Zrobiłem instalację artystyczną. Nazwę ją "Bogactwo i prosperity ostentacyjnie kontestuje prawdziwie brutalną szczerość". Do oglądania w MSN od sierpnia. Na hasło "hejtoekspert" 10% zniżki.
#hydepark #heheszki

Zrobiłem instalację artystyczną. Nazwę ją "Bogactwo i prosperity ostentacyjnie kontestuje prawdziwie brutalną szczerość". Do oglądania w MSN od sierpnia. Na hasło "hejtoekspert" 10% zniżki.
#hydepark #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Po zapoznawczym spotkaniu z koleżanką boli mnie d⁎⁎a...
Umówiliśmy się na rower i zrobiliśmy prawie 40 km a ja rzadko jeżdżę i to nie takie odległości. Teraz leżę i czuję się jakby mnie ktoś sprał.
#hydepark #gownowpis
@Enzo Hehe dziewczyna zaprosiła mnie dziś na rower. Zgodziłem się ochoczo, jako że jestem amatorskim kolarzem szosowym. Ustawka oczywiście o 6 rano pizgawica straszna, więc założyłem moje super oddychające rękawice na warunki wilgotne o wadze 0,1 grama. Kosztowały 800 złoty, ale w takich od razu jeździ się szybciej. Na grzbiet narzuciłem nieprzepuszczjącą wiatru, dopasowaną bluzę za 1 tys złoty. Na koszulce na⁎⁎⁎⁎ne tyle sponsorów, że prawie mnie zza nich nie widać, co tam, szkoda tylko, że mi nie płacą. No i wsiadam na moją karbonową szosę, której ceny nie podam, bo boję się, że walnę się w ilości zer. Zapinam moje karbonowe spd do karbonowych pedałów spd i jadę na spotkanie lekkim tempem 45km/h na godzinę, żeby się nie zapocić przed spotkaniem. No i stoi ona. Na góralu. W wełnianych rękawiczkach i puchowej kurtce, cała telepie się z zimna. Widać, że nie ma super lekkich neoprenowych rękawic za 800 złoty. Nogi od urodzodzenia pewnie też ma te same. No i zaczynamy przejażdżkę. Narzucam tempo 35 km/h na godzinę, bo w końcu dziewczyna. W pierwszych chwilach dawała radę, to dopierdoliłem 55 km/h niczym Armstrong pod Alpe d'Huez. Gdy dziewczyna zniknęła z tyłu za horyzontem, doceniłem kupno karbonowego super lekkiego trenażera za 10tys złoty, widać, laska opierdalała sie cała zimę. Trochę dla beki jeszcze pokręciłem kółka wokół niej, popchałem trochę za siodełko. Śmiesznie wtedy piszczała, że się boi. Doszedłem do wniosku, że nudy i olewam taki układ i już wypierdoliłem VMAX 65km/h i zniknąłem w oddali. Objechałem standardową rundę przez Wólkę Kosowką, aż po Łódź. Niestety musiałem już zawijać na chatę, po praca na 8. Polecam te neoprenowe rękawiczki.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Proszę mi wyjaśnić słownie czym się różnią od siebie:
#deheszki
#deheheszki
#heheszki
#hanuszki
#postmemizm
#memy
---------------------
#kiciochpyta #hydepark #gownowpis
dwa pierwsze to chyba prywatne tagi @deafone
heheszki to ogólny tag na śmieszne rzeczy
hanuszki to specyficzny typ obrazków wywodzący się od jednego gościa na demotywatorach, opierający się często na dziwnych grach słów
postmemizm to memy zmodyfikowane tak że tracą swoje pierwotne znaczenie w którym zwykle są używane (ciężko mi to dobrze wyjaśnić)
memy to memy
Zaloguj się aby komentować
Zawsze niezmiennie bawi.
Wiesz miasto to jest super, wszędzie blisko, nie trzeba samochodem jeździć, nie to co jakieś wiochy.
Te samo miasto przy wszelkich "atrakcjach" - trawniki i chodniki zayebane samochodami na gęsto.
Widać, że żyje się dobrze i jest prosperity.
#hydepark #heheszki #patologiazmiasta

@kitty95
Konsekwencje codziennego narzekania:
Ciągłe narzekanie może prowadzić do obniżonego nastroju, stresu, irytacji i frustracji, zarówno u osoby narzekającej, jak i u osób, które jej słuchają.
Nadmierne narzekanie może zniechęcać innych do spędzania czasu z osobą, która ciągle narzeka, i może osłabiać relacje międzyludzkie.
Częste narzekanie może utrwalać negatywne myślenie i sprawiać, że trudniej jest dostrzegać pozytywne aspekty życia.
Nadmierny stres związany z narzekaniem może negatywnie wpływać na zdrowie fizyczne i psychiczne, prowadząc do problemów ze snem, obniżonej odporności, a nawet chorób serca.
Zamiast skupiać się na znalezieniu rozwiązań, narzekanie może skupiać uwagę na problemach, utrudniając ich przezwyciężanie.
Jak przestać narzekać?
Pierwszym krokiem jest uświadomienie sobie, jak często i na co narzekamy.
Spróbuj skupić się na pozytywnych aspektach życia i szukać rozwiązań zamiast koncentrować się na problemach.
Prowadzenie dziennika wdzięczności może pomóc w dostrzeganiu pozytywnych rzeczy.
Akceptacja tego, na co nie mamy wpływu, może pomóc w zmniejszeniu frustracji.
Uważaj z kim spędzasz czas, bo negatywne nastawienie otoczenia może się udzielać.
Znalezienie sposobów na relaks i redukcję stresu, takich jak ćwiczenia, medytacja czy hobby, może pomóc w zmniejszeniu potrzeby narzekania.
Zaloguj się aby komentować
Jakby ktoś chciał jechać w weekend ze Stolicy na północ (czy tranzytem przez Stolicę) w kierunku Mazur, to stanowczo odradzam. Nie dość, że jakiś debil wymyślił bezsensowną i ślamazarną przebudowę krajówki DK61 nad Zalewem Zegrzyńskim, to kolejny debil w tym czasie wymyślił przebudowę jedynego równoległego objazdu w ciągu DW632. No i na dokładkę ślamazarna przebudowa S7 na odcinku kilkudziesięciu kilometrów. W efekcie wszędzie na północy monstrualne korki. Ja chyba sobie wypady nad Zalew odpuszczę w tym sezonie.
Takie rzeczy to tylko w krainie gówna i słomy możliwe.
#hydepark #warszawa #polskiedrogi

Zaloguj się aby komentować
Przypomniało mi się jak przy 35°C 2 lata temu przeciągaliśmy zasilanie do chałupy. Syzyfowa robota, nie chciało przejść przez przepust z arota fi75 i dobre pół dnia kombinowania. Najprawdopodobniej panowie fachowcy murarze położyli arota w "S". Pomijam że miał być fi100. W każdym razie udało się.
Kabelki YKY 4x10mm2 jako zasilanie główne (WLZ), 2x YKY 5*6mm2 jako zasilanie garażu i powrót zasilania z PV/gen i 5x4mm2 jako zasilanie odbiorników zewnętrznych. Wszystko uczciwa miedź, żadne gównoaluminium.
Dla przykładu sąsiadowi fachowcy zrobili WLZ na 4x4mm2. A potem hurr dur pożarł pies kiełbasę, a ubezpieczenia niet.
#hydepark #budujzhejto #budowadomu #elektryka

Zaloguj się aby komentować
Po tej tragedii w Ząbkach utwierdzam się w tym, co zawsze powtarzałem, że każdy rozsądny człowiek powinien mieć dwa domy/mieszkania albo tylko tyle dobytku zeby zmieścić w plecak turystyczny, czy większą walizkę.
Wtedy w takim przypadku albo nie tracisz nic, bo wszystko zabierasz ze sobą, albo tracisz wszystko, ale masz gdzie mieszkać "na swoim". Przy czym wydaje się że najlepszy na "standby" jest całoroczny domek letniskowy gdzieś względnie niedaleko miasta, jakieś 35-50m2, gdzie na względnym luzie da się ten rok czy nawet dwa przeżyć. Oczywiście wolne małe mieszkanie w innej dzielnicy lub nawet nieopodal też może być, kwestia kalkulacji kosztów, co się komu bardziej opłaca utrzymywać.
W każdym razie bez tego zostaje się z przysłowiową ręką w nocniku i zdaniem na litość czy to rodziny, czy obcych osób.
#hydepark #pozar #rozkminy

Zaloguj się aby komentować
Przy afrykańskich upałach izolacja termiczna wuj daje ile by jej nie było, bo w końcu i tak się w środku przez nią i przez okna nagrzeje. Także przyszły sezon niestety obowiązkowo klima do montażu.
#hydepark #budowadomu #budujzhejto #upaly
Jako przeciwnik klimy kiedyś idąc ścieżką w markecie zauważyłem jak obsługa wywozi na palecie coś.
Zapytałem czy to do kupienia, na co gość mówi że zwozi do magazynu ostatnie sztuki klimatyzatorów bo już po sezonie.
Zapytałem jaka cena, wyszło 1700 normalnie, ale że ostatnia sztuka to zrobili 1200, po odpakowaniu okazało się że złamany jest taki dynks od podtrzymania kratki wylotowej zimnego powietrza więc finalnie oddali za 900 zł.
Jak to przyniosłem do domu i włączyłem to myślałem że zwariuję, ale do czego zmierzam...
Generalnie momentalnie zrobiło się 20 st. W mieszkaniu i pomimo hałasu jednak warto było to kupić, na następny sezon zamontowałem splita a tego już dziadka mam z sentymentu między szpargałami i korzystam w innych pomieszczeniach jak jest potrzeba.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kiedy blackout w krainie miodu i mleka?
@100mph coś wiadomo może?
#hydepark #energetyka
Zaloguj się aby komentować
Każdy ma jakieś słabości. Ja np. lubię tosty z Mc i czasem jak rano gdzieś jadę, to wybieram śniadanie na Mc. Ale ja nie o tym.
Mój typowy zestaw, czyli trzy tosty i herbatka, podrożał od zeszłego tygodnia z 26,10 na 28,70, czyli okrągłe 9%.
Musi tak być, bo jak mnie ostatnio jeden hejtoekspert wytłomaczył, żyjemy w czasach niebywałej prosperity i wszyscy się bogaco. Osobiście nie odczuwam, ale to pewnie przez to, że jestem zwykłym bogaczem z 2 progu, a nie jakimś lekarzem czy budowlańcem.
#hydepark #gospodarka #inflacja #paragonygrozy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czy mi się tylko wydaje, czy w krainie miodu i mleka wszystko jest ku⁎⁎⁎⁎ko drogie?
Kupiłem jakieś pierdoły doposażeniowe do szaf i szafek w kuchni i 4k ni ma.
#hydepark #paragonygrozy
Zaloguj się aby komentować
To jest dramat. Gdzie człowiek nie pójdzie, to zaraz jakiś sierściuch przyłazi i się kładzie jak u siebie. Jakiś odstraszacz na koty trzeba czy coś.
#hydepark #koty

Zaloguj się aby komentować

Wiele osób zadaje sobie pytanie jak ochłodzić mieszkanie bez klimatyzacji. Jeśli mieszkasz w bloku, a szczególnie na wyższych piętrach i nie masz zamontowanej klimatyzacji, to w taką pogodę trudno ci jest pewnie wytrzymać. Znam to. Ale na szczęście nie trzeba wydawać fortuny, żeby sobie pomóc....
5 dzień, 20 trupów. Szybko idzie tego lata.
#hydepark #wakacje #wypadkidrogowe

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czemu chuje sadzą tuje?
Każda dyskusja nt ogrodnictwa porusza temat "estetyki tirowców".
No więc czemu sadzą? A temu, że urbanistyka w tym kraju nie istnieje, każdy na działce stawia co chce, gdzie chce i robi co chce. Działki są relatywnie małe, średnia na Polskę to c.a 8 ar, a pod miastami zazwyczaj 10-15ar. Taki odpowiednik mikro apartamentów. Nie ma opcji, że będą ładne widoki, szczególnie tam gdzie urbanizacja szybko postępuje, a działki nie są w jakimś starodrzewiu, tylko wycięte z pola.
Do wyboru mamy albo szybko rosnące, odporne i względnie tanie chujotuje albo stawianie 3-metrowych murów na wzór angielski, żeby odgrodzić się od estetyki somsiada.
#hydepark #ogrodnictwo #budownictwo

@kitty95
"się wprowadzili na wieś i chcą trawę debile. Sadźcie łąki! przecież każdy po wyjściu z domu chce mieć chaszcze mleczy, pokrzyw i koniczyny. Be trawa, zła trawa"
"thuje - to przecież cmentarne zielstwo (pierwsze thuje pojawiły się dopiero jak praludzie zaczęli chować zmarłych - fakt nie opinia) a w ogóle to trujące. Sadźmy cisy - może wolno rosną, ale za to każda ich część jest trująca"
"dom pod miastem? tylko wielkapłytarules - tanio, blisko, super urbanistyka peerel furwo, nigdy się nie zawalą"
i tak dalej
Zaloguj się aby komentować
Sebastiany za kratami siedzo, a my na widzenie z bombelkiem pszyszli.
#hydepark #fotografia #smiesznypiesek #konie

Zaloguj się aby komentować