Sławek Jastrzebowski - piękny umysł
(redaktor TV Republika i Kanału Zero)
#heheszki #polityka #humorobrazkowy #bekazprawakow

Sławek Jastrzebowski - piękny umysł
(redaktor TV Republika i Kanału Zero)
#heheszki #polityka #humorobrazkowy #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #polityka #humorobrazkowy #memy #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
#polityka #bekazprawakow
Tak to prawda!! Polacy zamarzają!! Gdzie nie spojrzeć wszędzie zwłoki zamarzniętych Polaków. Ja już sam prawie zamarzłem ale dałem pare groszy na zbiórkę,żeby na Ukrainie nie zamarli. Głupi ja. A mogłem dać się zamarznąć.

Zaloguj się aby komentować
Fico musiał dopiero spotkać się z pomarańczowym żeby dojść do wniosku że ma coś nie tak pod deklem.
no faktycznie, wcześniej przez ostatni rok nic na to nie wskazywało
#bekazprawakow #polityka

@festiwal_otwartego_parasola https://en.wikipedia.org/wiki/Goldwater_rule
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
#bekazprawakow #polityka #gornictwo

Zaloguj się aby komentować
jest się czym chwalić
Biały Dom po tych wszystkich zjebanych modyfikacjach: I'm tired boss
#bekaztrumpa #polityka #usa #bekazprawakow

Lider wolnego świata, świata demokratycznego, największego mocarstwa na tej malutkiej planecie gdzieś po środku niczego wiesza na ścianie zdjęcie ze starym mentalnym KGBistą, oficerem FSB, członkiem mafii petersburskiej, mordercą, zleceniodawcą zamachów i morderstw, zbrodniarzem wojennym.
Świat oszalał.
@festiwal_otwartego_parasola Niepopularna opinia, ale - szczerze - to nie ma znaczenia. To gest, który nic nie zmienia i nic nie kosztuje (poza godnością, ale tej Trump już od dawna nie ma).
W czasie kiedy macał się z Putinem na czerwonym dywanie, CIA pomagało Ukrainie w precyzyjnym niszczeniu kacapskich rafinerii. Teraz on sobie wiesza Putina na ścianie, w a w tym samym czasie wywiad amerykański pomaga Ukrainie w atakowaniu ruskich tankowców.
Realia sobie, a szopka polityczna (robiona pod MAGA-szurów) sobie.
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
#bekazkatoli #bekazprawakow #polityka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
jak zwykle wszystkiemu winna zła Łunia
#bekazprawakow #polityka #ekologia


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#usa #konserwatyzm #polityka #bekazprawakow #trump
W USA zamordowano człowieka. Chłop chciał pomóc kobiecie, brutalnie rzuconej na ziemię. Nie był agresywny. Nie dążył do kontaktu, cały czas się cofał. Potraktowano go gazem, powalono, uderzano go w głowę pistoletem (to mniej więcej równie zdrowe co okładanie kogoś po głowie 800g kamieniem, chyba nie muszę tłumaczyć?), następnie rozbrojono, by po kilku sekundach władować mu kulę w potylicę, a potem jeszcze wielokrotnie strzelać do zwłok.
No i OK, jest film, wszystko widać. Obrazki jak z Warszawy w okolicach 1943 roku.
Wchodzę na twittera i konserwatywną część reddita, a tam rzeczywistość alternatywna.
Że to ofiara niby atakowała kobiety (0 dowodów, na filmie widać coś wręcz przeciwnego). Że chłop "wyciągnął broń", "dążył do konfrontacji", "strzelał do agentów".
I sobie można pomyśleć, że NAWET PRAWACTO dozna jakiegoś, choćby delikatnego, zwarcia pod kopułą, bo przecież to, co im się wmawia, totalnie nijak ma się do dowodów.
I co się okazuje?
Prawactwo tak kocha krztuszeniem się pomarańczowym ...., że prawda jest totalnie poza ich sferą zainteresowania. Mają swoją narrację, gdzie brutalnie zamordowany człowiek to "zbir" i "terrorysta" i są zadowoleni.
A gratis, ze strony wysoko postawionych amerykańskich polityków płynie potok goebbelsowskiego szamba. Nie ma żadnego "czekania na wyniki śledztwa", tylko powtarzanie tej samej, zakłamanej narracji, w nadziei, że chwyci.
No i .... chwyciła. Bo prawak nie jest tak głupi na jakiego wygląda. Jest trochę głupszy. A do tego zdegenerowany moralnie do poziomu nazisty, bo inaczej nazwać nie można cieszenia ryja, że grupa zbirów ot tak morduje niewinnego człowieka.
O, tu taka wisienka na szczycie tortu z gówna. Czołowy amerykański polityk wrzuca taki oto wpis i załącza wideo, które pokazuje, że właśnie skłamał. I co? I gówno. Przecież po czymś takim ludzie powinni się domagać jego głowy. Tymczasem wśród środowisk prawicowych słychać brawa i wesołe pohukiwania.

Kojarzy mi sie ze zbrodnia w Potepie.
Wtedy to bylo kuriozum i ekstremalnie alarmujace. Czolowe postacie NSDAP rzucily sie do obrony mordercow, robiac z nich bohaterow lub nawet meczennikow. Ah, czekajcie, w Potepie nie bylo kamer, nikt nie nagral zajscia i wszystko moglo byc owiane watpliwosciami. Tutaj mamy czarno na bialym uliczny mord. Potrafili odstrzelic babe, ktora odjezdzala samochodem od nich, potrafili odstrzelic zglebowanego w kilka osob typa, na tym etapie nalezy sobie postawic pytanie - do czego sie nie posuna?
Autentycznie mozesz isc tamtejszymi ulicami i nie wiadomo, czy nagle sie jakis przychlast z tej formacji do ciebie nie spruje, a ty wlasciwie niewazne co zrobisz, mozesz stracic zycie. No bo jak mozna bardziej udobruchac sluzby, niz lezac na ziemi?
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #polityka #humorobrazkowy #memy #bekazprawakow #bekazkatoli #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Wolność wg "wolnościowców"
#bekazkonfederacji #polityka #heheszki #humorobrazkowy #bekazprawakow #bekazpodludzi #memy

Zaloguj się aby komentować
Czy jeśli miałbyś możliwość i moc, by zatrzymać ew. zamach na Donalda Trumpa, zrobiłbyś to?
Wszystko na dzień obecny, z aktualną wiedzą na 25 stycznia 2026 roku.
#polityka #trump #maga #bekazprawakow

Trump jest tylko emanacją narodu. Amerykanie znaleźli się w sytuacji, w której korporacje stworzyły totalna dystopie, Gdzie 60% społeczeństwa nie stać na nic a 10% żyje jak paczki w maśle. Czy to ich wina? Nie. Trump tylko jest odbiciem ich frustracji. To nie zmieniłoby nic.
A poza tym widać ilu tu chrześcijan I jak poważnie traktują przykazanie "nie zabijaj".
Zaloguj się aby komentować
Tak się zastanawiam jakie tendencje polityczne deominują na hejto. Czy większośc tu popiera PO/PiS/konfederacja lub Braun, czy może coś bardziej niszowego jak libertarianie czy partia razem?
#polityka #bekazkonfederacji #bekazlewactwa #bekazprawakow #4konserwy #neuropa
Zaloguj się aby komentować
Jak tam prawkoidy? Wasz pomarańczowy guru nasrał na polskich wojów, a wy co k⁎⁎wa?
https://www.youtube.com/shorts/DXm4a5Lnd8g
#polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazprawakow
Zaloguj się aby komentować
Donald Trump na nas pluje, a Marcin Przydacz mówi, że to deszcz pada
https://streamable.com/rtrs7s
#bekazpisu #polityka #heheszkipolityczne #bekazpodludzi #bekazprawakow #donaldtrump
Zaloguj się aby komentować