XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
No i wszystko jasne XD
Mam nadzieję, że Mentzen przejrzy internet i zobaczy jak toksycznymi ludźmi się otacza. A potem zacznie budować własny prawicowy ruch, wolny od ludzi złej woli.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Dzień w którym szmatecki zniknie za bramą zakładu karnego będzie wielkim dniem dla Polski. I tak z każdym rozliczonym pisowcem będą otwierać się naszym bliskim i rodakom oczy, którzy to zostali nam zabrani przez machinę nienawiści.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
To co się dzieje obecnie w Internecie pokazuje dobitnie jak duża ilość userów to pisowskie boty i ludzie, którzy dali wkręcić się w spiralę nienawiści.
Mentzen pokazał wczoraj jedno - warto rozmawiać nawet z przeciwnikami w końcu wszystkim nam zależy na Polsce. Za to zaczął być wyzywany od zdrajców itd.
Pokonajmy w końcu to polaryzyjące nas zło bo skończymy jako naród marnie.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni
@Wyrocznia to nie jest takie 0-1. Po każdej stronie są ludzie z którymi można rozmawiać i tacy z którymi nie ma sensu w ogóle podejmować dialogu, bo są albo zindoktrynowani na wylot albo po prostu za głupi na racjonalne argumentacje. To już Rubin mówił, że nie warto z każdym negocjować i jest to prawda.
Tu masz rozmowę ludzi raczej inteligentnych, a spróbuj coś takiego z twardym elektoratem pisu, czy kibolami konfy.
Poza tym sam Memcen powiedział, że alfons bibuła się wypiął. To co prosić takiego będziesz, czy go olejesz?
A i do niektórych docierają tylko argumenty siłowe - literalnie jak zaboli, to może dotrze, ale też nie ma gwarancji.
Nawet tu są tacy zwolennicy KO, co konfederata im z każdego kibla wyskakuje i nijak nie przekonasz.
Zaloguj się aby komentować
pisowskie boty kontratakuja XD
#polityka #jebacpis

Zaloguj się aby komentować
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni
Wiecie co lubię w polskiej polityce? Że jak Tusk straci cierpliwość to lecą głowy.
A jak Radek Sikorski ją straci to jest tak:

Zaloguj się aby komentować
Więc co za biały proszek popił wodą Batyr?
Ktoś coś bo ja nie w temacie narkotyków?
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Tymczasem Batyr:
1. Stwierdził, że w 2015 nie bylo wojny na Ukrainie
2. Bronił swojego uczestnictwa w ustawkach
3. Wziął snusa, bo nie może się powstrzymać od nikotyny. Jak będzie na wizycie zagranicznej to od razu Polska dostanie łatkę kraju gdzie mamy "prezydenta-ćpuna„.
Ale to Rafałek strzelał sobie samobóje. Nie ma bardziej sprzedajnej ku*wy od tego „redaktorzyny”.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Mazurek pie*doli głupoty? Nowe, nie znałem. Jak powstawał ten kanał to miałem nadzieję, że będzie to w miarę obiektywne źródło informacji. Stanowski po jego akcjach obrony jakiś tam zasad (np. ze słowikiem) wzbudził we mnie zaufanie. Ale, mimo tego kredytu zaufania, po prostu od pół roku tego wchodzenia w d⁎⁎ę pisowi nie da się więcej tolerować. A jego przekonania w sprawie batyra już ostatecznie go pogrążyły. Sam w komentarzu do przejęcia mieszkania uznał, że batyr jest albo pospolitym gangusem, albo aniołem. Czyli wynika, z ostatnich akcji, że w oczach stanowskiego jest jednak aniołem - strzał w kolano.
Zaloguj się aby komentować
Tak to widzę XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Wchodzi do baru narkoman, dres, sutener, oszust, krętacz, czyściciel kamiennic, gość bez własnego zdania i poglądów, kibol, cuck i złodziej.
barman pyta: - co podać panie Batyr a może raczej panie Nawrocki? -
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
I stawiam dolary przeciwko orzechom, że jak nikt nie patrzy wlatuje coś mocniejszego.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

@Wyrocznia nie to żebym go broniła, ale mimo wszystko obstawiam nikotynę, mianowicie specjalne woreczki z nikotyną. Ostatnio starszemu zakupiliśmy owo dziwo, bo kopci jak smok. I rzeczony ojciec mówił, że dostał palpitacji serca, zaczął się pocić i stwierdził, że chyba za duża dawka na raz i w fajkach tyle nie ma. Zakładam dlatego, że i ten cwaniak to zażył. Stąd opisane wyżej reakcje organizmu plus duże pragnienie
Zaloguj się aby komentować
Patrzcie jak wygląda jedyna wolna telewizja w Polsce XDDD
Ja się nie dziwię, że kto to ogląda ten zombie XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
42 lata, chłop w kwiecie wieku, czlowiek kochający rzekomo sport XD
To już 53 letni dziadek Rafałek przy nim wygląda jak młodzieniaszek XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #debata

Zaloguj się aby komentować
Mowa końcowa mówi wszystko.
Trzaskowski: budujemy razem Polskę, rozwijajmy się jako jeden naród itd. itp.
Batyr: dzielenie, antagonizacja, straszenie, Tusk XD
#polityka #jebacpis #bekazpisu #debata #putinowskapolska
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jedyne "Z" jakie pasuje do Dareczka i kaczego rynsztoku PiSowieckiego. Dodałbym maskę Zorra, ale wtedy nie wiadomo by było który to pisowiec.
#polityka
#bekazpisu #jebacpis #kaczystan #urojeniaprawakoidalne

Zaloguj się aby komentować
Dziwne nastały czasy: pospolity gangus prezydentem RP a pospolity szur z rigczem.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Gdzie ja k⁎⁎wa żyję XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Macie linka. https://x.com/HubnerrMax/status/1925562680816918553
Dobra, już wiem w czym problem. Nabijają się z obu, ale ponieważ nabijają się z Trzaskowskiego, a tego robić nie wolno, to znaczy, że PiSowcy.
Boże, jaki ja durny byłem myśląc, że Wy macie jakiekolwiek argumenty. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak Wam blisko do PiSowców. Oni też biorą sobie jakieś zdanie Tuska i traktują to śmiertelnie poważnie.
Für Deutchland!
Naprawde nie rozumiem tego człowieka. Wygląda że on ma wszystko w d⁎⁎ie ze to jakieś trollowanie. Wiecie takie uppss niechcący ale z premedytacją żeby o nim mówili i mówili o jego kanale i tylko to się liczy.
Naobiecywali mu tak jak i braunowi i innym no bo przecież nie będą płacić z własnej kieszeni. To wszystko z pieniążków z budżetu czyli niczyich a co szkodzi stanowskiego się podciągnąć skoro i tak wszyscy biorą to i ja wezme
Zaloguj się aby komentować
Zostawiam was z tym XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Przyszły prezydent RP Tadeusz Batyr z Donaldem Trumpem, prezydentem USA.
Dlaczego się nie uśmiechacie?
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować