Załóżmy, że katastrofa klimatyczna nadchodzi (podobno to fakt, ale w tym poście tylko założenie), to czy popierasz WSZYSTKIE działania rządów w imię walki z klimatem nawet jeśli skończy się to tym, że zwykły, szary człowiek nie będzie miał niczego i nałożone na niego zostaną najróżniejsze limity emisji CO2, co w konsekwencji spowoduje, że jedyne, co będzie mógł robić to pracować i nic poza tym?
też tak macie, że wolicie pić wodę z giwnta niż ze szklanki? Nie wiem jak siedzę przed kompem to ta sama woda ze szklanki mi nie smakuje, jest jakaś wygazowana i jakby zimna, a jak pociągnę sobie z gwinta prosto z butelki to orzeźwienie i tak po gardle bombelki masują jakby sam jezusek gołymi stópkami chodził. Nie wiem dlaczego tak>? też tak macie może?
W 2017 roku jako LGBT identyfikowało się 10% Generation Z (czyli roczniki 1997, 1998, 1999)
W 2022 roku jak wspomniano wyżej jest to już 20% (czyli roczniki 97 w górę, przy założeniu, że ukończyły 18 lat).
W LGBT mamy:
13.9% lesbijek
20.7% gejów
56.8% biseksualistów
10% transów
4.3% inne
I teraz pytanie: czy normalne jest, że z pokolenia na pokolenie jest coraz więcej osób LGBT? Czy one zawsze istniały, ale się nie ujawniały? Czy skok z 4.2% do 20% jest naturalny? Czy może jednak chodzi o to, że jest to moda? Indoktrynacja? Czemu więcej facetów zmienia płeć niż kobiet? Nie chcą być uprzywilejowani? Czy wzrost identyfikacji jako LGBT wynikają z pchania LGBT w mass mediach i prania mózgu dzieciakom? Miliony pytań bez odpowiedzi.
Gdzie się podziali emo, goci, punkowie, metale, nawet hipsterów coś ostatnio nie ma, a nagle mamy wysyp LGBT? Czy można nazwać to subkulturą? Kontrkulturą? Ideologią? Brakiem kultury? Indoktrynacją? Ciekawe.
Życzę wszystkiego najlepszego ofiarom pedofilii w kościele, tym biednym dzieciom, również życzę wszystkiego dobrego ofiarom, które zgodziły się na operację zmiany płci, brały blokery hormonów będąc dziećmi, ucinały sobie k⁎⁎⁎sy robiąc sztuczne waginy które cały czas, jak prawdziwa rana, chcą się zrosnąć.
Dwa niebanalne pytania i oczekuję dwóch prostych odpowiedzi, aczkolwiek argumentacja mile widziana.
Jaki płyn/żel do prania?
Jaki płyn zmiękczający?
Odpowiem co ja używam
Do czarnego perwoll, do białego biały jeleń, do kolorów persil (jak nie ma go w sklepie to biorę woolite albo coccolino).
Płyn zmiękczający tesori d'oriente.
Jeśli chodzi o kryteria, którymi się kierowałem przy wyborze: wyglądem etykiety/butelki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Ale moim zdaniem wszystkie są git. Mam nadzieję, że inni mają rozsądniejsze kryteria i polecą coś konkretnego, a ja zmienię swoje pranie na lepsze ( ͡o ͜ʖ ͡o)
Mam jeszcze pomysł, żeby ewentualnie zebrać typy i zrobić ankietę na płyn do prania(do czarnego, do białego i do koloru) polecany przez hejtowiczów i hejtowiczki.
Mirki, Tomki, Julki i Kasie, tak się zastanawiam, czy nie było by wygodniej gdyby nasza odpowiedź na czyjś post wyświetlała się bezpośrednio pod tym postem? Trochę tak jak u Białkova to było zrobione? BO zauważyłem że teraz się trochę bałagan robi w dyskusjach. Chyba że to zamierzony zabieg to się nie będę mądrzyć
Cześć czy są na hejto ludzie, którzy chcieliby podyskutować o szeroko pojętej tematyce sprzedaży? Mam na myśli tutaj wszystkie tematy, które jakoś się łączą ze sprzedażą czyli: CRM. techniki sprzedaży, negocjacje, marketing, reguły wpływu, psychologia sprzedaży, szkolenia tematyczne, jak wygląda praca handlowca w różnych branżach, itd.
Chodzi o swobodną dyskusję i dzielenie się doświadczeniem. Dajcie znać, jak będzie odzew w komentarzach to coś wrzucę na pierwszy rzut.
p.s. może ktoś będzie mieć lepszy pomysł jak to tagować
@sierzant_armii_12_malp o a co Cie denerwuje i czemu? w sensie widzę, że piszesz o "technikach" ale które konkretnie? i które koncepcje dla marketingowców są "wnerwiające"?
Już od przyszłego miesiąca zapraszamy was na nowe odcinki naszego vloga na kanale youtube "Christopher's Timeline Vlog" z serii laczkami kubota przez świat , a tak na serio wyruszymy w podróż do archipelagu małych wysp sundajskich, czyli indonezyjskiej wyspy Bali. Uwaga! Tym razem vlog nagramy w języku angielskim. Stay Tuned!
Ostatnio przez hejto przetoczyła się fala dyskusji o LGBT związana chyba z najnowszym odcinkiem The Last Of Us (nie grałem, nie oglądałem). Uznałem że dorzucę do tego swoje dwa grosze.
Przez ostatnie pół roku większą część czasu spędziłem pomieszkując w Brukseli. To oczywiście moja subiektywna opinia, ale mam wrażenie, że faktycznie jest istnieje zjawisko całkiem sporej migracji ludzi LGBT ze wschodu na zachód. Przez te pół roku w Brukseli poznałem osobiście więcej gejów niż przez resztę życia w Polsce. Wszyscy to Polacy plus jeden Rosjanin.
Zaznaczę przy tym, że pochodzę z Warszawy, czyli zakładam, że najbardziej przyjaznego LGBT miasta w Polsce.
Czemu to dowodzi? Pewnie niczemu. Ale myślę że ludzie którzy uważają że geje i lesbijki nie istnieją, albo stanowią skrajny margines, twierdzą tak tylko dlatego, że patrzą przez pryzmat swojej społecznej bańki.
@benq20 ja musiałem znosić hetero rzeczy w gierkach filmach i innych dziełach a wy jak zobaczycie geja to płaczecie jak jakieś pissdeczki totalne nie ma chyba bardziej płaczliwej i płatkośniegowej grupy jak hetero kato facet w poslce wieźcie się ogarnijcie bo się jak dzieci zachowujecie łe łe mama bo geja widze w filmie łełe taki wygląd wasz
@kondziu96 nic nie zrozumiałeś z tego co napisałem, nie chodzi o geja. Chodzi że odcinek był porostu ch⁎⁎⁎wy i zrobiony na siłę żeby pokazać na siłę jakiś tam romans. Jakby tam była baba zamiast chłopa to nie byłoby różnicy.
Fakt, że w Polsce dotuje się praktycznie tylko emerytów, dzietność jest na żenująco niskim poziomie, a z drugiej strony sprowadza się setki tysięcy imigrantów do tego kraju pokazuje tylko, że idea państwa "narodowościowego" i patriotyzm w wersji PIS jest obecnie jednym wielkim kłamstwem.
Jesteście sobie w stanie wyobrazić sytuację, że w XIX wieku sprowadzani są do np. Niemiec panowie z Indii czy Bangladeszu, bo dzietność spadła poniżej 2.1 i trzeba zapierdalać na emerytury? XD
Przecież taki Bismarck, który był bądź co bądź patriotą, zaraz stawałby na głowie, żeby rodziło się więcej Niemców. A tutaj wpaja się nam, że p0lska, że naród, że PIS taki patriotyczny. C⁎⁎ja nie patriotyczny. Jesteśmy dla polityków bydłem do wyciągania kasy i nie jest ważne, czy jesteśmy Polakami, Ukraińcami czy Hindusami. Ważne, żeby robaki zapierdalały na swoich panów. Łatwiej jest dać emerytom 14 emerytur, niż zrobić coś z dzietnością. Młodzi i tak nienawidzą pisu, także im się nie da albo chociaż nie zabierze mniej. Nieeee... Będzie się dawało staruchom. A to, że naród wymiera? C⁎⁎j z tym narodem. Przyjadą inni, może się zasymilują, a może nie, ale przynajmniej będą wpływy do budżetu. Bo o to w tym chodzi.
Jesteśmy jak ten ludzik z jakiegoś grand strategy typu Victoria III czy jak ludzik z Civ VI, to, czy mamy narodowość taką czy taką rządzący mają w d⁎⁎ie. Ważne, żebyśmy zapieprzali.
Także jak ktoś mi powie, że PIS jest patriotyczny, to z automatu dostaje łatkę bałwana.
Czy na zmęczone oczy używacie kropli do oczu? Jeżeli tak to jakich?
Niektóre dni jak wczorajszy to dużo dłuższe siedzenie przy komputerze niż zwykle i tak się zastanawiam czy nie mogę wspomóc się jakimiś kroplami. Do pracy przy komputerze mam okulary +0.25 z filtrami.
ja robię ćwiczenia na oczy mega to pomaga nawet głowa przestaje boleć czasem, torebki od herbaty zwykłej na pare minut też dużo pomaga na temat korpli sie nie wypowiem bo nie stosowałem nigdy xx
Tak sobie myślę... Śmiejecie się często z różnych postaci, a czasami wręcz przeciwnie. Nie mówię, że wszyscy. Śmianie się z Jacka Jaworka który zastrzelił ludzi?? He, he. Chowany! Ok! Hitler? Hehe, gazował żydów, ok! Papież... Wiadomo co robił Mnie też to śmieszy, mam takie poczucie humoru Ale często ograniczacie się do śmiania z Jeffreya Dahmera, bo serial na netflixie? On też był okrutnym mordercą, rodziny jego ofiar wciąż żyją, tak jak w innych przypadkach. Ale niektórzy już "Ooo nie, jak można się z tego śmiać, to już zjebane poczucie humoru. Jak możesz?!" Naprawdę? Rozumiem, że zbrodnia zbrodni nierówna, tak czy inaczej... To dalej zbrodniarze. Ci co mają takie podejście... Jesteście w pierdolonymi k⁎⁎wa hipokrytami dla mnie, c⁎⁎j Wam w d⁎⁎ę. Pozdrawiam.
Nigdy nie mialem konta na Wykopie ale tesknie za starym Wykopem. Wrzawa, smiech, ciekawe wpisy, gownoburze a teraz szkoda gadac. Nowy Wykop + Hejto nie zastapi mi tego co tam sie dzialo. SZloch.
@krokodil3 Facebook mi osobiście się znudził, ale korzystam od 13 lat. Chciałbym, aby zastąpiło go coś lepszego, ale boję się efektu pokolenia czyli tego, że zły pieniądz zastępuje jeszcze gorszy. Na Instagrama nie wchodzę, a TikToki omijam z daleka.
Hejto się trzyma, ale użytkownicy wrzucają tu zbyt dużo bezwartościowych treści. Jakieś wiadomości, które nikogo nie interesują, a fajne posty nie dostają plusów i przepadają. Trzeba ustawiać sobie wołanie do tagów, aby nic nie umykało.
Mam wrażenie, że po ostatniej wielkiej migracji przyszło tu z Wykopu tak dużo osób, że oni zaczęli narzucać sposób działania. Robią to samo, co robiło się na Wykopie i nie rozumieją, że takie strony jak Hejto czy Lurker powinny agregować ciekawe i niszowe treści, a nie komerchę z głównego ścieku
Jest rok 1999 małe miasteczko, jesteś w 4 klasie podstawówki, właśnie wracasz ze szkoły do domu. Po drodze rzucacie się z kumplami śnieżkami, wszyscy jesteście na piechotę. Wchodzisz do nagrzanego domu, w którym mama kończy przygotowywać obiad, zaraz ci go nałoży. Mielone, ziemniaki i mizeria. Tata niedługo wróci z pracy, pogada chwile z mama w kuchni i pójdzie odpocząć, ty w tym czasie będziesz się bawił w swoim pokoju, pograsz na pegsasusie, mama zagoni Cie do lekcji. Wieczorem kanapki, kąpiel, piżama i do łóżka. Niczego w życiu nie potrzebowałem, tak jak większość z was. A teraz każdego z nas brutalnie wrzucono w dorosłość, która nic nam nie daje. Tęsknię za skokami w niedzielę, za babcia na piętrze, za pełnym domem w święta I urodziny, za odwiedzinami kuzynów. Za wszystkim. Jeb się nostalgio.
@Polska Gorzej, gdy ktoś urodził się w patologicznej rodzinie i miał okropne dzieciństwo. Wtedy to zazwyczaj rzutuje na całe jego dorosłe życie, bo odciska piętno na psychice.
Rozmawiam sobie z kimś o polityce i mimo różnych poglądów na sytuację, nie wyzywamy się do 10 pokolenia wstecz. Ciekawe czy taki trend, się tu utrzyma? Na razie jest fajnie
@Legitymacja-Szkolna jasne, jakaś profilaktyczna "k⁎⁎wa" może polecieć, ale bez przytyków personalnych, bo wtedy robi się niezdrowo i zaczniemy kopać doły, by zrównać się poziomem z wykopem.