Oto jak się kończy brak kontroli nad „wolnością słowa” i samopas wszelkich szczujni.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Oto jak się kończy brak kontroli nad „wolnością słowa” i samopas wszelkich szczujni.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Przypominam.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Postaranko na 1%
#polityka #jebacpis #jebackonfederacje #wybory #heheszkipolityczne
#pdk #gimbynieznajo

Zaloguj się aby komentować
Aua. Doradca prezydenta wydał certyfikat mimo negatywnej rekomendacji ....
#polityka
#jebacpis
Zaloguj się aby komentować
Obrzydliwe.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

@Wyrocznia no kto by się spodziewał, że j⁎⁎⁎ny świętojebliwy solidaruch będzie robił jakiś krzywy "call to arms", żeby głosować na pisowskiego patusa. Przy okazji typ sam potwierdził, że podobnie jak katabasy jest niczym innym jak kiepsko kamuflującą się przybudówą pisu, czyli zwykłym zwolennikiem podtrzymania dumnej komunistycznej tradycji "swój swojemu".
Zaloguj się aby komentować
Prezes IPN Karol Nawrocki gospodarując i rozporządzając środkami publicznymi, wydatkował prawie 30 mln zł z naruszeniem przepisów prawa, niecelowo, nierzetelnie lub niegospodarnie
— wynika z raportu NIK
Będzie wzrost poparcia dla sutenera?
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Ale to jest sekta XD kupują w dużych ilościach te wypociny bo pewnie chodzą po rodzinie i znajomych i wciskają „w prezencie” te swoje prawdy objawione niczym Świadkowie Jehowy swoją wersję Biblii XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

@Wyrocznia to nie jest śmieszne w sumie bo zyje w 100% pisowskim regionie i ja tam mam swoją bańkę więc jakoś mnie to omija ale wpadlam ostatnio do sąsiadki i się jej pytam co ona taka struta chodzi. A ta mówi, że wydzwaniają do nich sąsiedzi, że wyzywają od kurew, że dzieci w szkole mają problem i, że rodzina się od nich odwróciła bo smia śmieć mieć inne zdanie na tematy polityczne. W sumie wtedy do mnie dotarło jak chujowym jesteśmy narodem bo sąsiadka z mężem na serio rozważa wyjazd z kraju, bo się od niej odwróciło pół wsi...
Zaloguj się aby komentować
Zgadzam się, Donald Tusk ośmieszył się powołując na Jacka Murańskiego. To zachowanie godne silniczka z Twittera czy innego wykopka, a nie premiera europejskiego kraju
na całe szczęście Tusk nie kandyduje na prezydenta
a Nawrockiego ośmieszyli Andrzej Stankiewicz i Jacek Harłukowicz, Dwóch tytanów polskiego dziennikarstwa politycznego i śledczego, udowadniając WIELOKROTNIE ze jest pospolitym przestępcą.
Słuchając odpowiedzi nigdy nie zapominajcie jakie i o kogo było pytanie. Nas obchodzą źródła Stankiewicza, nie Tuska.
#polityka #jebacpis #bekazpisu #wiadomoscipolska
Wczoraj to jakaś pomyłka była w telewizji. Lubię czasami wiadomości popatrzeć i wczoraj tak w Polsacie Tusk ze swoim występem, już nie będę się wypowiadał na merytorykę, ale na styl bardziej, jak taka Plotkara na rynku. W sumie śmieszne to było. Później Dymna na jedynce, wszyscy jak sądzę byli przekonani że ona wyjdzie i powie głosujecie na Trzaska, ja po cichu liczyłem że wyjdzie i na antenie na żywo na jedynce poprze Batyra. Ale była by imba. A ona jak zawsze zaczęła coś tam gadać nie dało się tego słuchać. Widać było że prezenterka była bardzo zawiedziona. Co za czasy, jeszcze cały tydzień będziemy bąbardowani politycznymi zagrywkami. Jak żyć Panie premierze?
Pozdrawiam Serdecznie
Zgadzam się, Donald Tusk ośmieszył się powołując na Jacka Murańskiego.
@wombatDaiquiri Nie zgadzam się, Donald Tusk nie ośmieszył się powołując na Jacka Murańskiego, który w zasadzie wyłącznie potwierdza wersję dwóch informatorów onetu, którzy są gotowi zeznawać przed sądem. Jak zresztą sam Murański
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
No i wszystko jasne- "męscy chłopcy lubią się poszarpać jak niedźwiadki i tygryski". Kompletnie naturalny fenomen.
....ja pi⁎⁎⁎⁎le czy ten genetyczny zjeb nie może po prostu się już zamknąć na ten tydzień? ლ(ಠ_ಠ ლ)
#polityka #wybory #jebacpis i aż nie mogłem sie powstrzymać, żeby nie dorzucić #nohomo

Zaloguj się aby komentować
Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.
-Antoine de Rivaro
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Czego nie rozumiecie?
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Jak Trzaskowski to przegra mając co chwilę na złotych talerzach wystawianego Batyra to dla tego kraju nie ma ratunku XD
Link bez paywalla tutaj:
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Nienawiść.
Wszystko zaczęło się od nienawiści Kaczyńskiego i polaryzacji jaką zaczął na wielką skalę prowadzić na polskim społeczeństwie. Tańcząc na grobie brata zniszczył tysiące polskich rodzin, zrobił ze zwykłych prostych ludzi, fanatycznych sekciarzy karmionych każdego dnia nienawiścią przez szczujnie typu Republika.
Efekt tego widać dzisiaj - Nawrocki jest nałogowcem, pospolitym bandytą, kibolem, złodziejem i oszustem - ale dalej jest dla połowy narodu o niebo lepszy od centrowego Trzaskowskiego, który śmiał śmieć nie skreślać Polaków za inną orientację seksualną. Wmówiono ludziom najbardziej absurdalne rzeczy jak rzekoma sprzedaż Polski Niemcom. Zastraszono ich imigrantami, których najwięcej nasprowadzał sam Kaczyński.
Na fali tej nienawiści takie jednostki jak Matecki mogły rozkradać majątek narodowy a nawet dostać się do sejmu. Jednostki te zabezpieczane są przez Dudę, będą również przez Nawrockiego. Niewykluczone, że dawni znajomi Batyra z półświatka będą ułaskawiani powodując totalny upadek najwyższego urzędu w Polsce.
Nawet piwo z Trzaskowskim naraziło ultraprawicowego Mentzena, który chciał rozmawiać na falę nienawiści i pogardy - że strony pisowców jak i konfederatów.
1 czerwca nie pozwólmy wygrać Kaczyńskiemu, postawmy na dialog mimo różnic, przywróćmy Polskę Polakom, przegońmy nienawiść a wróci normalność.
#wybory #polityka #jebacpis #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska

Dla Ciebie normalność, dla wyborców PiS zachodnia dyktatura i rozkradanie kraju/niszczenie narodu. Oni postrzegają Tuska tak jak Ty Kaczyńskiego w wpisie wyżej.
A piwo z Mentzenem uznaję za jeden z najbardziej ludzkich i godnych gestów tej kampanii, szczególnie po tym kiedy ustalili, że się nie zgadzają.
Zaloguj się aby komentować
Tak więc teraz już cały świat wie, że nowogrodzki to zwykły ćpun, który nie potrafi zapanować nad swoim nałogiem nawet na godzinę, nawet będąc na wizji: https://9gag.com/gag/aZZ2MMQ
#wiadomoscipolska #wiadomosciswiat #polityka #wybory #jebacpis #bekazpisu

@NiebieskiSzpadelNihilizmu Ja jednego nie kumam w tej imbie bo kiedyś używałem tych woreczków jak rzucałem fajury - nie z tytoniem tylko te Velo czy tam Nordic Spirit z syntetyczną nikotyną. No i to się generalnie nie rozpuszcza i wydziela nikotynę podobno do godziny, ja potrafiłem z jednym chodzić sobie z pół dnia czasem. Potem to trzeba wypluć i wywalić.
Czy on nie mógł sobie tego zarzucić po prostu przed programem? xD
Chyba że te woreczki z prawdziwym tytoniem inaczej działają, albo nie wiem on je połyka jak mu już nie daje kopa?
Zaloguj się aby komentować
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Ale to jest pisowski śmieć.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

@Wyrocznia tak bo słowa tego niezależnego dziennikarza i polityka wcale nie oddają ducha partii której nie popiera. Co by to było gdyby ludzie nagle przestali się antagonizować i zaczęli rozmawiać. To było by straszne. Dlatego widocznie Stanowiski zareagował żygiem, a na pocieszenie otarł twarz pieniędzmi zdefraudowanymi przez prezesa Obajtka i od razu poczuł się lepiej
Zaloguj się aby komentować
Można nie lubić Trzaskowskiego, ale jeśli ktoś ma zamiar oddać głos na Nawrockiego i nie zwraca uwagi na ostatnie półtora roku obstrukcji parlamentarnej i osiem lat poprzednich, złodziejskich rządów to jest zwykłym idiotą źle życzącym krajowi.
Mi samemu nie po drodze z Trzaskowskim, ale, k⁎⁎wa, bardziej nie trawię złodziejstwa, naginania prawa pod siebie, kaczej oligarchii i skarlałej dyktaturki.
#jebacpis #polityka #konfederacja
@jiim przede wszystkim jak ktoś chce głosować na Nawrockiego i dalej jest ślepy na to co robił i robi mimo tylu dowodów, to to już jest przypadek nieuleczalny. Jeśli nie przeszkadza mu kłamanie, rozpieprzanie IPNu, gangolskie powiązania, do których sam się przyznał, kumoterstwo z neonazistami, okradanie starych ludzi z kawalerek i wpieprzanie ich w jakieś lichwiarskie pożyczki, a teraz uzależnienie od cholera wie czego, niech to będzie nawet że tej nikotyny, po odcięciu od czego na godzinę trzepie się jak skończony narkoman... jak to wszystko takiemu wyborcy nie przeszkadza, to już naprawdę nic nie zmieni jego decyzji. Dla niego decyzją jest partyjny dogmat, który dostał i jak to z dogmatem- wierzy w niego gorliwie i broń boże nie zadaje pytań. Nawrocki jest uznany za zbawcę Polski i mamy na niego głosować? To będziemy na niego głosować, bo to jest zbawca Polski!
@jiim Jescze kwestia, której nie poruszyłeś, a nie jest bezpośrednio związana z rządami - kwestia rozliczeń. Jestem pewien, że Nawrocki będzie ułaskawiał wszystkich polityków PiS, którzy zostaną skazani za przekręty, kradzieże i nadużycia. W takiej sytuacji prowadzenie jakichkolwiek długich i skomplikowanych postępowań trochę traci sens.
Zaloguj się aby komentować
Niech ktoś im powie, że to jest znak rozpoznawczy przestępcy XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować