Mija juz prawie 100 dni od wyborow i mam pewne przemyslenie na temat konfederacji.
Ta partia w zasadzie sama sie skreśliła na samym poczatku kandencji oddajac projekt ustawy podnoszaca kwote wolna od podatku.
Nie zadne wyglupy Brauna, notoryczne wstrzymywanie sie od glosow czy romanse z pisem, tylko wlasnie to. Nieumiejetnosc napisania projektu ustawy ktory niesli na sztandarach do wyborow.
Smiali sie z lewicy, ze nie udalo im sie odwolac Bosaka, ale przynajmniej potrafili zlozyc poprawny wniosek, zeby to przeprocedowac. To sa te roznice.
W jakim wyparciu trzeba zyc, zeby gadac o Mentzenie przyszly minister finansow jak czegos tak podstawowego nie udalo im sie stworzyc?
I czemu nikt im tego nie wypomina? Przeciez to wtopa podobnego kalibru jakby PO weszlo po wyborach w koalicje z PiS xD
@Capo_di_Sicilia przeceniasz wyborcow konfy, oni nie glosuja na ludzi kompetentny h kub nie, oni glosuja na tych którzy zapewniają im powód do strachu a potem mówią że go usuną xD
Po obejrzeniu wczorajszej komisji ds. wyborów kopertowych stwierdzam, że najgłupszy poseł, to Witold Tumanowicz z Konfederosji, a wyprzedza Marka Suskiego zaledwie o czubek nosa.
Nie no, Memcen nie jest najgłupszy. W końcu ma Brauna w partii. No i nie zapominajmy o Suskim. Pan Merytoryka powinien być dla siebie bardziej wyrozumiały
Na tik tok z tym raus. Memcena oburza myśl że ktoś zarzucał mu chęć koalicji z PiSem, chyba że by wygrali wtedy to nie, albo w komisji śledczej ramię w ramię siedzieć to też nie. Btw niezalogowanym być na yt to się dostaje tym typem w mordę i 20 filmami republiki xD
Zawsze lubię przypominać innym tą sprawę bo to świetny przykład o jaką wolność słowa konfederacja walczy. Mianowicie o wolność nawoływała do zabijania ludzi o innych poglądach niż oni sami. Nie mam wątpliwości, że dojście tych ludzi do władzy oznaczałoby nie tylko koniec demokracji, ale i cenzurę gorszą od tej za komuny, gdzie za tęczową flagę czy obrazę kościoła byłoby się stawianym pod ścianę.
Transkrypcja przemówienia posła Grzegorza Brauna przed pozbawieniem go immunitetu:
Szczęść Boże.Wysoka.Pustawa.Izbo.
Miesiąc.Kampani nienawiści.Hejtu.Rozjeżdżania walcem totalniackich mediów. PiS PO zaprawdę jedno zło. Zjednoczony front Chanukowo-eurokołchozowo-wojenno-kowidowy wydał na mnie wyrok, zanim jeszcze prokuratura w podskokach zdążyła na kolanie napisać-sklecić akt oskarżenia.
Chociaż prokuratura szła na rekord do księgi Guinessa. Przydał się nawet i prokurator Barski w tworzeniu tego dzieła – tej kompilacji. Ciekawe jednak jakie tworzyło by to konsekwencje prawne – to jest ten Barski prokuratorem czy nie jest ? Pewnie od przypadku-do przypadku.
Miesiąc rozjeżdżania walcem a po miesiącu góra rodzi myszkę. Zostałem z tej mównicy tutaj szereg razy pomówiony o napaść, prokuratura oskarża mnie o to,że jedna z osób obecnych w sejmie 12 grudnia zdenerwowała się.Co spowodowało uszczerbek na zdrowiu uwaga – nie fizycznym,a psychicznym z – jakby to powiedzieć – terminem ważności poniżej 7 dni. Ta Pani położyła się do szpitala ale jakoś tam nie wycisnęli sroższych podstaw do okrutniejszych kar które miały by być jeśli przyjdzie co do czego zasądzone. A więc pomówienia. Pomówienia. W tym samym skleconym akcie oskarżenia szereg przypisanych mi czynności niebyłych,czynności które nigdy nie zaistniały – i ba – wypowiedzi które nigdy nie padły. I ja – pfffrt – nie muszę specjalnie martwić się o to jak moi obrońcy będą to udowadniać wysokim sądom – bo może nie jednemu sądowi skoro aż 7 zarzutów.
Może o to chodzi,żebym peregrynował po sądach z krańca na kraniec Rzeczypospolitej żeby zorganizować mnie i moim współpracownikom czas na,na czas dłuższy
Ale nie martwię się o to jak ostatecznie zostanie ustalona prawda materialna ponieważ internet widzi i internet pamięta kto kogo napadł i materiały audio-wideo na które o ironio powołuje się sam prokurator który podpisał ten dokument,te materiały to wyraźnie zaświadczają kto co powiedział a czego nie powiedział.
Więc. Na tym przykładzie, 1 przykładzie z 1 tylko postawionego mi zarzutu o charakterze pomówienia stwierdzam wysoka izbo,że prokuratura oparła się na konfabulacjach,zmyśleniach.
Prokurator przyznał to na posiedzeniu komisji która rutynowo – również ekspresowo- tę sprawę starała się procedować.Prokurator PRZYZNAŁ że osnuł swoje fantasmagorie na zeznaniach oczywiście fałszywych delikwenta który mnie oskarża – i na niczym innym. Ale wysoka komisja nie próbowała skonfrontować w prosty sposób tego co jest napisane z tym co jest nagrane.
Bo powtarzam – nie potrzeba tu żadnych rzeczoznawców,nie potrzeba żadnych biegłych, potrzeba tylko pary oczu i uszu. I powtarzam internet widział,internet pamięta. I w związku z tym będzie także i pamiętał może i nie po wsze czasy ale przynajmniej do następnych wyborów jak w tej sprawie postępowała wysoka komisja i jak postąpi wysoki sejm.
Wiec ponieważ ten sztandarowy przypadek,przypadek położenia przeze mnie kresu celebracjom talmudystów-satanistów w gmachu sejmu rzeczypospolitej – bo,tak – bo talmudyści to rasiści a to jest sprzeczne z zasadami nie tylko religii cywilizowanych ludzi ale także i prawa świeckiego które w cywilizowanych krajach wyznacza ramy życia publicznego.A więc ta celebracja rasistowskiego triumfalizmu przeze mnie spuentowana,ta celebracja organizowana przez ludzi którzy nie pofatygowali się notabene żeby zarejestrować swoją organizację,swój fałszywy kult,żeby przedstawić Rzeczypospolitej Polskiej jako zorganizowany – w związku z tym też słabo wygląda zarzut który w tej sprawie prokuratura stawia,zarzut który właśnie miałby,miałby czynić ze mnie odpowiedzialnego za eee utrudnianie sprawowania kultu.
No to skoro tak słabo to wygląda sięgnięto po jak to tutaj pan przewodniczący zreferował dzieła zebrane – no niestety nie zebrane,chętnie chlubić się będę innymi moimi interwencjami poselskimi, zdaje mi się,że skutecznie odświeżyłem ten gatunek i przypomniałem szerokiej publiczności,że poseł może – a z mojego punktu widzenia – powinien reagować na zło które dostrzega w polskim życiu publicznym na wszelkie sposoby. Sięgnięto po zatem inne przykłady – no i cóż,tylko chlubić mogę się ale nie wypada, więc stwierdzę tylko,że mam poczucie dobrze spełnionego obowiązku. Tak jak przywróciłem powagę wysokiej izby kładąc kres tej rasistowskiej talmudycznej celebracji tak przywróciłem powagę wysokiego sądu w Krakowie który został przez pederastów-eurofederastów przyozdobiony choinką z ich symbolami co dalibóg z powagą wysokiego sądu nie licowało i trwało to miesiącami,aż ja niegodny nie zawitałem w mury tego sądu i mogłem przywrócić powagę. Przywróciłem elementarne poczucie sprawiedliwości i zdrowego rozsądku na wezwanie moich – hhhh – wyborców, pracowników centrum kardiologii pod warszawą – na wezwanie tam starając się położyć kres prześladowaniom covidowym.Pod pretekstem walki z mniemaną pandemią przymuszano tam pracowników do szczepień i rozmaitych innych znachorskich jak świetnie wiemy praktyk nie opartej na podstawie naukowej i nie mającej podstawy prawnej. Dokonujący tych bezprawnych wymuszeń,mobbingu dopuszczający się wobec własnych pracowników dyrektor tego centrum, poprzednio minister jednej choroby i nagłej śmierci współodpowiedzialny niewątpliwie za wielką operację – za którą i także i wysoka izba współodpowiada [… fragment urwany…] bo jesteście państwo również podżegaczami wojennymi i wszelkiego rodzaju nieszczęścia,zagrożenia śmiertelne i represje sprowadziliście na naród polski w tych ostatnich zwłaszcza latach – to wszystko sytuacje w których z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku niestety [… znów urwane…] ale prokuratura w wyjątkowych wypadkach obejmuje ściganiem czyny na które skarżą się prywatni oskarżyciele. W tym wypadku prokuratura pospieszyła jako adwokat,jako,jako plenipotent tych poszkodowanyhc w tym niemców w Warszawie. Prokuratura będzie reprezentować niemców. - Zwykle w takich sprawach no prokuratura reprezentuje kogo: kogoś kto sam nie radził by sobie w takiej sytuacji np. jako małoletni albo obarczony jakimiś deficytami czy intelektualnymi,czy fizycznymi,czy też po prostu kogoś kogo nie stać na to żeby się prawować-procesować.
W tym wypadku prokuratura jest samozwańczym i nadgorliwym rzecznikiem interesu niemców w Warszawie – i oto wspaniała perspektywa: Będę sądzony w interesie niemieckim o mienie zniszczone w Warszawie. Mienie zniszczone w Warszawie – jestem przez polską prokuraturę eurokołchozową postPRLowską oskarżany o to,że zniszczyłem niemcom urządzenie-narzędzie-mikrofon który służył do szerzenia antypolskiej propagandy. I służył nie w teorii,nie jest to żadna figura literacka tylko in statu nascendi w trakcie – w trakcie wywodu który Polaków po raz kolejny nominować miał Polaków na odpowiedzialnych za Niemieckie zbrodnie w trakcie wojny rozpętanej przez socjalistów narodowych niemieckich wespół z socjalistami międzynarodowymi sowieckimi.
W trakcie tego wykładu interweniowałem. Wszystko to – interwencje poselskie – nie jakiś wasz sympatyczny skoninąnd na co dzień kolega który po pijaku spadł z rowerka i zasłaniał się legitymacją poselską, nie jakiś gruby aferzysta na spore miliony zagrożone właśnie do 20 może nawet lat.Nie.Macie tutaj posła który sprawował i sprawuje swój mandat. I zamiast przyjść w sukurs temu posłowi – popychacie go teraz – no niektórzy z nadzieją że w ciemnicę,w jakieś kazamaty – ale w każdym razie do tego zmierzacie,żebym zniknąl wam z horyzontu. Wam. Zjednoczonemu frontowi wielkiej koalicji chanukowej. I takie będzie to głosowanie. Będą normalni Polacy kontra zjednoczony front chanukowo-wojenno-covidowo-eurokołchozowy. A na dodatek jeszcze szanowni państwo ta polityczna zemsta której tak bardzo tutaj pożądacie ta polityczna zemsta ma być zemstą rozszerzoną ! o marszałka sejmu Krzysztofa Bosaka. To już dopełnia miary groteski w waszym postępowaniu i procedowaniu,na dodatek do tych 7 dętych zarzutów, które stawia mi prokuratura – na dodatek do tego stawiacie tutaj jeszcze pod pręgierzem waszej opinii wicemarszałka sejmu który dalibóg z żadna z tych spraw nie miał do czynienia. I to po waszej stronie na,na kartach hańby waszego urzędowania będzie to głosowanie jedno i drugie głosowanie jeśli zagłosujecie za. Za odwołaniem wicemarszałka sejmu,za uchyleniem immunitetu posłowi. Powiedziałem że internet widzi,słucha,słucha uważnie i zapamięta co się tutaj wydarzy już za kilka minut.
nie przepadam za Braunem, ale fatalnie, że coś takiego się dzieje. Skoro ludzie go wybrali w demokratyczny sposób to posłowie większości sejmowej nie powinni tego zmieniać. Albo zrezygnujmy z immunitetu dla wszystkich i wtedy to inna bajka.
Przeczytałem, braun sobie twierdzi że mu wymyślili zarzuty i czyny. Tak jakby był głuchy na naruszenie nietykalności cielesnej (kilku osób bo to nie tyko pani co chciała go zatrzymać przy gaśnicy, to idzie wstecz do przerywania wykładów i ścigania chociażby szumowskiego po ministerstwie), chyba też nie rozumie wolności religijnej (co wcale mnie nie dziwi bo to partia wolność).
Mam nadzieję że będzie siedział za to co zrobił. Nie powinno być miejsca dla ludzi o poglądach podobnych do talibskich ekstremistów w polskim sejmie. Za zarzuty o naruszenie nietykalności cielesnej normalnie policja robi proces o odebranie broni od razu szaraczkom takim jak ja. Mam nadzieję że po odebraniu mu immunitetu zrobią to samo wobec już niedługo byłego posła.
@lurker_z_internetu sienkiewicz to jeszcze będzie odgrywać rolę wąsika i kamińskiego jak wajcha się odwróci. Przekroczył uprawnienia i przynajmniej na razie wygląda, ze cała akcja była nielegalna. Ale zobaczymy jak to się rozwinie
Skończyła się ochronka #pis dla antysemity Brauna z #konfederacja - wielkiego przyjaciela ruskiego szpiega Leonida Swiridowa!( ͡° ͜ʖ ͡°)
Braun będzie kontrolowany. Hołownia wydał zarządzenie
Marszałek Szymon Hołownia wydał w poniedziałek zarządzenie, w którym zobowiązał Straż Marszałkowską, by przeprowadzała "kontrolę bezpieczeństwa" posła Grzegorza Brauna. Zarządzenie będzie obowiązywało do końca ostatniego w styczniu posiedzenia Sejmu. Decyzja Hołowni ma związek z pytaniami polityka Konfederacji o możliwość deponowania broni palnej na terenie izby niższej.
hej przypomnij dlaczego semitom należy się jakieś specjalne traktowanie ? wojna się dawno skończyła dlaczego semici nadal tu są skoro mają swoje państwo ?? sorry 'stan' bo to nie państwo ???
Fikołki Konfederatów można ująć w jednym krótkim stwierdzeniu, bez zbędnego pierdololo. Może i za PiS-u było źle, może i kradli, może i upolityczniali wszystko co tylko się da, ale przynajmniej oferowali wiele elementów religijnego zamordyzmu i skonfliktowanie Polski z całą Europą. A za Tuska daj pan spokój, in-vitro i aborcja będzie legalna, a na dodatek PiS-owców chcą nam rozliczyć XD
Krul jaki był taki był, ale on przynajmniej serio był antysystemowy
Krul jaki był taki był, ale on przynajmniej serio był antysystemowy
Gdybyś chociaż śledził Korwina to wiedziałbyś że Korwin jest bardzo krytyczny do obecnej władzy, nie ma żadnych logicznych argumentów by bronić rządu Tuska, który powoli przemieni nas w Generalne Gubernatorstwo.
#Konfederacja twierdzi że dzialania pis były nielegalne. Dzialania obecnej władzy też są nielegalne.
Powstaje chaos i anarchia i brzydki precedens. Kto ma służby robi - tak, pis też psuł- sobie co chce.
Tak nie naprawia się prawa, bo pis jeśli wroci, a skoro po wrocilo to oni pewnie też, będzie robić jeszcze większą rzeznie bo bedzie twierdzić ze zmiany za pi tez byly bezprawne.
Tylko matołek cieszy się z pogłębiającego się chaosu.
Ewentualny sojusz Korwina i Brauna przebije wynik reszty Konfederacji- uważa Artur Dziambor.
Gdyby Braun połączył się z Korwinem-Mikke i wystartowali razem do Europarlamentu, to moim zdaniem przeskoczyliby Konfederację. Bo umiarkowani wyborcy wolnorynkowi oczywiście w Polsce są, ale koledzy z Konfederacji postarali się bardzo o to, żeby ten elektorat wolnorynkowy, ale mniej skrajny i odlotowy uciekł do Trzeciej Drogi. Ci wyborcy, którzy w polityce szukają poważnej partii politycznej, nie happeningu, zagłosowali często właśnie na sojusz Polskiego Stronnictwa Ludowego i Polski 2050.
Konfederacja dziś nie ma swojej konkretnej tożsamości. Od samego początku był to zlepek wielu formacji o różnych poglądach. Konfederacja stanowiła taki hub dla wszystkich partii alt-rightowych w Polsce. Ugrupowań, które po prostu samodzielnie nie miały szansy przekroczyć progu. Z tym że Ruch Narodowy nie ma nic wspólnego z partią Nowa Nadzieja, a partia Nowa Nadzieja ma niewiele wspólnego z partią Korona Grzegorza Brauna. I to wszyscy wiedzą. Jedyne, co ich łączy, to to, że są w stanie wspólnie przekroczyć próg.
A Prezydent Andrzej Duda był członkiem Prawa i Sprawiedliwości i podsekretarzem stanu w kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, jednego z założycieli PiS. Był również podsekretarzem stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości w rządzie Jarosława Kaczyńskiego. Z kolei jego rodzina mocno sympatyzowała z obozem Prawa i Sprawiedliwości. Zapytacie co to ma do rzeczy? No w sumie nic. Tak sobie pier... bez sensu jak poseł Bosak z Konfederacji, który ma pretensje, że matka sędziego który wydał nakaz aresztowania Wąsika i Kamińskiego była radną PO, a prywatnie on sam sympatyzuje również z PO. Rozumiem, że zdaniem Bosaka sędziowie czy inni urzędnicy państwowi nie mają prawa do prywatnych poglądów politycznych i mają być bezjajeczną miazgą.
A do tego wszystkiego pewnie nawet nie słucha Zenka Martyniuka, obrzydliwy typ, skandal - jak on miał czelność nakazać aresztowania dwóch bandytów? Tfu.
konfa pomaga w dorohusku, konfa dołożyła rękę do tego żeby ustawa o SCT spadła z rowerka w krakowie, a co w tym czasie zrobil dla was POPiS? Usunął barierki w sejmie xd
@memifazi zapomniales dodac, ze w tym tygodniu dzialaczke Konfederacji zatrzymał CBŚ za szpiegostwo na rzecz Federacji Rosyjskiej, a liderzy Konfederacji postulują w mediach by wbrew obowiązującemu prawu wypuścić z więzienia złoczyńców, którzy fałszowali dokumenty by wyeliminować z życia publicznego wrogów politycznych
Partia popleczników kremla i akolitów putina, czyli #konfederacja fajnych gagatków ma w swoich szeregach, tylko coś im nerwy zaczęły puszczać ostatnio.
POSEŁ ANDRZEJ ZAPAŁOWSKI OCHRANIA LUDZI ZWIĄZANYCH Z PROROSYJSKIMI FASZYSTAMI, KTÓRYCH ROZPRACOWUJE ABW
Jeszcze dzisiaj zawiadomimy Wydział d/s Wojskowych Prokuratury Okręgowej w Warszawie o bardzo podejrzanym zachowaniu Andrzeja Zapałowskiego skrajnie prawicowego posła "Konfederacji", który zareagował lękowo i histerycznie na wiadomość o rozpracowaniu przez Służę Wywiadu Wojskowego stowarzyszenia prorosyjskich aktywistów werbujacych żołnierzy Wojska Polskiego do współpracy na rzecz reżimu putinowskiego.
Zapałowski, gdy dowiedział się o tym, że agenci ABW weszli do mieszkań prorosyjskich patostreamerów - zaczął publicznie grozić funkcjonariuszom prowadzącym śledztwo i zniechęcić ich do dalszych działań przeciwko prorosyjskim prowokatorom.
Potem skrajnie prawicowy poseł posunął się jeszcze dalej i zaczął rozsyłać i publikować dokumenty objęte tajemnicą postępowania przygotowawczego.
Co więcej jak wyjaśnił jeden z asystentów Grzegorza Brauna, Adam Kania - rano tuż po godzinie 6:00 do skrajnie prawicowych aktywistów zaczął wydzwaniać jeden z posłów - ostrzegając ich przed akcją ABW!
Czy był to Andrzej Zapałowski?
Mamy nadzieję, że wyjaśni to śledztwo.
Pytanie czego obawiają się posłowie "Konfederacji", że są gotowi podejmować bardzo ryzykowne działania, mające na celu ostrzeżenie sprawców i umożliwienie im ukrycia dowodów? Dlaczego decydują się na tak antypolskie i antypaństwowe działania?
@Lukato aż dziwne że dopiero teraz. To środowisko od lat albo miało w miarę jawne powiązania z Rosją (Brauniści), pałało uwielbieniem do Putina (Korwiniści), albo pałało nienawiścią do Unii, Ukrainy i w zasadzie wszystkiego, co mogłoby jakkolwiek umocnić pozycję Polski na mapie Europy.
GRUPY OPERACYJNE ABW WESZŁY WCZORAJ DO MIESZKAŃ PROROSYJSKICH AKTYWISTÓW
Wczoraj o godzinie 6:00 grupy realizacyjne ABW działające pod nadzorem Wydziału d/s Wojskowych Prokuratury Okręgowej w Warszawie - weszły do mieszkań prorosyjskich patostreamerów i faszystów związanych z "Kamractwem" i antyszczepionkową prorosyjską organizacją "Bronimy Munduru dla przyszłych pokoleń".
Sprawa ma związek z budowaniem przez służby rosyjskie w Polsce siatki tzw. "aktywistów antyszczepionkowych" której członkowie werbowali żołnierzy Wojska Polskiego do współpracy pod pozorem działalność w stowarzyszeniach antyszczepionkowych.
Żołnierze, którzy dali się, mniej lub bardziej świadomie wciągnąć w te działania, byli indoktrynowani i zachęcani do atakowania swoich dowódców i prowadzenia działań dywersyjnych w polskie armii.
Wśród osób, których mieszkania przeszukano są:
- Szczepan Krzewicki, agresywny patostreamer powiązany z prowokatorem przysłanym do Polski przez białoruskie KGB
- Jowita Kowszyn-Sumara, patostreamerka, polityczka Konfederacji, związana z przestępcą poszukiwanym listem gończym za znęcanie się nad niemowlęciem i kobietą w ciąży
Jakub Kuśpit - lider organizacji "Bronimy munduru" działającej zgodnie z wytycznymi rosyjskich służb
Aleksander Siergiej - aktywista organizacji "Bronimy munduru" który werbował żołnierzy do antypolskiej organizacji i odpowiadał za akcje medialne wymierzone w Państwo Polskie
- Katarzyna Tarnawa-Gwóźdź - radczyni prawna związana z antypolskimi środowiskami proputinowskich faszystów i antyszczepionkowców, miała też związki z organizacją "Bronimy munduru"
Wszyscy wyżej wymienieni mieli też związek z podporucznikiem Szymonem Fijałem członkiem jawnie proputinowskiej i faszystowskiej organizacji "Kamractwo".
Agenci ABW zabezpieczyli w przeszukiwanych mieszkaniach komputery, telefony i nośniki danych. W jednym z mieszkań znaleźli też sprzęt krótkofalarski, który mógł służyć do kontaktowania się z osobami z terenu Rosji i Białorusi.
DZIĘKUJEMY AGENCJI BEZPIECZEŃSTWA WEWNĘTRZNEGO I PROKURATURZE
W opini naszego Ośrodka działania przeprowadzone w dniu wczorajszym był niezbędne do tego, by rozmontować w Polsce sieć wpływów stworzoną pod rządami PiS w różnych strukturach naszego państwa w tym również w armii.
Wrogie na służby specjalne FSB i KGB zbudowały w naszym kraju całą armię tzw. "aktywistów antyszczepionkowych" , "dziennikarzy antysystemowych" i "kamratów" którzy specjalizują się w prowokowaniu niepokojów społecznych i atakach na polskich dowódców, sędziów, prokuratorów, policjantów, komorników czy polskich urzędników państwowych.
Celem tych działań jest zdestabilizowanie funkcjonowania Państwa Polskiego i podważaniem autorytetu i zaufania do polskich funkcjonariuszy państwowych.
Niestety ludzie ci z prorosyjskich środowisk byli przez ostatnie lata ochraniani przez Zbigniewa Ziobrę, który uważał ich za część elektoratu wyborczego partii PiS i stopował działania policji i prokuratury przeciwko nim.
@beetroot ale antyszczepy to jest twór zrobiony po to by psuć nastroje w narodzie, pogłębiać kryzysy i zwiększać wysyp chorób które już wymarły. Tu nie chodzi o covid tylko, te ruchy powstały kilka lat wcześniej już.
To że antyszczepy są dotowane przez Kreml to jest wiadome od jakichś kilkunastu lat, bo zamiast naprawić swój gównokraj prościej zepsuć inne. Zaklinaj rzeczywistość ile chcesz.
@dsol17 nie obchodzi mnie kto zaczal, macie się pogodzić.
Partia która wybiła się na tym, że chciała wywrócić układ okrągłostołowy i ma żal, o kompromis z komunistycznimi przestępcami, dzisiaj sama chce kompromisu z przestępcami. Brawo Bosak xd Będzie 40% w sondażach xd
Już mnie zawiedli po dostaniu się do sejmu. Na taką "wolność" jaką proponują te ciule reaguję odruchem wymiotnym. Gdyby bossak został jakimś cudem prezydentem mielibyśmy takiego samego dudeusza. Korwin jest chociaż zabawny, a ten typo jest jak wyrzuta balonówa.
Ja tam z protestów się nie śmieję i nie bagatelizuję. Każdy ma prawo, na tym polega demokracja. Powiem więcej. Dobrze, że ludzie protestują (niezależnie od strony politycznej). Pamiętam jak sam chodziłem, a pisowcy lekceważyli. Skończyło się to zmianą władzy.
@DKK najbardziej przykre jest to że ci ludzie (a moim zdaniem zdecydowana większość) na dobrą sprawę nie wiedzą nawet w jakiej sprawie protestują, tylko pojechali tam dlatego że w parafii były zapisy i za darmo. 8 lat skutecznie im założyło klapki na oczy, zresztą po takim przekazie jak serwowała dawna TVP czy obecnie republika to nawet zatwardziały peowiec by wymiękł jakby odbierał tylko to, bez internetu, bez alternatywnych mediów. Starszymi ludźmi bardzo łatwo się manipuluję poświęcając im odrobinę czasu którego nie dostają od rodzin, wnuków - stąd takie wyniki tych wszystkich domokrążców z cudownymi garnkami czy tłumy na pokazach masażerów za 10 tysięcy.
Wrzucam dla wszystkich trolli konfederacji.... gdzie nie potrafili znaleźć nic na Hołownię, to uczepili się fragmentu gdzie niby mówi że jest przeciwko gotówce.
Chociaż wiele razy było to tłumaczone itp, to te trolle to do dzis wrzucają w internety gdzie popadnie xD #polityka #konfederacja #bekazkonfederacji #holownia #polska2050