Aua. Doradca prezydenta wydał certyfikat mimo negatywnej rekomendacji ....
#polityka
#jebacpis
Aua. Doradca prezydenta wydał certyfikat mimo negatywnej rekomendacji ....
#polityka
#jebacpis
@SirkkaAurinko twardy elektorat PiS ma to w d⁎⁎ie, może kilka osób z centrum/niezdecydowanych się zastanowi czy oddać głos na Batyra.
@fadeimageone Tylko jak to o tym plemieniu świadczy. Przecież społecznie to kopiuj/wklej putin i kacapia.
Niby człowiek wiedział, a jednak się łudził xD Kaczler wiedział i takiego kandydata swojej ciemnocie społecznej wystawił na kandydata - @Macer zaczyna dochodzić skąd ta pogarda dla kaczej Polnej Wolski?
Myślałem, że Kaczyński jest takim partaczem, że nie wiedział. A on najwyraźniej wiedział, tylko nie znalazł nikogo lepszego.
@xniorvox po prostu to miały być jego haki, ale komunizm tym razem zadziałał i to są wspólne haki całego społeczeństwa
@Felonious_Gru Uspołecznienie zysków (niewybranie Nawrockiego), prywatyzacja strat (niewybranie Nawrockiego)?
Podoba się dla mnie.

Zaloguj się aby komentować