Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@deafone pozwoliłem sobie poprawić TEGO mema. Mea culpa. XD
#heheszki #humorobrazkowy #czerstwyhumor

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@mannoroth Gdy byłem dzieckiem wstęp na kąpielisko był za darmo do 6 roku życia. Moi sąsiedzi mówili synkowi który miał 7 lat by ten lekko kucał przy kasie i twierdził że jest młodszy. Sąsiedzi którzy byli dziani w cholerę, ich ojciec jeździł na misje i przywoził dolary (w latach 90tych), a szkoda im było 2zł na bilet ulgowy. Żałosne...
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj nadrabiam zaległości bo aż trzy memy (dwa wcześniejsze były też testem na to, jakie tagi dostają nsfw z automatu)
#memy #humorobrazkowy #teczowememy

Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Dawka #czerstwyhumor na czas poświątecznej regeneracji.
#humorobrazkowy #heheszki






Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Przypomniałeś mi jak kupiłem kiedyś kanapkę koreańską i Pani mi poleciła "świetna knajpka, znajomi prowadzą". Szeroko pojęta azjatycka. Za jakiś czas potem wchodzę z żoną i mówię przy ladzie, że taka miła Pani mi poleciła. Obsługa spojrzała na mnie groźnie jakbym na miejscu pytał o rabat, a ja tylko miły chciałem być. Zamówiliśmy, jemy. Zastanawiam się czemu karmią tym ludzi, bo ani ja ani żona nie chcieliśmy dojeść. A to u mnie rzadkość. Zawsze dojadam. Stolik dalej siedziało dwóch typów, jeden patrzy w talerz ma podobną minę do mnie i do mojej żony. A drugi nad nim je i się zachwyca "to moja, ulubiona onajpa, tanio, dużo i świetne smaki". I tak ze dwie minuty zachwalania z jego strony xd
@kainserezc opinie trzeba filtrowac przez perspektywę okolicy i klienteli.
Knajpy w małych miasteczkach mają najczęściej zbyt wysoką ocenę w stosunku do jakości. Tak ludzie oceniają na 5 bo dużo i tanio.
Podobnie z lokalami gdzie serwuje się proste jedzenie. Duzo i tanio znaczy 5.
Lokale z wyższej półki mają sporo zaniżonych ocen bo mało i drogo. Tylko że dobrym resto nie masz się przezrec jednym daniem...
No i knajpy z wyróżnieniem Michelin. Tu jest absurd bo większość na nie nie zasługuje. Przynajmniej w Poznaniu zwiedzałem regularnie knajpy które dostawały wyróżnienia i tylko kilka sztuk kulinarnie było top.
Pamiętam tez Wiedeń. Resto z gwiazdką. Jedzenie w cenie małego samochodu a smak i prezentacja grubo poniżej innej knajpy przed Belwederem.
Podsumowując:
Większość ludzi ocenia dużo i tanio jako wyśmienite. Nie jest otwarta na smaki i nowe połączenia. Nie potrafi docenić technik gotowania, tekstury i wyglądu... Lub co gorsza nie mają pojęcia jak coś powinno smakować (jak smakuje oryginał) bo zwykle jedzą wersję spolszczona lub domowa.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
#polityka #heheszki #bekazpisu #memy #humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować