Jedną z zalet mieszkania na zadupiu jest wolność od ulotek. W bloku potrafili tyle gówna nawrzucać, że skrzynki się wyłamywały.
#hydepark

Jedną z zalet mieszkania na zadupiu jest wolność od ulotek. W bloku potrafili tyle gówna nawrzucać, że skrzynki się wyłamywały.
#hydepark

Zaloguj się aby komentować
Z cyklu życie w bańkach.
Byłem kiedyś służbowo w Denver zimą i tubylcy zabrali mnie do Aspen na narty. Aspen, to ośrodek narciarski w Górach Skalistych (Rocky Mountains) nieopodal i jest to taki ekskluzywny ośrodek, zdecydowanie dla zamożnych.
Przy innej bytności w NY rozmawiam sobie z lokalsami i zeszło na narty. Pytają jak to w Europie wygląda, w Polsce, bla bla no i mówię, że u was to w Aspen byłem. Zapadła cisza. Popatrzyli po sobie, w końcu jeden wydukał, że Aspen to raczej dla rich people jest. Powiedziałem, że to w ramach wyjazdu służbowego, ale jakoś niedowierzali. Wtedy dopiero sobie uświadomiłem, jak bardzo w USA stan posiadania jest wyznacznikiem sukcesu. W Europie tak się tego nie odczuwa, generalnie przeciętnego europejczyka stać na więcej, niż przeciętnego amerykanina
I tak to wygląda. Dla jednych Zakopane to codzienność, a inni tylko czytają o paragonach grozy. A że my zapatrzeni w USA, jak cielę w malowane wrota, to i wszystko się u nas przez pryzmat posiadanego hajsu postrzega
#hydepark #rozkminy #usa #spoleczenstwo
Zaloguj się aby komentować
Są takie drobiazgi, które przywracają wiarę w ludzi.
Dłuższa rozmowa przez tel., staję na poboczu, boczna lokalna droga. Awaryjne i gadam. Samochody przejeżdzają.
Nagle zatrzymuje się jakiś koleś, macha żeby szybę opuścić. Sprzedać coś chce? Prz⁎⁎⁎⁎⁎⁎olić się? No nie.
""Wszystko w porządku?"
Jaki świat byłby piękny jakby wszyscy mieli w sobie choć trochę empatii.
#hydepark #pozytywnewibracje
Zaloguj się aby komentować
Wysiały mi się 4 sosny i 3 dęby.
#hydepark #budowadomu #budujzhejto #ogrodnictwo

Zaloguj się aby komentować
Czasem robię zakupy w biedzie przed zamknięciem po 23. Jak widzę jakie typy wtedy przyjeżdżają po flaszeczkę i cigarety, to absolutnie się nie dziwię, że patus alfons bibuła ma takie poparcie.
Ludzie żyją w bańkach, zwłaszcza ci wykształceni i zamożniejsi i najczęściej nie widzą ile dołów społecznych, takiego hard plebsu, snuje się po ulicach, a to wszystko elektorat pisu.
#hydepark #rozkminy #polityka
Zaloguj się aby komentować
Faszyzm naprawdę by się przydał w tym kraju. Tylko taki ukierunkowany na patolę i debili.
Parę działek dalej ktoś postawił sobie budę letniskową (teren w MPZP pod zabudowę jednorodzinną oczywiście). I wuj, niech se stawia, tylko że dookoła ludzie mieszkają i chcą w weekend odpocząć, a kutasiarz w weekendy robi libacje alkoholowe "na letnisku". No wuj niech robi. Ale dziś przykładowo było napierdalanie fajerwerkami po 22 dobre 10 minut.
Czy to jest k⁎⁎wa normalne? Skąd taka kutasiarnia się bierze? Tzn. ja wiem skąd. Przeflancowana "wannabe miastowy" prowincjonalna wiocha z podlaskiego czy innego świętokrzyskiego świętuje awans społeczny.
Ktoś się wkurwił i po policję zadzwonił, widziałem że przyjechali po blisko godzinie. Ale zapewne nic nie zrobią, a na pewno skutecznego.
#hydepark #gownowpis #patologiazmiasta
Zaloguj się aby komentować
Ekologia dzieli się na taką co dużo kosztuje i działa oraz na taką, która dużo kosztuje i nie działa.
A glifosat i mało kosztuje i działa i nie jest eko. Same plusy.
#hydepark #ogrodnictwo #ekologia

Zaloguj się aby komentować
Wczoraj, po kilkuletniej przerwie, przetruchtałem sobie jakieś 3km i ani zadyszki, ani zakwasów dziś. Dziwne.
Ale przypomniało mi się, czemu biegać przestałem. Fchuj nudne zajęcie.
#hydepark #sport #bieganie
Zaloguj się aby komentować
Krótki film o inflacji wyglądu u mężczyzn . Czyli jak z ćwiczeń dla zdrowia przeszliśmy do gonienia za idealnym ciałem do prezentacji w socialmediach.
#hydepark #zdrowie #cwiczeniafizyczne #ciekawostki
Zaloguj się aby komentować
Jak ten dylemat rozwiązać?
Nie chce mi się absolutnie nic robić.
Ale jak nic nie robię, to mam wyrzuty sumienia i poczucie traconego czasu.
#hydepark #gownowpis #psychologia
Zaloguj się aby komentować
Takie serio pytanie.
Kto kupuje domy-klony od dewów w środku szczerego pola na wypizdowie?
Nie ma tam nic, nawet utwardzonej drogi, autobusu. Do szkoły, sklepu minimum kilka kilometrów, do centrum Stolicy 40+, do powiatowego obwarzanka 20+.
Nie dość, że jakość wybitnie gówniana, to wcale nie jest tanio, taki domek w stanie pseudodeweloperskim (bez kotłowni, zrobionych sufitów) kosztuje przykładowo pół miliona w okolicy. Jak "zrobiony" to 700-800.
W porównaniu do czegoś takiego, to nawet bliźniak w "cywilizacji" czy mieszkanie jest lepsze.
Pomijam aspekt praktycznej późniejszej niesprzedawalności takich "rezydencji".
Nie lepiej kupić coś w jakimś miasteczku z koleją i infrastrukturą, zamiast codziennie dymać 1,5h samochodem do roboty?
Totalnie nie rozumiem schematów decyzyjnych takich ludzi, a mieszkają tam zwykle rodziny z dziećmi i pewnie większość na krechę kupuje.
#hydepark #nieruchomosci #patodeweloperka
Ja też tego nie rozumiem. Nawet bliźniaki w mieście są dla mnie nieporozumieniem. Wiem ile się taki dom sprzedaje w porównaniu ze zwykłym.
Jeszcze takie osiedla klony mają często wątpliwą jakość wykonania więc jak ktoś spłaci kredyt i chce się pozbyć takiej szkarady to nikt nie chce tego wziąć za rozsądne pieniądze
Zaloguj się aby komentować
Jestem zabójcą firanek, strasznym myszołowem, pogromcą kartonów.
Klękajcie ludzie przede mną i składajcie saszety w ofierze, a być może was nie oszczam.
#hydepark #zwierzeta #koty #fotografia

Zaloguj się aby komentować
Zawsze w kontaktach z księgowymi mam wrażenie, że to ludzie którym natura czegoś w mózgu poskąpiła.
Oczywiście nie kwestionuję znaczenia księgowości, ale to jest jednak inny stan umysłu.
Księgowość:
Ten system jest do d⁎⁎y, bo nie można zrobić raportu xyz, który wyglądałby dokładnie tak jak w naszym systemie!
System klienta: 60k wdrożeń i rośnie.
System biura księgowego: 1k wdrożeń i maleje.
To co tu jest do d⁎⁎y? Albo kto.
#hydepark #it #korposwiat #ksiegowosc
@kitty95 norma z księgowymi. Plus przyzwyczajenie do jednego systemu, którego nauczyła się zaraz po szkole. Ale nowe pokolenie księgowych, chyba będzie już ok - współpracuje obecnie z dwiema w okolic 30ki, ogarniające duże firmy, i bez problemu rozumieją co to jest serwer, pisanie raportów aby wyciągnąć dane, baaa, nawet o pluginy potrafią poprosić, aby zautomatyzować jakieś czynności, szok.
Zaloguj się aby komentować
Kto chce wenża ogrodowego 1/2"?
#hydepark #heheszki #rozdajo

Zaloguj się aby komentować
2 lata temu robaki mi wpierdoliły sosnę czarną. Literalnie od środka wpierdoliły i uschła. Ładna była, droga i pińcet cebulionów poszło się walić..
"Pan pryska tym ekologicznym, będzie dobrze", mówili.
Nie było dobrze.
Teraz pryskam nieekologicznym i jest dobrze.
#hydepark #budowadomu #ogrodnictwo #ekologia

Zaloguj się aby komentować
Nieopodal robią przecisk pod drogą. Kret wydaje monotonne łup, łup, łup, łup już 2-gą godzinę. Zwariować idzie.
Cywilizacja generuje ogrmne ilości hałasu, na który niby nie zwraca się uwagi, ale on jest i ma ciągły i negatywny wpływ.
#hydepark #gownowpis #halas
Zaloguj się aby komentować
Bardzo ciekawe wyniki głosowania na morzu. W tym roku było 5 komisji, 4 na platformach PKN Orlen i jedna na statku szkolnym Fryderyk Chopin.
Pomijając "efekt Memzena", wyniki świetnie pokazują, gdzie ciężko pracujący i w miarę inteligentni ludzie mają idola patusiarni i wszelkiej maści cwaniaczków.
#hydepark #ciekawostki #wybory #morze

Zaloguj się aby komentować
No dobra, zmobilizowałem się dokonać jakże istotnych dla Kowalskiego wyborów.
To co mnie uderzyło oraz zdegustowało:
1. Lokal w przedszkolu. Wchodzi się i centralnie j⁎⁎ie w oczy krzyż na ścianie - przedszkole oczywiście publiczne.
2. Pełno psiarzy, w tym z rasami agresywnymi. Absolutnie żaden puszek nie miał kagańca. Obok stoi policja i ma wyjebane.
3. Wybory dopiero pokazują ile ludzi siedzi w aglomeracjach bez meldunków - na⁎⁎⁎⁎ne pod lokalem samochodów z rejestracjami "wielkomiejskimi".
No ale patriotyczny obowiązek spełniony, na pewno teraz będzie lepiej. Merci! Au revoir!
#hydepark #gownowpis #wybory
Zaloguj się aby komentować
W sumie pierwszy raz kiedy mi się naprawdę nie chce. Niby powinienem, bo patriotyzm te sprawy, ale w ogólnym rozrachunku to niczego nie zmieni, a znowu trzeba się na "mniejsze zło" decydować. Człowiek w pewnym wieku pozbywa się złudzeń, co do jego roli w tym teatrze ogólnego spierdolenia.
Ale jak ktoś bardzo chce, to oczywiście można, a nawet trzeba.
#hydepark #gownowpis #wybory
Zaloguj się aby komentować

Nowe Volvo ewidentnie nie lubi, jak ktoś robi mu zdjęcia. Jeden z zamontowanych w aucie systemów uszkadza matrycę aparatu. I co ciekawe, odpowiada za to system, który podczas normalnej jazdy, dba o bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów.
#motoryzacja #technologia #patologia #hydepark #volvo