Dwie mile niespodzianki (w sumie kundel paperwhite spodziewany) przyszły dzisiaj do jednej skrytki w paczkomacie.
No i ktoś umie w podpisywanie książek w końcu.
#ksiazki #grykomputerowe #arhneu #kindle


Dwie mile niespodzianki (w sumie kundel paperwhite spodziewany) przyszły dzisiaj do jednej skrytki w paczkomacie.
No i ktoś umie w podpisywanie książek w końcu.
#ksiazki #grykomputerowe #arhneu #kindle


Kindle PW 12? Widzę, że chyba tak. Patrz czy nie ma przebarwionego ekranu na żółto, bo to plaga jest i mnóstwo ludzi wycofuje zakup. Poczytaj na Reddicie. Colorsoft też zaliczył niezłą wtopę. Strasznie ryje po dnie obecny wypust Kindli. Miałem brać ale się wstrzymam chyba, albo wezmę tylko małego Basica, bo jako jedyny uszedł całkiem nietknięty. Na razie czytam na PW SE 11 i jest ok.
Zaloguj się aby komentować
#pcmasterrace #gry #heheszki #grykomputerowe #komputery
GSC Game World, twórcy S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl zaaktualizowali przed chwilą minimalne wymagania sprzętowe do gry w 720p/30fps z włączonymi Dlss/Fsr oraz Frame Generation:

Zaloguj się aby komentować
https://www.youtube.com/watch?v=F2Li_Nh6XBM
Taki powinien byc Vernon w #wiedzmin3
#wiedzmin #grykomputerowe
Zaloguj się aby komentować
Znacie może jakieś gry typu Vampire Survivors dostępne na ps5 lub ps4? Najlepiej z jakaś funkcją coop coby z babeczka pograć?
#vampiresurvivors #gry #ps5 #ps4 #grykomputerowe #pytanie #hejtopomusz
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nie wiem jak to tagować...
US. Japanizowane. Przez Chińczyków.
#gry #grykomputerowe #heheszki
>Showa American Story to niekonwencjonalne RPG osadzone w alternatywnej rzeczywistości, gdzie Japonia stała się globalną potęgą ekonomiczną, a Stany Zjednoczone przekształciły się w jej nieformalną kolonię.
>Główną bohaterką jest Chouko Chigusa - dziewczyna, która została cudownie przywrócona do życia i przemierza zupełnie zmienione Stany Zjednoczone. Jej podróż na zmodyfikowanym motocyklu to nie tylko poszukiwanie zaginionej siostry, ale także seria niezwykłych przygód i starć.
>Twórcy określają grę jako "postapokaliptyczny romans RPG", co doskonale oddaje jej hybrydowy, trudny do skategoryzowania charakter. Produkcja łączy elementy akcji, walki oraz klasycznej przygodówki, wszystko w niezwykle klimatycznym, niemal filmowym stylu.
Cholera wie co to będzie. Trailerom nie ufam od wielu lat.
Zaloguj się aby komentować
DiRT Rally 2.0 w promocji, 7zł 19gr.
Warto?
#gry #grykomputerowe
Zaloguj się aby komentować
Hejto to portal starych ludzi, więc pewnie znajdą się koneserzy Starszych Zwojów
#morrowind #oblivion #skyrim #theelderscrolls #grykomputerowe

Zaloguj się aby komentować

Ajnowie uznawani są za jedną z najstarszych trwających tradycji kulturowych na świecie. Ich kulturę badał Bronisław Piłsudski. Lud ten zamieszkiwał m.in. wyspę Hokkaidō, a teraz powstała o nim gra pt. „Ghost of Yotei”, która będzie miała premierę w 2025 roku.
Fot. Ajnowie (fotografia autorstwa...
Ktoś oprócz mnie czeka tutaj na nowe Factorio?
Ja mam zamówione u żony jako prezent na imieniny. Kupi sobie spokój ode mnie na kilkaset godzin xDD
https://www.factorio.com/game/content-space-age
#factorio #grykomputerowe #pcmasterrace

Zaloguj się aby komentować

Dyrektor generalna studia Sweet Baby Inc ujawniła stopień hejtu z jakim musieli się mierzyć. W pewnym okresie firma dostawała setki maili, wśród których były wiadomości z groźbami śmierci i groźbami wobec członków rodzin pracowników.
Jeden z przytoczonych komentarzy, zamieszczony w grudniu 2023...
Taki trend zauważam xD
#gry #grykomputerowe #discoelysium


Disco Elysium jest ciężkie jak diabli, ale mnie się podobało. Fajny klimat, ciekawa zagadka ale kurde, jest jeden rzut który musi wyjść i to jest tak irytujące... na redicie widziałem dużo ludzi narzekało na to, bo aż musiałem sprawdzić solucje, żeby przejść ta ścianę. I do tego brakło IMO jednej fabularnej wymówki, dlaczego nie można czegoś zrobić wcześnie, ale generalnie gra spoko
Zaloguj się aby komentować
#kingdomcomedeliverance #grykomputerowe
Jesus Christ be praised. Jak ktoś nie ma, polecam, szczególnie że teraz można z czeskimi dialogami, a to dodaje +5 do imersji


Zaloguj się aby komentować
Cześć, mój synek 7 lat lubi grać w gry gdzie można coś budować - np domy w Simsach lub miasta w Sim City. Lubi wieżowce. Szukam jakiejś gry dla niego, gdzie dużo by mówili, by osłuchał się z angielskim, niestety w Simsach jest tylko simowy bełkot. Coś ktoś poleci?
#gry #angielski #komputery #grykomputerowe
Zaloguj się aby komentować
Jeszcze z nieistotnych życiowych osiągnięć, to przeszedłem #ageofempires 2 Definitive Edition
Skromne 1158h. Bez najnowszego dodatku, który jest meh. Wszystkie osiągnięcia wbite. Byłoby mniej godzin gdyby najpierw nie przeszedł na średnim poziomie trudności
#gry #grykomputerowe #chwalesie




@PanNiepoprawny Kiedyś z czterema kumplami ustawilismy serwer 3 na 1. Tylko ten jeden mial tlukl w to od lat i mial autystyczny umysl xd. Mialem mocne zdziwko jak postanowilem go zaatakowac, a tam byla doslownie fabryka wojska, po kilkanascie stajni itp. (ja mialem dwie xd) Jak zrobil kontratak to lecial nieprzerwany strumień kawalerzystow, pikinierow i lucznikow ktory sie na biezaco produkowal xD. Rozjechal nas w jakies 30 minut.
Piekna gierka
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nowy trailer drugiej kampanii w Cronicles of the Second War. To remake Warcrafta na silnik Warcrafta III: Reforged. Dodam, że kampania Orków jest już w pełni grywalna.
#gry #grykomputerowe #warcraft
Zaloguj się aby komentować
Narzekacie na gry że są robione jak dla debili? Liniowe poziomy i chodzenie jak po sznurku? Autosave? Samouczek jak ruszać się do przodu? Strzałki pokazujące cel? Samoregenerujace się zdrowie?
wlasnie zdałem sobie sprawę od czego się to zaczęło! Kto jest temu winny!
otoz samootwierajace sie drzwi w Quake! Co komu przeszkadzało otwieranie drzwi spacja? A jak chce podejść do drzwi i ich nie otwierać? Gdzie moja wolność?
to był ten punkt zwrotny. Od tamtego czasu gry są już tylko coraz bardziej dla debili moi drodzy.
Hail to the King baby!
#grykomputerowe
@NatenczasWojski dzisiaj nie narzekam na liniowość, dzisiaj narzekam na otwarte światy jak z generatora otwartych światów, z milionem znaczników, nastawione na maksymalne rozwleczenie rozgrywki, tzw. Ubigry. Jak rok temu wróciłem, po latach, do Maxa Payne'a, to skumałem że właśnie w taką grę bym zagrał - liniową, ale z fajnie poprowadzoną historią i klimatem, z dopracowanymi mapkami. Chociaż wiadomo że nie aż tak małą jak pierwszy MP. A dobrego liniowego singla w mainstreamie nie kojarzę z ostatnich lat (ale w sumie w głowie mam niewiele xD).
Że gracze chcą wyzwania pokazują souls-like'i, z drugiej strony producenci zachowawczo robią trudne gry tylko w tej formule, tłuczenia turbobossów xD
Dobrym przykładem dla mnie, boomera który grał najwięcej 20+ lat temu, na to jak zmienił się odbiorca, było oglądanie jak "zetki", na fali popularności serialu, próbują grać w pierwszego Fallouta. Dla mnie to, że jesteśmy puszczani samopas bez większego przygotowania i określonego sztywno celu było magią tej gry. Dzisiaj ludzie (wiadomo, trochę pod wyświetlenia) gubili się i ciężko było im się odnaleźć, mając za cały cel misji jedną linijkę tekstu i żadnego znacznika. Pomijam że za młodu często się nie wiedziało nieraz pół gry ocb jak się nie miało instrukcji xDD.
Tak szczerze to nie wiem czy to źle czy dobrze, ale na pewno jest inaczej, pierwsze godziny gry są kluczowe więc producenci starają się gładko wprowadzić gracza do rozgrywki. Nie potrzeba instrukcji. Gameplay to często tylko jedna z warstw gry, nie zawsze to dobrze. No nie wiem nie wiem.
Ale z tymi drzwiami to dobre spostrzeżenie xD też pamiętam ten moment kiedy zaczęły się same otwierać, nieraz takie drzwi mnie wystraszyły za dzieciaka :D. Czyli przejście w 3D jest jednoznaczne z trywializacją gier! No i co jest większą ikoną, Quake czy Doom? Hmm? Po co komu te drogie karty graficzne? Które Heroski były ładniejsze, 2D czy 3D? Które GTA lepsze? A nie, czekaj...
Lets take it back to two dimensions!
Zaloguj się aby komentować