to straszne... jak nam przykro... to str...
w d⁎⁎ie mam przykro!
#bekazprawakow #polityka

to straszne... jak nam przykro... to str...
w d⁎⁎ie mam przykro!
#bekazprawakow #polityka

@Wyrocznia no nie wiem czy te intymne widzenia wystarczą na ichnie gwintowanie groty nestle
@sierzant_armii_12_malp nie żebym się wyśmiewał, ale z tym umieraniem na raka po prawej stronie sceny politycznej to bym uważał. Ostatnio wyszło, że zero też wcale nie jest taki umierający i lekarz stwierdził, że nie widzi przeciwwskazań, żeby go zaciągnąć przed komisję .
Zaloguj się aby komentować