Nieironicznie ta piosenka Braci Figo Fagot jest lepsza niż przeciętny utwór w top 10 finału Eurowizji. #eurowizja #walaszek
Nieironicznie ta piosenka Braci Figo Fagot jest lepsza niż przeciętny utwór w top 10 finału Eurowizji. #eurowizja #walaszek
Zaloguj się aby komentować
Marcin Najman kilka tygodni temu nagrał swój pierwszy utwór wraz z legendą polskiej muzyki - Wojciechem Pilichowskim. A już teraz zadeklarował swoje zgłoszenie do krajowych eliminacji Eurowizji 2025. I nie byłoby to zbyt duże zaskoczenie, że "wszechstronnie uzdolniony" freak fighter szuka kolejnej okazji do autopromocji, rozgłosu, a co za tym idzie zarobku, gdyby nie to, że już na starcie mógł złamać regulamin.
#wiadomoscipolska #najman #muzyka #eurowizja
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #eurowizja #eurowizja2025 #zakazdymjebanymrazem

Zaloguj się aby komentować

WYŚLIJMY W KOŃCU PRAWDZIWYCH ARTYSTÓW I GRUBEGO KNURA, KTÓRY BĘDZIE TAM UDAWAŁ, ŻE GRA NA JAKIMŚ INSTRUMENCIE. DOBRZE MOŻE NIE ZAGRAJĄ ALE POWIEDZCIE KTO NIBY GRA DOBRZE? BĘDZIE TO MOŻE MAŁY KROK DLA NASZEGO NARODU ALE DLA KARŁÓW NORMALNY.
#muzyka #eurowizja #walaszek #braciafigofagot
Pamiętacie jeszcze aferę z Joostem Kleinem na #eurowizja ?
Postępowanie zostało umorzone ze względu na brak dowodów.

Zaloguj się aby komentować
To lecimy z klasykiem, oby nie miał dużo roboty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz #eurowizja #euro2024


Zaloguj się aby komentować
Tak prawdę mówiąc, jestem strasznie zawiedziony. W zeszłym roku dało się znaleźć perełki (patrz linki), a w tym…
https://m.youtube.com/watch?v=h0qaVXj0S-s
https://m.youtube.com/watch?v=PUHSM_vTqTI
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
#eurowizja
Tak Chorwaci przywitali swojego reprezentanta który zajął drugie miejsce.
Tak przegrać to jak wygrać :)

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
W sumie śmiechłem. Nie wiem po co była ta czerwona płachta z żuka xD
#eurowizja #eurowizja2024

Zaloguj się aby komentować
Trochę prześmiewczo ale ... #takaprawda
Chyba jeszcze nie było takiego zagęszczenia tematu około LGBT.
A do tego doszło jeszcze czczenie szatana i Izraelski Holokaust Palestyńczyków.
#eurowizja #muzyka #heheszki

Tak jakby ten gównokonkursik kiedykolwiek był czymś innym jak konkursem popularności politycznej. Jak był na tapecie temat lgbt, to wygrała baba z brodą, jak żydowski, to ten utyty świniak, który bardziej gdakał jak gadał, jak Ukraina została zaatakowana, to wygrała Ukrainka. Stawiam, że równie dobrze można by było wyjść na środek i się zesrać na scenie, zamiast śpiewać, nikogo by to nie obeszło.
Zaloguj się aby komentować
Gdyby ktoś chciał szczegółowie wyniki głosowania finału i półfinałów, polecam stronę https://eurovisionworld.com/eurovision/2024
Szkoda, że nie wzięli Czechów w miejsce Holandii. Polska jednak 12, więc teoria spiskowa o Finlandii kradnącej miejsce Lunie nie znalazła potwierdzenia. Chorwaci zwycięzcami głosowania publiczności.
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Do zobaczenia za rok
Zaloguj się aby komentować
Z tym Izraelem to dokładnie odwrotnie niż myślałem xD myślałem, że jury ich wybije, a widzowie ocenią słabo.
Szwajcaria dała radę. Inne piosenki mogły się podobać, ale Szwajcaria od dawna była w gronie faworytów.
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
zepsuł nagrodę xD
Fajną miałeś, taką szwedzką.... szkoda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#eurowizja #eurowizja2024

Zaloguj się aby komentować
Chyba wyglada na to, ze dobrze obstawilem pierwsza trojke
https://www.hejto.pl/wpis/eurowizja-co-waszym-zdaniem-wygra-jakos-niestety-nic-mnie-nie-porwalo-w-tym-roku
No coz.. Generalnie slabiutko w tym roku
Estonia niestety slabiutko, mimo skocznej piosenki, ale niczego innego sie nie spodziewalem xDD
#eurowizja
@DeGeneracja Mysle, ze trzeba podchodzic do tego konkursu na luzie. Ja i tak potem nie slucham tych piosenek i zespolow, tak jak i wiekszosc ludzi. No, moze poza Maneskin, ale taki zespol, tak jak i Abba, zdarza sie naprawde rzadko.
Zauwaz, ze praktycznie nic z tych zespolow nie przechodzi potem do mainstreamu. Oznacza to, ze Eurowizja jest na swoj sposob oderwana, zarowno od sluchacza, jak i od rzeczywistosci.
Nie za dobrze to swiadczy o tym konkursie, dlatego napisalem, ze czekam na 'prawdziwy' festiwal, gdzie beda promowani 'prawdziwi' artysci, ktorzych mozna posluchac na festiwalach muzycznych (cos ala Arctic Monkeys, The Beatles, U2, Queen, wiadomo o co chodzi), ale wiem, ze sie nie doczekam.
@maly_ludek_lego Masz rację, sama nie wiem czemu to oglądam
Zaloguj się aby komentować
Po raz kolejny nie rozumiem wyroków eurowizyjnych jurorów.
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
#eurowizja
Tak jak w tamtym roku wygrała Finlandia, tak w tym Chorwacja. Nie zapraszam do dyskusji
Zaloguj się aby komentować
co ten orzech na koniec pi⁎⁎⁎⁎li
#eurowizja

Zaloguj się aby komentować