Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#dziendobry #polityka #heheszkipolityczne #gif

Zaloguj się aby komentować
Co za beznadziejna noc...
#dziendobry
Zaloguj się aby komentować
Dzień wszystkim, wiadomo weekend to po cholerę pospać dłużej #nieheheszki #dziendobry #wstawanie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@tomwolf spoko nie tak źle. Kiedyś miałem w nocy temperaturę 41 stopni. Z rana poszedłem do lekarza. Mówię mialem 41 w nocy teraz 40.5 źle sie czuje. A ona.. a jakie pan leki brał na zbicie temperatury. A ja że żadnych mialem z 18 lat. I mowi to po co pan przyszedł? No mowie źle sie czuje. Dobra to idzie pan zmierzyć temperaturę do zabiegowego. Przychodzę z kartka 40.7 A ona na to.. dobrze ze pan przyszedł. No ku.. dopiero zajarzyła.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Droga do #pracbaza . Miejscami było naprawdę ekscytująco
#rower #dziendobry


Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry!
konto na wykop - down.
Sprawdzę to całe hejto
#wykop #hejto #dziendobry
Zaloguj się aby komentować
Bry
Szklanka, wszystko stoi.
#bry #dziendobry #heheszki #gownowpis

Zaloguj się aby komentować