prawie same podatki i dobrze, niech lekarze mają z tego swoją dole.
#przemysleniazdupy #papierosy #narkotykizawszespoko

Dym od nich - w co pewnie nikt nie uwierzy, nie śmierdzi tylko pachnie mało aromatycznym tytoniem
@DiscoKhan Takim sposobem nie wyeliminuje się problemu z palaczami papierosów, brak tego smrodu przekona więcej osób do palenia, nawet w towarzystwie innych niepalących. Zalety palenia sa nikłe w porównaniu z wadami jakie one powodują, więc nic dziwnego że UE stara się zabraniać.
Ubolewam nad tymi e-papierosami, mniej śmierdzą, są cool i przez to wzrasta ilość osób palących
@tomilidzons ale koleś, wolna wola, czemu to chcesz całkiem wyrżnąć?
Wiesz, ja słodyczy nie jem, cukier niezdrowy, to co, zakazujemy cukru w ogóle?
Wszystko jest dla ludzi, nawet coś bardziej szkodliwego tak długo jak krzywdę samym sobie tylko robią, a akcyza jest taka, że nie dość że swoje leczenie palacz pokrywa to jeszcze za dwie inne osoby to opłaca.
Tutaj to już masz manię prześladowczą, a nie rozsądne podejście do tematu.
Zaś co do prohibicji całkowitej to Chińczycy kombinują obecnie z eksportem swoich nielegalnych fajek, to nie zniknie, to zejdzie do podziemia i wtedy szlag z przychodów z akcyzy. Zaś produkcja jest na tyle tania, że naprawdę nie ma szans większości przechwycić jak będzie szmuglowane zwłaszcza, że szlugi są naprawdę drogie i nawet przemycane będą chodzić po 4-5 euro, a koszt wytworzenia to niech będzie 20-40 eurocentów w Chinach.
@DiscoKhan
Wiesz, ja słodyczy nie jem, cukier niezdrowy, to co, zakazujemy cukru w ogóle?
Cukier jest ważny dla ludzkiego organizmu, a w nadmiarze jest on szkodliwy, są próby ograniczenia spożywania cukru np. przez opłatę cukrową w napojach
Wszystko jest dla ludzi, nawet coś bardziej szkodliwego tak długo jak krzywdę samym sobie tylko robią, a akcyza jest taka, że nie dość że swoje leczenie palacz pokrywa to jeszcze za dwie inne osoby to opłaca.
Budżet NFZ jest finansowany w zdecydowanej większości ze składek zdrowotnych i nie słyszałem, aby palacze mieli podwyższone składki zdrowotne, czy nawet aby akcyza ze sprzedaży fajek czy alkoholu szła w całości do NFZ.
Jeszcze dodam, że akcyza z fajek nie pokrywa nawet połowy kosztów, które ponosi budżet polski przez palaczy
Zaś co do prohibicji całkowitej to Chińczycy kombinują obecnie z eksportem swoich nielegalnych fajek, to nie zniknie, to zejdzie do podziemia i wtedy szlag z przychodów z akcyzy. Zaś produkcja jest na tyle tania, że naprawdę nie ma szans większości przechwycić jak będzie szmuglowane zwłaszcza, że szlugi są naprawdę drogie i nawet przemycane będą chodzić po 4-5 euro, a koszt wytworzenia to niech będzie 20-40 eurocentów w Chinach.
Teraz na zewnątrz można bez większych problemów palić, wątpię aby podczas prohibicji 30% ludzi kilka razy dziennie chowało przed wścibskim wzrokiem i węchem.
@DiscoKhan
opowiadał o papierosach za PRLu, że nawet jak ktoś był niepalący to mu dym nie przeszkadzał i dopiero teraz w to naprawdę uwierzyłem.
Śmiem wątpić. Za czasów PRLu byłem dzieckiem z dwoma palącymi rodzicami, i pamiętam, że jebało jak jasny c⁎⁎j (tj, wtedy bym tego tak nie nazwał, ale wiesz o co chodzi). Pan z PRLu pewnie mitologizował temat mocno, albo miał wypalony węch od pracy w hucie czy innej fabryce azbestu.
Masakra, najlepsze papierosy jakie paliłem w całym swoim życiu. Zero tej pieprzonej chemii
Oh well. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@LondoMollari akurat z tym węchem to wiesz, że masz rację, bo pracował przy chemikaliach.
Już z tą chemią nie kombinuj, chodzi o prosty skład bez niepotrzebnych dodatków. Ale trochę prościej jest napisać "bez chemii".
Ogolnie mam kumpla po biochemie także jakąś tam edukację mam na ten temat i się nawet różnych E nie boję za bardzo xD
Ale fakt jest faktem, że sporo dodatków w produktach naprawdę niektóre właściwości znacznie pogarszają. Nie wiem z czego się robi te wzmacniacze smaku w McDonaldzie - gdzie też większości to smakuje ale mi ten dziwny smak w ogóle się nie przyswaja. Nie jest stricte zły tylko jakiś taki dziwny. No, ale dla mnie to też nie jest jakieś zmartwienie, bo odkąd do szejków przestali dawać funkcjonalne słomki to tam nie mam po co chodzić, bo nie będę ze sobą słomek targać własnych żeby jednego szejka sobie w lato kupić.
Zaloguj się aby komentować
Co to w ogóle znaczy?
Mogę zjeść 20 pączków i będzie to zdrowsze niż zażycie 5 mg metamfetaminy? Nie.
Jedzenie jednego pączka dziennie będzie zdrowsze niż branie 5 mg metamfetaminy dzienne? Nie sądzę.
Metamfetamina zabija więcej ludzi niż pączki itp. (otyłość, cukrzyca)? Nie.
Może chodzi o to, że ciąg metamfetaminowy jest groźniejszy niż jeden pączek w tłusty czwartek? To jest prawda, tak samo jak jedzenie 20 pączków dziennie jest bardziej szkodliwe, niż jednorazowe wzięcie rekreacyjnej dawki metamfetaminy.
@PornoKing metamfetaminę? Spoko, tylko nie mam gdzie kupić w czystej formie. Pączka czasem zjem, nie ma problemów z dostępnością 🙃
Oczywiście są substancje które szkodzą w każdej dawce, np. alkohol etylowy, tak, nawet małe piwko. Metamfetamina może być długoterminowo przyjmowana jako lek, bez większego ryzyka.
Zaloguj się aby komentować
Upiłem się, ama.
#narkotykizawszespoko
Zaloguj się aby komentować
Kilka slow o tym jak dziala, poki co, jaranie batow w Tajlandii.
Po piatku i sobocie spedzonych w Bangkoku mam odciski na stopach i niezbyt chce mi sie lazic gdzies poza hotel, wiec znalazlem na necie sklep z jarankiem, napisalem z zapytaniem czy dostarczaja, okazalo sie ze tak.
Zrobili mi zdjecia dostepnego asortymentu wraz z cenami, przyjeli zamowienie i podali godzine dostawy.
Teraz czekam na smazone krewety, mily pan podjechal na skuterku i przywiozl mi 7g z 3 gatunkow za 144 zl, klima dziala, muzyczka gra i fajno jest :)
#420 #hejtosmokeclub #narkotykizawszespoko


Zaloguj się aby komentować
#narkotykizawszespoko
mam jaranie, które pachnie i smakuje jak farsz wigilijnych uszek z grzybami xD
Zaloguj się aby komentować