Stara słucha w pokoju obok... gościu brzmi jakby chciał, ale do końca nie może.
#eurowizja #eurowizja2025
Stara słucha w pokoju obok... gościu brzmi jakby chciał, ale do końca nie może.
#eurowizja #eurowizja2025
Zaloguj się aby komentować
No nie, nie wykrzesam z siebie ani trochę pozytywnych emocji do tej piosenki...
#eurowizja #eurowizja2025
Zaloguj się aby komentować
#eurowizja #eurowizja2025
A TERAZ UWAGA, MAŁYSZ SKACZE


Zaloguj się aby komentować
Ale że islandia nie zagrała jaja dingdong w tym roku kto to widział
#eurowizja #eurowizja2025

Zaloguj się aby komentować
#eurowizja #eurowizja2025
Islandia be like
...ale to intro jak z "Cztery osiemnastki" xD


Zaloguj się aby komentować
#eurowizja #eurowizja2025
Ta pani prowadząca po lewej to taka tania Cara Delevigne

Zaloguj się aby komentować
#eurowizja #eurowizja2025
Zaczynamy!
Witam eurowizyjne świry. Wraz z jedynką i panem Arturem Orzechem zaczynamy naszą coroczną tradycję komentowania.
Oczywiście przypominajka:
Justyna Steczkowska reprezentuje Polskę i występuje dzisiaj jako druga.
Australia bierze udział w konkursie, bo ładnie poprosiła.


Zaloguj się aby komentować
No to lista obecności na pierwszym półfinale #eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Witam wszystkie eurowizyjne świry. Wszystkich którzy nie chcą tego widzieć zapraszam do czarnolistowania tagów.
Polecam pisanie w społeczności eurowizja.
#eurowizja #eurowizja2025

Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Już w przyszłym tygodniu odbywać się będzie festiwal polityki, dramy i cringu przyprawiony odrobiną muzyki i nie mówię tutaj o wyborach prezydenckich tylko o #eurowizja. We wtorek i czwartek półfinały, w sobotę finał. Polskę reprezentuje niestety Justyna Steczkowska z beznadziejną piosenką którą nie wiem czemu tylu ludzi się jara, ale w każdym razie będzie ona występować w pierwszym półfinale.
Z doświadczenia z poprzedniego roku wiem, że fanów tego wydarzenia jest tutaj mało, ale za to bardzo spamujemy

@Vakarian w tym konkursie to od wielu lat większość kawałków to same gnioty, wygrywa to co jest najbardziej gówniane i najbardziej powalone xD jedyny kawałek od wielu lat, który wygrał ten konkurs i w mojej ocenie zasłużył na to zwycięstwo, bo faktycznie fajna nuta to ten 10 lat temu xD od tamtego czasu same gówno.
@Vakarian mi sie w zeszlym roku zgrala Eurowizja z wycieczka na Łotwe, ktora okazala sie tak ponurym, smutnym i depresyjnym krajem, ze czulem, ze ta po⁎⁎⁎⁎na kolorowa maskarada okraszona watpliwej jakosci muzyka wlewa odrobine radosci w moje serce. Akurat polfinaly i final byly w trakcie wyjazdu. W tym roku tez sie melduje na posterunku
Zaloguj się aby komentować
#debata #polityka #eurowizja
Ta debata jest jak Eurowizja. Każdy śpiewa swoją pieśń i wszystkie brzmią dokładnie tak samo.
Zaloguj się aby komentować
O kurde, nam się nie udało ale za to Australia wystawiła swoje figo fagot na Eurowizję xD
#muzyka #eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Eh, mieliśmy szansę wysłać coś fajnego, a pojedzie wyjąca Steczkowska...
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Polskie eliminacje do Eurowizji.
Jak zawsze straszne wyjce
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Lubię, gdy algorytm YouTube uznaje, że czas pokazać mi coś z końca internetu.
https://www.youtube.com/watch?v=QUgFqvzyBTM
#muzyka #niemcy #eurowizja #lata70
Zaloguj się aby komentować
Ktoś już zerkał na finalistów Polskich Preselekcji? W tym roku wydaje mi się, że jesteśmy parę poziomów wyżej, w porównaniu do 2 poprzednich lat. SW@DA + NICZOS i Chrust bardzo gituweczka. Steczkowska też się postarała, ale mnie jej aranżacje nigdy nie przekonują. Trafiłem też na bardzo przyjemny utwór, który niestety nie przeszedł selekcji, a trochę szkoda - Sasi + Miko Blascello - Królowa, oto i on:
https://www.youtube.com/watch?v=HB7Z5AA7OUo
Jak myślicie, kto od nas pojedzie na finał do Bazylei?
#eurowizja #muzyka
Chrust – Tempo
Daria Marx – Let It Burn (premiera za ok. 2 tygodnie)
Dominik Dudek – Hold The Light
Janusz Radek – In Cosmic Mist (premiera 24 stycznia)
Justyna Steczkowska – Gaja
Kuba Szmajkowski – Pray
Marien – Can’t Hide
Sonia Maselik – Rumours
Sw@da x Niczos – Lusterka
Tynsky – Miracle
Zaloguj się aby komentować
Szkoda, że na Eurowizję musimy wysłać kogoś, kto ma bogatego tatusia, mając takie propozycje:
https://youtu.be/Dc35Yutsfl8?si=y_1cAcvSA_4526Ku
#muzyka #eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Uwaga frajerzy, mam ważny komunikat.
Fagoci zgłaszają się na Eurowizję.
https://youtu.be/mVG53HdZNCc?feature=shared
#braciafigofagot
#eurowizja
#muzyka
Zaloguj się aby komentować