#wybory #bekazkonfederacji
#konfederacja tradycyjnie: kozak w necie, p⁎⁎da w świecie
#polityka

#wybory #bekazkonfederacji
#konfederacja tradycyjnie: kozak w necie, p⁎⁎da w świecie
#polityka

Zaloguj się aby komentować
#polityka #wybory #konfederacja
Zawiedzion, tych 10% to bylem pewien.
Vox populi vox dei.
Zaloguj się aby komentować
Korwin to osoba której należą się szczególnie podziękowania ze strony lewicy. Od lat skutecznie ośmiesza skrajną prawicę, jednocześnie zachowując status bycia jej symbolem w naszym kraju. Gdyby nie on to kto wie czy wysiłki samego Brauna by wystarczyły aby pogrążyć Konfe. Tak natomiast znowu mają słaby wynik. Wspaniały człowiek.
#konfederacja #bekazprawakow #polityka #memy #heheszki #wybory

Zaloguj się aby komentować
Będzie dobrze chyba. 😉
#wybory #sondaz #bekazpisu #bekazkonfederacji #PiS #konfederacja #polityka

Zaloguj się aby komentować
No siema #konfederacja , co tam słychać? xDDDD #jebackonfe #wybory
Coś te boty na youtube, wykopie itp wam nie działają w realu xD Daje wam rok, za rok już konfy nie będzie, bo się rozpadniecie.
#polityka

Zaloguj się aby komentować
To czekamy na nowy rząd i 100 dni rządów PO, PSL, LEWICY.
#konfederacja zbierajcie nicki, wpisy, zachwalanie zwyciestwa, wyzywanie was od szurow itd Czekamy na 100konkretow w 100 dni. Czekamy na wyparcie entuzjastow, gdy dojdzie do was, że tusk znów was wszystkich oszukał. Oczywiście jestem pełen nadziei, że to ja się mylę. Zobaczymy.
Na szczęście tusk i reszta koalicji, ma kilka wspolnych pomysłów, więc można będzie ich z nich rozliczyć. Wygrała Polska. Nieważne czyimi rękoma. Od przyszlego roku spodziewamy się (na szczęście tusk i spolka maja to super policzone, nie to co populistyczna konfederacja, która jako jedyna chciala też ciąć wydatki), więc budżet się zepnie. O większości mowila lewica, po, 3d, więc zakładam że to wprowadza na 100%. 4 proste punkty.
Od 2024 roku czeka nas
1. 30% podwyżki dla nauczycieli.
2. 20% podwyzki w budżetówce
Obie propozycje sluszne po latach inflacji, ale jak to ma ją powstrzymać i zbilansować budżet to ja nie wiem. Na szczęście koalicjanci wiedzą.
3. Urlop od Zus to co prawda pomysl 3D, ale chyba wszyscy coś przy zus dla firm proponowali. Trzymam kciuki. Można się doszukać w programach.
4. Kwota wolna 60 k. Tu znów uważam że DUUUUZO lepszym mechanizmem jest powiazanie 12x kwoty wolnej z minimalną jako lepsze dlugoterminowe rozwiazanie (blokujące radosne podnoszenie minimalnej), ale to jest populizm, 60 k jest super przemyślane. Tu chyba wszyscy byli zgodni, może nie w kwocie, ale wiadomo ze kwota wolna rosnie.
Czego mam nadzieję że nie wprowadza ze 100 konkretow? Przyspieszenia redukcji co2 o 75% już do 2030 roku. To by oznaczało zzniszczenie polskiej gospodarki, co przy naszym wplywie na klimat, jest po prostu zdradą na narodzie.
Mam świadomość, że to będzie koalicja i nie wszystko wejdzie. Dlatego wymieniam tylko te 4 punkty o ktorych wszyscy opowiadali, a że to nie był populizm, tylko rozsądne propozycje, z wyliczeniem "szurze", to czekamy.
panowie z #konfederacja Siadamy z popcornem i czekamy. Można screeny sobie porobić, gdzie was wyzywano i "super partia ku*wo". Miejmy nadzieję że tusk się zmienił, ale to stary człowiek (ktorym chcecie zabierac dowody i prawo głosować, po czym glosujecie na tuska
Czekam też na odpolitycznienie mediów publicznych i regularne zapraszanie konfederacji, aby mogła w demokratycznym kraju reprezentować głos swoich wyborców w publicznych mediach. W końcu PO je odpolityczni. Będzie ciekawie.
#wybory #polityka

Wątpię by coś z tego wprowadzili w 100 dni. IMHO najpierw PO+3D+Lewica pokłócą się z prezydentem o utworzenie rządu, a potem będą kłócić się z prezydentem o poszczególne ustawy. PiSowców nie wsadzą do więzień, prędzej pokłócą się o to z prezydentem. Jeszcze mogą pokłócić się między sobą (PO vs 3D vs Lewica), choć tu mam odrobinę optymizmu: całą kampanię zbudowali na obietnicy, że dogadają się w trójkę i odsuną PiS od rządzenia.
Tak więc bardziej bym strzelał na 100 dni opery mydlanej, a nie sprzątania kraju.
Zaloguj się aby komentować
Korwin uważa, że przegrali, bo byli za mało skrajni:
Jak się ukrywa przede wszystkim Grzegorza Brauna, mnie, to takie są skutki. Albo mamy być alternatywą dla innych partii, albo mamy być do nich podobni
Dlaczego Bolsonaro wygrał w Brazylii? Bo nie miał za sobą partii, która mówiła: 'on tak nie myślał', 'chciał ostrożniej, tylko tak nie powiedział'. Nie, tak trzeba mówić!
Konfederacja "grała zbyt miękko" w tej kampanii wyborczej. Wycofaliśmy się z najostrzejszych postulatów, w naszym programie nie ma nawet kary śmierci. Takie są skutki bycia podobnym do innych ugrupowań.
#polityka #konfederacja
Zaloguj się aby komentować
Sośnierz u Gozdyry żali się że Konfa powkładała jakieś "pokemony" na listy i dlatego przegrali xD
jak coś transmisja na interia.pl - okienko ''Polska wybiera''
#wybory #polityka #konfederacja

Zaloguj się aby komentować
#bekazkonfederacji #konfederacja #memy #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Wyciekło nagranie jak Konfa wywala stolik
https://youtu.be/S0-z5ywDc0A?si=LXxO11gaxQOulPJO
#konfederacja #polityka
Zaloguj się aby komentować
„Mieliśmy wywrócić stolik. Nie udało nam się to. W pewnym momencie zaczął się on trochę chwiać, ale niestety dalej stoi, a PiS, PO, Lewica i PSL dalej przy nim siedzą. To nie jest porażka naszej idei. Ta jest słuszna, niezmienna i kiedyś na pewno wygra”.
Otóż nie, kabareciarzu. Dopóki swój światopogląd opieracie na wierzeniu w bajki, próbach rozszerzaniu wpływów czarnych rycerzy-pedofili - czyli gangrenie na zdrowej tkance społeczeństwa oraz próbach uczynienia królem Polski bohatera legend, który rzekomo kiedyś został przybity do kawałka drewna - to nigdy wam się to nie uda. Tak samo jak z mariażem z narodowcami-faszystami, szurami 5g i płaskoziemcami. Tymi bajeczkami możecie zwodzić naiwną młodzież bez prawa głosu, nie ludzi pracujących, zarabiających i próbujących się jakoś utrzymać w tym kartonie pełnym gówna.
A żarciki o przewracaniu stolika zachowajcie na standupy na tiktoku.
#jebackonfe #konfederacja #polityka
Zaloguj się aby komentować
A więc tak wygląda wywracanie stolika!
#mentzen #konfederacja #bekazkonfederacji #wybory

Zaloguj się aby komentować
Panie Boże, wiem, że nie rozmawiamy zbyt często, ale proszę, daj Konfie finalny wynik 4,98%
#heheszki #wybory #polityka #konfederacja

Zaloguj się aby komentować
Co znowu krul odwalił, że ludzie z konfy tacy na niego wkurzeni?
#wybory #konfederacja #korwin
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Gdy twoje piwo ma więcej procent od twojej partii...¯\_(ツ)_/¯
#mentzen #heheszki #memy #bekazkonfederacji #konfederacja #polityka


Zaloguj się aby komentować
aż prawie współczuje memcenowi, 6.2%, przecież to totalna kompromitacja cwela w porównaniu z letnimi sondażami xD
no i w sumie szanuje za przyznanie się do porażki, a nie full wyparcie jak kurwin w 2k11
P.S. COMBAT WŁADEK KAMYSZ
#polityka #polska #wybory #konfederacja
Zaloguj się aby komentować
Konfederaci zyjecie tam? xD
#bekazkonfederacji
#bekazprawakow
#konfederacja
#polityka
Żyjemy - to tylko sondaże, dopiero jutro wyniki będziemy się przejmować potem. Poza tym konfa w sejmie i to wystarczy, to że Bosaki i Memceny nie będą miały z czym wchodzić do rządu to nawet lepiej bo nie po to oni tam są.
Zresztą i tak do lutego wiele się na świecie zmieni już koniec miesiąca może być ciekawy, zanim będzie lepiej musi być gorzej a koalicja lewicy z PiSem czy z PO do tego niewątpliwie doprowadzi bardzo szybko. Zresztą... sobie lepiej nastaw zegarek i nie zdziw się jak jutro będzie PiSowski "cud nad urną".
@Capo_di_Sicilia Phi,to to może hardcorowe kuce. Dla mnie wystarczy na razie Braun w sejmie i dość,cała reszta to i tak nie ma tak wielkich jaj. Poza tym w najbliższych miesiącach na świecie będzie sie działo i konfa kupiona przez rząd była by tu katastrofą.
A jak Memcen wyleci z fotela przewodniczącego to bonus i bardzo kurwa dobrze. Liczyli na 20% grając umiarkowanych i gówno osiągnęli. Bo oni nie powinni by umiarkowani,nie po to tam są by być politycznie poprawni.
Zaloguj się aby komentować
PiS do więzienia. Polskie orły dostają w d⁎⁎ę od potężnej Mołdawii.
Konfederacja wywróciła się o jakiś stolik z Ikei i sobie głupi ryj rozwaliła
Biauek traci sponsora
Cóż za piękny wieczór.¯\_(ツ)_/¯
#mecz #wybory #bekazkonfederacji #konfederacja #heheszki #poliityka #jebacpis #tvpis #wykop
Zaloguj się aby komentować
#konfederacja 12 mandatów, buahahaha
Sami wyjebali się o stolik xD
#polityka
Zaloguj się aby komentować