Teraz to się doigrał hyży ruj!!!
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Teraz to się doigrał hyży ruj!!!
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Czekam, aż pisowcy będą klaskać na stojąco jak pomarańczowy powie, że zagrożenie dla Europy to Polacy a betonowy elektorat będzie przytakiwał z podnieceniem. Nawet wtedy nie zostaną zdelegalizowani.
Rosja już tu jest.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Jest afera! W końcu!XD
Tam normalnie muszą być oddelegowani pisowcy do śledzenia każdego szczegółu z życia Tuska.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

@Wyrocznia a tak na poważnie to nie kumam dlaczego dla takich PRowych stuntow, w których kreuje się na człowieka takiego jak resztą społeczeństwa jego ekipa od wizerunku nie mogła załatwić bluzy z jakiejś marki LPP za 100zl? Przecież by nie zbiednieli, pisiory nie mieliby się do czego przyjebać, a do tego jakiś wykupiony bot mógłby zrobić uno reverse card, że Tusk wspiera Polski przemysł tekstylny i jest patriotą. No chyba że gość faktycznie brzydzi się założeniem ciucha poniżej pewnej kwoty, nawet jeśli to ma być tylko do zdjęcia.
Zaloguj się aby komentować
Za każdym razem.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Jak to jest? Tęsknicie już za PiS?
Jak Partia będzie miała powrócić do władzy bo społeczeństwo zapomniało o tych wszystkich wałach i aferach a partyjni przestępcy zaczną zjeżdżać do kraju z Węgier to niech dowództwo zbrojne RP w ostatnim zrywie zaatakuje RFN po czym niech się podda za chwilę i niech nas zniemczają, bo Polak w swoim kraju zniszczy się sam. Przynajmniej dzieci i wnuki jakąś przyszłość mieć będą.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
https://youtu.be/e5vDYvfSpVk?si=SWOC7nhVO1rnbAJp bosak chwali się, że
jego partia jest najpopularniejsza wśród młodych wyborców (przy obecnej demografii to brzmi jak wyrok)
sa najbardziej prawicowi i chcą zmiany (na co?)
Krzysiu mówi że jest przykładem że w polityce wszystko jest możliwe jeśli się bardzo chce. No to prawda, nawet instruktor windsurfingu może udawać znawcę ekonomii, prawa konstytucyjnego i strategii wojennej. Możesz być każdym jeśli kłamiesz xD
Będzie bronił wolności, niepodległości w każdym kraju. No to w c⁎⁎j niepodległość jak będzie w Hiszpanii robił porządki Polak.
Będzie bronił chrześcijaństwa, zdrowego rozsądku i tradycyjnych wartości. Jak wnioskuje z dotychczasowych dokonań partii prawicowych, najskuteczniej będzie jak wsadzi koledze w d⁎⁎e gaśnicę.
Będzie bronił tradycyjnej rodziny matka ojciec i wiele dzieci. Nie tylko nie refundując ale zakazując in-vitro oraz ograniczając opiekę okołoporodową jak i 800+ na dzieciaki
Polityka klimatyczna, zielony ład, pakt migracyjny, bingo zaliczone.
bedzie rozwijał gospodarkę i gwarantował wolność gospodarczą (?) która jest podstawą wszystkich wolności (?) oczekuję boomu na windsurfing, inwestujcie w Hel 2025
Rekonkwista chłopskiego rozumu to super hasło wyborcze
najważniejsze że lewakow d⁎⁎a boli
#polityka #wiadomoscipolska #jebacpis #bekazkonfederacji #heheszkipolityczne
@wombatDaiquiri ograniczając opiekę okołoporodową
Założyli sobie klubik dyskusyjny w 2020 i od tamtej pory jakoś nie wykazują osiągnięć na tym polu. Chyba że właśnie ograniczanie takiej opieki miało być celem, ale tu też nic nie zwojowali albo się nie chwalili.
https://www.sejm.gov.pl/sejm10.nsf/agent.xsp?symbol=SKLADZESP&Zesp=886
Stan majątkowy wykazany przez Bosaka nie pozostawia złudzeń co do jego motywacji. Chłop w okolicach czterdziestki ma 10k złotówek oszczędności i... to tyle?
Fanzolenie o wartościach uprawiają wszyscy, w ten sposób się nie wyróżni.
Zaloguj się aby komentować
Ale ten Brzoska zaszedł pisowcom za skórę XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Byłem wtedy inpostonoszem, pierwsza praca. Za⁎⁎⁎⁎sta.
Nawet specjalną agencję pracy założyli pod tym samym adresem co siedziba spółki w Krakowie - i tu był taki myk:
* bo że własny rower to c⁎⁎j
* odważniejsi agenci mogli zaproponować swoim pracownikom dwie Umowy zlecenia:
a) pierwszą na rozwiązywanie ankiet po 5 pln, min. jedna miesięcznie
b) drugą na "kolportaż" z oświadczeniem że jest to poboczne źródło utrzymania, a składki opłacam w ramach innej umowy.
XDDDD
Wyszło kiedy zostałem "nocnym młodszym skanowaczem rachunków z Orange" a utraciłem status studenta. Wykręcałem się, a w końcu pod presją byłem pierwszym który publicznie kazał im spierdalac z takimi umowami. Kilka lat temu spotkałem jednego Romanka ówczesnego cykliste z którym sie wtedy minęliśmy. Z krótkiej pogawędki po latach okazało się że dwa lub trzy lata po mojej ewakuacji prokuratura z inspekcją pracy ich nareszcie dojechali, a cała ekipa musiała zeznawać przeciwko P.K. i M.Ł.
Pozdrawiam te ekips ze Skierniewic xD Oczywiście poza Piotrusiem i Matim - przy okazji przyznaję się - wziąłem sobie jednego "zepsutego" Packard Bella, a i tak Pies wam mordy lizał doskonale wiemy dlaczego. Mam nadzieję że pozalowaliscie - szczególnie tych emerytów, nawet bez śmieciowek.
A blaszki były nie do ogarnięcia, w końcu jeździliśmy z samymi awizo, wymóg był taki żeby doręczyć jakiś ułamek i obowiązkowo mieć kilku-nasto sekundowy postój na GPS około posesji . Mieliśmy też od cholery spamu i rachunków do skrzynek także nie dało się tego wszystkiego ogarnąć w 50 tysięcznym mieście 10 rowerzystami. Jeden transport rozkładało się na dwa dni, a kiedy wjeżdżał kolejny z ulotkami lub rachunki to biuro było zajebane pod sufit - trzeba było wybierać: lecimy z grubszym sortem rejon od zera (z tymi nowymi gazetkami) czy próbujemy ukończyć trasy doręczeń komorników bo deathline. Różnie się to rozwiązywało, rzadko uczciwie, piekło, chaos i improwizacja
Strasznie polityczny ten "community note", nawet nie starają się brzmieć obiektywnie. Choćby dlatego, bo oceniają "skandaliczność" regulacji.
Monopol na listy poniżej 50g PP miała od 2006 roku, czyli przyznała go koalicja Jarosława Kaczyńskiego. W 2007 roku koalicja się rozpadła i kolejne wybory wygrało PO. Monopol zlikwidowano w styczniu 2013, już za drugiego rządu Donalda Tuska. Czyli na 7 lat istnienia monopolu 1 rok przypada na rząd Jarosława Kaczyńskiego, a 6 lat na Donalda Tuska (na jego 2 rządy).
To wystarczy by blaszki w listach InPostu wiązać z Platformą Obywatelską.
Zaloguj się aby komentować
Mamy aferę! Tym razem się doigrałeś czaskoski, będę musiał przemyśleć głos na ciebie.
PS. To nie pisowcy zawsze krzyczeli o „naturalnym podziale ról”?XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Pinokiowi już zaczyna się mieszać od tego wszystkiego XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Żyję jak wielu z was - żyję skromnie, ale zawsze godnie.
-Karol „Obywatelski i Niezależny” Nałroki, 2025
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Trzaskowski = knur Czarnek w pierdlu
Nawrocki = knur Czarnek na wolności
Wybór jest bardzo prosty.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
A to tylko jedna godzina XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
No kto by się spodziewał XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
I takie działania mi się podobają. Bo mimo że śmiesznie to wygląda co robi Republika i PiS to nie powinniśmy zapominać że gdyby znów doszli do władzy to już nic ich nie zatrzyma przed łamaniem wszystkich zasad a tego typu sytuacje to to będzie argument że tak właśnie było bo nawet gdy Tusk miał władzę to nic z tym nie zrobił.
Zaloguj się aby komentować
Zdeklasować Adriana to jest jednak sztuka XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni


Zaloguj się aby komentować
Żarty się skończyły lewagi!
Jednostki samoobrony zostały wyprowadzone na ulice polskich miast, wsi i miasteczek!
#polityka #bekazpisu #jebacpis #zamachstanu

Zaloguj się aby komentować
Za każdym razem w tej Polsce XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Żarty się skończyły, ogłaszam stan wojenny.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Łapówki od deweloperów ponad podziałami.
#polityka #kredyt2procent #jebacpis #jebacpo
Zaloguj się aby komentować