Wyłoniło się niespodziewane starcie dwóch hobbitów intelektu i gównianych Midasów... Dwa wierne przydupasy swoich miernych szefów. Co myślicie? Kto się lepiej tapla w prawicowym błotku? #bekazpisu #bekazprawakow
#polityka

Wyłoniło się niespodziewane starcie dwóch hobbitów intelektu i gównianych Midasów... Dwa wierne przydupasy swoich miernych szefów. Co myślicie? Kto się lepiej tapla w prawicowym błotku? #bekazpisu #bekazprawakow
#polityka

Zaloguj się aby komentować
Schemat działania kremlowskiej propagandy na podstawie grupek na Facebookach i wierchuszki konfederosji.
Reszta w komciach.
#bekazkonfederacji #polityka #konfederacja #bekazprawakow #putinowskapolska #memy


@rebe-szunis @libertarianin
jebaniutcy. konfederacja wie że swoimi szurskimi teoriami nie mają szans normalnie osiągnąć czegokolwiek w
polityce. więc uderzają w miękkie. to co ta kobita pisze to prawda. są na forach ogrodniczych, budowlanych, zdrowotnych, wszędzie tam gdzie zaglądają "świeżo oswojeni" z internetem ludzie jak mój dziadek, wujek itd. takie osoby nie mają świadomości jak działa internet i zakładają z góry prawdziwość takich informacji. i tak szukając filmików o remoncie dachu dziadek przeczytał o Ukraińcach wykańczających polskich budowlańców, a ciocia szukając informacji czy w Polsce wyrosną kasztany jadalne dowiedziała się że nie bo Unia zabroniła.
tego co na to wpadł i tak skutecznie przeprowadził najchętniej zajebałbym gołymi rękami. zostają im już tylko przedstawienia w przedszkolach i stanie z ulotkami pod podstawówką. mam nadzieje że ktoś przynajmniej komuś za to płaci, bo jeżeli ktoś bierze w tym udział za darmo to już tylko utylizacja.
Zaloguj się aby komentować
Tatsuya (ten od Sinfest) ostatnio świruje z robieniem teorii spiskowych o smaku #lotr
Wiele jest dość śmiesznych (lol, Golum = Goyum), wiele głupich i nie na miejscu, ale trzeba przyznać, że w najnowszym trochę racji w tym jest, zwłaszcza po ostatnim incydencie .
#ai #aiart #bekazlewactwa #bekazprawakow #heheszki #komiksy



Zaloguj się aby komentować
Chciałbym, żeby dziwiła mnie ta cyrylica na telefonie xD
#polityka #bekazpodludzi #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
za jedno trzeba konfiarzy docenić - dostarczają stały content do wyśmiewania ich
#bekazkonfederacji #polityka #bekazprawakow
/MichalMarszal

Tak beka z konfy ale pani Kaja już nie jest chyba w konfie ale widzę że u p0lakuf kult ukraińca wiecznie żywy, nic dziwnego że w tym kraju jest PiS następnie jest oburzenie na PiS i rządzi po po czym jest oburzenie na po i znowu rządzi PiS i tak to należy zapętlić no i oczywiście dorzucić do tego trochę troli w necie aby wrzucali bekę z konfederacji
Zaloguj się aby komentować
Skandal na polowaniu, myśliwy zabił zwierzę pod ochroną (łosia!). Sprawę bada policja.
Podczas polowania w gminie Purda na Warmii zabito łosia, za co grozi kara więzienia do 3 lat. Jak ustaliła WP, w polowaniu brał udział prezes Naczelnej Rady Łowieckiej i kandydat na prezydenta Olsztyna, były siatkarz Marcin Możdżonek. W rozmowie z WP twierdzi on, że nie widział incydentu. - Tylko jedna osoba mogła oddać strzał w tamtą stronę - mówi Możdżonek.
Z informacji uzyskanych przez WP wynika, że wśród osób, które 6 stycznia brały udział w polowaniu w obwodzie łowieckim 239 w gminie Purda, jest prezes Naczelnej Rady Łowieckiej i kandydat na prezydenta Olsztyna Marcin Możdżonek, były siatkarz, mistrz świata i Europy.
Nie byłem świadkiem zabicia łosia. Byłem uczestnikiem tego samego polowania, ale zdarzenia nie widziałem. Kiedy dotarły do mnie informacje o tym zdarzeniu, poprosiłem prowadzącego polowanie, żeby wezwał policję – mówi WP były siatkarz i prezes Naczelnej Rady Łowieckiej.
całość:
#olsztyn #polowanie #myslistwo #sport #polityka #bekazkonfederacji #bekazprawakow #bekazpisu


Zaloguj się aby komentować
Mamy kolejną rocznicę wydarzeń marcowych 68 z tej okazji przypomnę może wiersz:
"Rzecz marcowa" Natana Tenenbauma.
#pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sławne to były dzieła, sławne były czasy
A było, jak opowiem — bo wszystko wiem z prasy:
Więc Wyszyński z Kuroniem , przy poparciu Mao
Mieli Żydom zaprzedać naszą Polskę całą
Izrael w myśl tych planów sięgałby Szczecina
Zaś chłopi z Zamojszczyzny poszliby na Synaj
Naród nasz miał iść w jarzmo żydowskiego króla
Którym byłby Zawieyski , bratanek Kargula
Każdy Żyd miał otrzymać zaraz tytuł lorda
A Niemen mógłby śpiewać tylko jako Jordan
Do tego każdy student, a zwłaszcza niechrzczony
Miał dostać mercedesa oraz cztery żony
Dyspozycje w tej sprawie wyszły od Dajana
Via Tokio, Rzym, Biłgoraj, Pułtusk i Tirana...
A jeszcze łotry zdradę umyśliły taką:
Oddać molo w Sopocie Czechom i Słowakom
Do tego łódź podwodną, Pannę z Jasnej Góry
Szczerbiec, żubra Pulpita ... i Pałac Kultury
A — jakby mało było takiego wyzysku —
Zabrały nam Pepiczki rekord świata w dysku!
Bauman z Brusem i Baczko — ta podstępna szajka
Pastwiła się nad Polską jak „czerezwyczajka”
Kazali nam zapomnieć, żeśmy są przedmurze
Kazali nam o Jasiu zapomnieć, Kiepurze
Żaden z nich stydu, żaden z nich sumienia nie miał
Putrament z Przymanowskim mieli iść na przemiał
Oni na Dziadach bili najdłużej oklaski
...A jeden z nich miał w domu Dzieła wszystkie Hłaski
A znowu Kołakowski, jak jeszcze był młody
To Stalina całował w rumiane jagody
A Stalin mu na lody dawał i na kino
I razem gryźli pestki, i grali w domino Natomiast Kisielewski, jak z prasy wynika
Jest synem naturalnym studenta Michnika
Który do rewolucji wiernie służył carom
I miał sześcioro dzieci z carycą Dagmarą
Tacy to byli ludzie, dzieła takie, czasy
A było, jak rzekłem, bo wszystko wiem z prasy!
https://www.youtube.com/watch?v=tLiMn_vwW08
#rocznicanadzis #poezja #kabaret #historia #polska #antysemityzm #bekazprawakow #zydzi #prl
@rebe-szunis to do kompletu
Nie bój się, nie zabraknie. To krajowa czysta
Ja, widzisz, przed wojną byłem komunista
Bo ja chciałem być kimś, bo ja byłem Żyd
A jak Żyd nie był kimś, to ten Żyd był nikt
Może stąd dla świata tyle z nas pożytku
Że bankierom i skrzypkom nie mówią - ty żydku
Ja bankierem nie byłem, ani wirtuozem
Wojnę w Rosji przeżyłem, oswoiłem się z mrozem
I na własnych nogach przekroczyłem Bug
Razem z Armią Czerwoną, jako Politruk
Ja byłem jak Mojżesz, niosłem Prawa Nowe
Na których się miało oprzeć Odbudowę
A potem mnie - lojalnego komunistę
Przekwalifikowali na manikiurzystę
Ja kocham Mozarta, Bóg - to dla mnie Bach
A tam, gdzie pracowałem - tylko krew i strach
Spałem dobrze - przez ścianę słysząc ludzkie krzyki
A usnąć nie mogłem przy dźwiękach muzyki
W następstwie Października tak zwanych wydarzeń
Już nie byłem w Urzędzie, byłem dziennikarzem
Ja znałem języki, nie mnie uczyć jak
Pisać wprost, to, co łatwiej można pisać wspak
Wtedy myśl się zrodziła - niechcący być może
Żem się z krajem tym związał - jak mogłem najgorzej
Za tę hańbę zasługi - Warszawa czy Kraków
Gomułka nam powiedział - Polska dla Polaków
Już nie dla przybłędów Pospolita Rzecz
Wiesław, jak Faraon, popędził nas precz
I szli profesorowie, uczeni, pisarze
Pracownicy Urzędu, szli i dziennikarze
W Tel-Awiwie właśnie, zza rogu, z rozpędu
Wpadłem na byłego kolegę z Urzędu
I pod Ścianę Płaczu iść mi było wstyd
Czy ja komunista, czy Polak, czy Żyd?
Nie umiałem jak on, chwały czerpać teraz
Z tego, że się z bankruta robi bohatera
Wyjechałem. Przeniosłem się tutaj, do Stanów
Mówią - czym jest komunizm - ucz Amerykanów
Powiedz im co wiesz, co na sumieniu masz
A odkupisz grzechy i odzyskasz twarz
A ja przecież nie umiem nawet ująć w słowa
Jak wygląda to, com - niszcząc - budował
I tak sam sobie zgotowałem zgubę
Meloman - nie skrzypek, nie bankier - a ubek
Oficer polityczny - nie russkij gieroj
Ani Syjonista, ani też i goj
Jak ja powiem Jehowie - Za mną, Jahwe stań
Z tą Polską związanym pępowiną hańb
Jak ja powiem Jehowie - Za mną, Jahwe stań
Z tą Polską związanym pępowiną hańb
Zaloguj się aby komentować
#polityka #bekazkonfederacji #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
Ja ci wierzę krzysiu, wcale ani wy, ani afd nie chcą zniszczenia UE.
#polityka #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
Oni serio są tak głupi. A co do Krzysia to jestem ciekaw czego oczekiwał by, gdyby w niego rzucano kostką brukową.
#polityka #bekazprawakow #muremzapolskimmundurem

Zaloguj się aby komentować
#humorobrazkowy #humor #polityka #bekazpisu #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
Qanona krytykuje ogólnie z trzech powodów.
Brak wiarygodności - Qanon jest znany z tego, że piszę w sposób niejasny i zagadkowy. Na wikipedia jest cała lista twierdzeń Qanona, które się nie sprawdziły co czyni go kiepskim źródłem informacji. Są więc dwa możliwe wyjaśnienia tego. Koleś nie jest tym za kogo się poddaje (i jest zwykłym trollem) lub jest i celowo wprowadza dezinformacje co prowadzi do drugiego powodu.
Qanon to potencjalny PsyOps stworzony przez Cia - Zarzut ten był podnoszony kilkukrotnie chociażby przez Wikileaks i zrobiłem nawet o tym cały wpis . Ogólnie nie byłbym zdziwiony gdyby jednak było coś na rzeczy. Qanon zdobył bowiem zaskakującą popularność w dość szybkich czasie. Media które pisały o nim nawet krytycznie i tak bardziej pomogły go wypromować niż zwalczyć. Z natury nie jestem ufny więc osobiście jestem gotów nawet w to uwierzyć.
Stronniczość - Dobry Trump stojący na czele dobrych patriotów kontra złe, satanistyczne elity pedofilów u władzy brzmi bardziej jak zwykła propaganda niż coś wiarygodnego. Szczególnie gdy przyjrzy się samej postaci Trumpa która sama ma powiązania z dwoma osobistościami podejrzewanymi o prowadzenie kręgu pedofilii jak Epstein czy Roy Cohn. Moim zdaniem gdyby Trump naprawdę był antysystemowy to skończyłby jak Kennedy. Sama narracja, że wewnątrz systemu są osoby które chcą walczyć z jego niesprawiedliwością brzmi jak próba dania ludziom zwyczajnej, fałszywej nadziei, która ma ich uspokoić.
Tym właśnie dla mnie Qanon jest. Wentylem bezpieczeństwa, który ma zapewnić ludziom, że Trump to "Our Guy" i nie muszą się niczym martwić bo on wszystko naprawi gdy dojdzie do władzy. Czy wewnątrz elit są jednak rzeczywiste podziały? Owszem są. Jest walka o wpływy i interesy. Występują też różnice ideologiczne. Czy można jednak tu mówić o jakimś podziale na tych dobrych i złych? Absolutnie nie. Problemem jest bowiem sam system i gdy prawica szuka mesjasza, który wszystko naprawi gdy obali złych gości, to lewica rzeczywiście dostrzega problem w szerszym kontekście. Nie mam tu nic więcej do powiedzenia.
#teoriespiskowe #qanon #polityka #usa #bekazprawakow #antykapitalizm #revoltagainstmodernworld

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Lol.
Czapki Trumpa są made in china.
#wybory #usa #bekazprawakow #heheszki #memy #polityka
----------------------
nota moderatora: "Social media posts erroneously suggest that President Donald Trump’s campaign hats are made in China, while those for former Vice President Joe Biden’s campaign are made in the U.S. The official hats sold by both campaigns are made by American companies."
"Posty w mediach społecznościowych błędnie sugerują, że czapki kampanii prezydenta Donalda Trumpa są produkowane w Chinach, podczas gdy te dla kampanii byłego wiceprezydenta Joe Bidena są produkowane w USA. Oficjalne czapki sprzedawane przez obie kampanie są produkowane przez amerykańskie firmy."
https://www.factcheck.org/2020/10/posts-target-trump-with-false-claim-on-maga-hats/

@Al-3_x Łykasz jak pelikan.
"Social media posts erroneously suggest that President Donald Trump’s campaign hats are made in China, while those for former Vice President Joe Biden’s campaign are made in the U.S. The official hats sold by both campaigns are made by American companies."
"Posty w mediach społecznościowych błędnie sugerują, że czapki kampanii prezydenta Donalda Trumpa są produkowane w Chinach, podczas gdy te dla kampanii byłego wiceprezydenta Joe Bidena są produkowane w USA. Oficjalne czapki sprzedawane przez obie kampanie są produkowane przez amerykańskie firmy."
https://www.factcheck.org/2020/10/posts-target-trump-with-false-claim-on-maga-hats/
Zaloguj się aby komentować
Jak na typowego anona przystało, zacząłem sobie sprawdzac w necie kim nasz misio z Zakopanego jest XD
https://www.youtube.com/watch?v=7dP2RtRgBOM&t=5s - Mirosław Kruczek rozmawia z osobą prowadzącą kanał Świat Rolnika
Wiedząc jak się miś nazywa poszło jak po nitce, nasz misio jest PROROKIEM XD - https://www.facebook.com/profile.php?id=100068864408929
Reasumując, pewne środowiska agregują wokół siebie popierdoleńców.
#zakopane #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
O kurwęcka. Mniej więcej właśnie tak zawsze wyobrażałemm sobie statystycznego bojownika "anty-systemu" z serwisu X, YouTube lub Wykop XDDDDDDDDD
Kozak w necie piz.a w świecie. Typ, który za cel obrał sobie tworzenie mapy, na której umieszczał i rozpowszechniał informacje o lokalizacji oraz przemieszczaniu się wojska polskiego jest w szoku, że służby jednak nie bawią takie "jaja" i w PN musi zgłosić się do odpowiednich organów. Tak więc rezygnuje z Internetu. Jednego się tylko boję. Przecież policjanci czy inni funkcjonariusze jak przeczytają te wpisy "internetowego Rambo", który chciał obalić plany naszej armii. A potem spojrzą na takiego gościa stojącego przed nimi, to mogą nie wytrzymać i j⁎⁎⁎ąć na zawał ze śmiechu
Właśnie tak wygląda statystyczny przygłup, który wpłaca pieniądze na zbiórki dla Brauna, kamractwa i tego typu hołoty. Zakompleksiony i zapewne sfrustrowany jednostrzałowiec o wadze i wzroście przeciętnej kobiety, któremu Internet daje +1000 do odwagi. W jego głowie oczywiście, ponieważ w realnym świecie zapewne boi się poweidzieć kasjerce "dzień dobry". Najlepszy bat na takich geniuszy to właśnie zgłoszenia na Policję lub do innych służb, bo 98 % z tych kozaków na samą wieść wezwania na komisariat i po zdaniu sobie sprawy, że jednak odpowiada się za to co pisze się w Internecie, ma kloca w majtach.
A na koniec chociaż wiem, że dostanę za to dużo negatywnych opinii stwierdzam, że służba wojskowa dla młodych mężczyzn powinna wrócić. Oczywiście nie przez 2 albo 3 lata jak za "tamtych czasów", bo to marnotrawienie cennych lat. Samo konkretne, kilkumiesięczne przeszkolenie z zakresu obsługi broni i ćwiczeń fizycznych. A przede wszystkim w celu nauki życia takich dzieci neostrady, które myślą, że Internet i smartphone daje nieśmiertelność oraz bezkarność.
#bekazprawakow #polityka #twitter #wojsko #policja

Zaloguj się aby komentować
Jedna z lepszych wiadomości. Nareszcie tę przećpaną k...., damskiego boksera i ruskiego działacza zatrzymała Policja. Powoli, małymi kroczkami sądy dojdą do guru wszelkiej maści popierdzieleńców - pana Brauna. Skończył się parasol ochronny faszystów od Ziobry, którzy bawili się takimi dzbanami oraz wykorzystywali ich w celach ideologicznych. Przy mnogości zarzutów i jako recydywista jak nic posiedził kilka ładnych lat pod celą. Będzie miał dużo czasu na nagrywanie zabaw z koleżkami pod prysznicem, które może kiedyś opublikuje na YT w kategorii 18+
#bekazprawakow #bekazpodludzi #policja #polityka


Zaloguj się aby komentować
@dsol17 Chyba jednak narracja, że Elon chce walczyć z tą ideologią LGBT czy innymi bzdurami które wymyśla prawica więcej nie zadziałała.
X/Twitter has ‘quietly restored’ a ban on misgendering and deadnaming trans people
Ars Technica reports that, in a section labeled “Use of Prior Names and Pronouns,” X’s updated policy confirms that X will “reduce the visibility of posts that purposefully use different pronouns to address someone other than what that person uses for themselves, or that use a previous name that someone no longer goes by as part of their transition.”
Końcowo pieniądze wygrały i Elon będzie chciał by jego platforma dobrze wyglądała w oczach reklamodawców po tym jak ci uciekli w poprzednim roku. Twitter ma być platformą od wszystkiego więc musi zdobyć zaufanie wielkich koncernów. Na swój sposób manipulowanie widocznością postów jest nawet ciekawszym rozwiązaniem do manipulowania opinią publiczną niż jawne banowanie bo jest mniej zauważalne i trudniej przeciwko temu protestować. Przywracana jest też moderacja od pilnowania treści. Ogólnie spodziewałem się tego już rok temu.
#revoltagainstmodernworld #bekazprawakow #elonmusk #lgbt #polityka #antykapitalizm

Zaloguj się aby komentować
Dałem z siebie całe 30%
#polityka
#bekazkucy #konfederacja
#bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
Lewaki to by się tylko ruchały z kim popadnie, zdradzały i rozbijały małżeństwa. Wie o tym poseł Łukasz Schreiber, który miał już dwie żony, z każdą ma dziecko i kolejny raz zdecydował o zakończeniu Świętego sakramentu jakim jest nierozerwalne małżeństwo i że się nie opuszczą aż do śmierci i takie tam.
Tymczasem lewak gej Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek jak prawdziwi geje lewacy trwają w jednym związku od 23 lat.
Inb4: jak ktoś uważa, że generalizuję cały temat podając dwa przykłady to radzę się zastanowić, czy dla was podanie dwóch przykładów ma się jakkolwiek do uogólniania.
#polityka #bekazprawakow
@maximilianan to było do przewidzenia odkąd się zoperowała, zaczęła się kręcić w gronie bajerantów i cwaniaków. Głównym powodem rozwodów jest podobno zazwyczaj to, że jedno z małżonków zacznie się w jakiś sposób rozwijać/robić nową karierę/odniesie jakiś duży sukces, a to drugie zostaje w tyle i oczekuje "starego życia".
Zaloguj się aby komentować