#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Nie wiedziałem, że kiedyś to napiszę ale wyborcy konfy to jeszcze większe świry niż pisowski beton. Mentzen dzisiaj dosłownie wytarł podłogę Nawrockim po czym na socjalach Konfy wrzucono najlepsze momenty.
Jaki tam w komentarzach jest psychiatryk to jest szok, szmatecki z armią botów i pisowską dziczą to przy tym inteligenci prowadzący akademicką dyskusję XD
Nigdy w życiu Trzaskowski, oni będą głosować na Batyra bo inaczej to będzie koniec Polski XD
Sam Memcen czytając to musi mieć niezłego facepalma XDDD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni
Zaloguj się aby komentować
Mentzen: Pan walczył w ustawce kibicowskiej 70 na 70, ludzie mi mówili, mamy wspólnych znajomych. Imponuje mi to.
Nawrocki: W różnych modułach sportowych, szlachetnych walk występowałem, nie zawsze wychodziłem z nich zwycięsko.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Prawdziwy game changer to będzie jak się okaże, że Memcen owszem jest przystawką i przyszłym koalicjantem ale Tuska. I całe to straszenie pisowców od 10 lat, że Tusk niczym ośmiornica spowija całą Polskę okaże się prawdą a karakan bohaterem niczym ostatni sprawiedliwy, walczącym w nierównej walce o Polskę XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

@Wyrocznia mordeczko ja wiem, że kiedyś miałem bekę z Twoich wpisów, w innych się nie zgadzałem a niektóre to nawet mądrze coś napisałeś i plusowałem. Obecnie coś niedobrego się z Tobą dzieje i wydaje mi się, że powinieneś oddać się refleksji nt. swojego zachowania. Czy potrzebujesz jakiegoś oparcia? Pogadać o czymś?
Zaloguj się aby komentować
Zaczynam sądzić, że jednak Memcen robi ten cały cyrk po to żeby nie wyjść przed swoim środowiskiem na jakiegoś zdrajcę gdyż wewnętrznie z dwojga złego woli już Trzaskowskiego w tym pałacu a nie tego idiotę XD nawet kolejność spotkań ustawił taką żeby Dupiarz miał tą przewagę i dostosował się do tego co odwalił Batyr dzisiaj XD
W innym przypadku by nie robił przedstawień i zasugerował Batyra, a tak to powie coś w stylu „każdy widzi jaki jest Batyr” XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Ten człowiek jest normalnie idiotą XD aż Rubellika musiała transmisję wyłączyć XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
I tak to wygląda w tym kartonie zwanym dla niepoznaki Polską.
”To to samo, nie mam na kogo głosować”.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Proszę, niech ktoś mnie obudzi i powie, że to tylko zły sen XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
To by tłumaczyło, skąd u Batyra takie ruskie wstawki w wypowiedziach…
https://x.com/LeskiPiotr/status/1925280332963549211
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Cytat na dziś:
Polska nie d⁎⁎⁎ka, żeby nią alfons rządził.
Miłego dnia i smacznej kawusi.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
I to jest konkret przez duże K.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Tymczasem Rubellika hulaj dusza, piekła nie ma XD
Wygrana Batyra zapewnia dalszą nietykalność Świrskiemu.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Chcesz by ceny „wynormowały” i możesz nawet w tym celu zrezygnować z 800+?
…więc głosuj najpierw na Brauna, który twierdzi, że jak wygonimy Ukraińców i Żydów to będzie żyło się dostatniej a potem na kandydata człowieka, który przez 8 lat skutecznie rozkręcał inflację w Polsce i wprowadził olbrzymi socjal by kupować głosy.
XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

@Wyrocznia nie żebym się wyśmiewał z inteligencji tych ludzi czy stereotypów wynikających z ich miejsca zamieszkania, ale jak słyszę hasło "trzeba coś zmienić i to o 100%" no to ja już lowkey wiem wszystko, skąd u nich takie a nie inne poglądy i skąd akurat taki wybór kandydata. Mógł jeszcze dla pewności dodać, że 360 stopni.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wiadomo, PiS = PO, Trzaskowski = Nawrocki, dobrze że chociaż Braun z Mentzenem będą potrafili wskazać lepszego. 10 lat debila w pałacu, 8 lat demolki Polski dla niektórych równoważy się z uczestnictwem na paradzie LGBT. Zresztą już grzeją spin, że Trzaskowski jest niemieckim pachołkiem, więc będzie tylko gorzej.
Nie ma niczego gorszego od symetryzmu, powtarzam to już od dawna.
#jebacpis #jebackonfederacje #polityka #putinowskapolska

@Wyrocznia 10 lat debila w pałacu, 8 lat demolki Polski, a "pewien elektorat" uważa, że parada LGBT to większy szotyn, diobeł i w ogóle ten, no... Tusk. No ale czego się dziwić, jak im przez 8+ lat stary dziad im prał łeb, że głód-horror-drożyzna znaczy się przepraszam bóg-honor-ojczyzna, że kościółek i szmaciarze, którzy molestują im dzieci są ważniejsi, niż ich własne dzieci, że "smoleńsk k⁎⁎wa!!11oneone", że są jacyś magiczni ruscy agenci o nazwisku Tusk, mimo że zgodnie z ich przekazem on ma być agentem niemieckim, że dzielenie ludzi jest spoko, że szczucie na ludzi jest spoko, że doprowadzanie dzieciaków do samobójstwa jest spoko, że kradzież na miliardowe skale, wały, kłamstwa, bezczelne teksty i wszystko inne też jest spoko. To jest spoko "bo my to robimy a dzięki temu wy jesteście prawdziwymi patriotami potomkami husarii". Twierdza zawsze musi być oblężona, bez tego elektorat nie będzie wiedział co myśleć.
Zaloguj się aby komentować
Rozpieprzylem
Rozpieprzyłem kampanię Trzaskowskiego i zrobiłem gangusa sutenera prezydentem Polski.
#jebacpis #jebacholownie #polityka #putinowskapolska #bekazholowni

@Wyrocznia Wyrocznio kochany, widzę że nie możesz przeboleć, że Nawrocki został prezydentem. Mnie też się to nie podoba, ale być może 51% Polaków to sebixy, a tylko 49% to wyedukowani dżentelmeni w garniturkach?
Nie ma sensu obrażać się na Hołownię, czy kogokolwiek innego, po prostu Polacy wybrali kogoś, z kim bardziej się utożsamiają. Kiedy tak do tego podejdziesz, spłynie na Ciebie stoicki spokój.
Zaloguj się aby komentować
Skoro nawet Rachoniom w Rubellice wychodzą takie wyniki to jest jeszcze nadzieja.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
szmatecki kontratakuje XDDDDDDDDDD
HAHAHAHAHA XDDD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Macie swoją „wolność słowa”, której tak zaciekle bronicie POwcy. Po wyborach trzeba ze szczujniami zrobić porządek bo w tym kraju nigdy nie będzie dobrze.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować