O cie c⁎⁎j to nie fake😂
#bekazlewactwa #bekazpodludzi #bekazfajnopolactwa #polityka

O cie c⁎⁎j to nie fake😂
#bekazlewactwa #bekazpodludzi #bekazfajnopolactwa #polityka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Od 02:14 to jest złoto i miód.
#polityka #bekazpisu #bekazpodludzi
Zaloguj się aby komentować
Ciężki przypadek xD
#bambinizm #bambiniści #bekazpodludzi #zwierzeta #smiesznypiesek

Zaloguj się aby komentować
Powiem Wam szczerze, że po tych wszystkich akcjach jakie odstawiła policja w trakcie rządów PiS, wśród normalnych obywateli stracili zaufanie na długie lata. Szkoda, bo przez naprawdę długi czas funkcjonariusze starali się pracować na pozytywny wizerunek i byli nie lubiani praktycznie tylko przez dresów oraz element przestępczy, tudzież margines spod sklepu. Niestety karły z PiS-u uczyniły z tej formacji prywatną gwardię do ochrony kurdupla oraz imprez PiS-owskich. Aktualnie gliniarz może:
wypalić granatnikiem na komendzie
zaglądać obywatelowi do tyłka i kazać mu robić przysiady (dosłownie, nie w przenośni), bo taką ma "procedurę" i nara
zabrać laptop, telefon i rzeczy osobiste bez żadnych przesłanek ku takiemu działaniu
pałować i gazować protestujące kobiety
złamać tajemnicę lekarską
A i tak nic mu nie grozi i nie poniesie żadnych konsekwencji, bo sztab pijarowców wymyśli mu na szybko jakieś śmieszne oświadczenie, które pisowskie media będą wałkować cały dzień, a trolle od Szmateckiego rozpowszechniać fejki w sieci.
#gownowpis #przemyslenia #jebacpis #bekazpodludzi #polityka #policja
@Lukato Pierdolisz tam kocopoly bratku, z mojej perspektywy ta zjebana formacja, zwłaszcza oddziały z którymi zwykły szarak z reguły ma do czynienia, akurat oddziały typu AT, szanuje bo to topka na tle innych krajów. Nigdy u 90 procent społeczeństwa żadnego zaufania nie było, nawet stare baby się orają czasem, mijając patrol na chodniku, bo a nuż się o coś przypierdolą, zamiast zająć się policyjną pracą.. szkoda gadać j⁎⁎ać te bagno
Zaloguj się aby komentować
Jak ja nim gardzę. Ha tfu!
#jebacpis #bekazprawakow #bekazpodludzi #polityka #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Jakby jakiś ważny członek jakiejkolwiek partii gadałby takie proruskie bzdury to żaden wyborca co nie jest rusofilem nie zagłosowałby na taką partię.
Ale to jest #konfederosja, tam takie rzeczy przechodzą. Wyborcy konfederacji mają gwóźdź wbity w mózg.
https://twitter.com/KorolukM/status/1681736878922387460
#polityka #bekazpodludzi #bekazkonfederacji
Zaloguj się aby komentować
Pułkownik do majora:
Jutro o 9:00 nastąpi zaćmienie Słońca, co nie zdarza się każdego dnia. Niech wszyscy żołnierze wyjdą na plac ćwiczeń, będę im udzielał wyjaśnień. W razie deszczu, ponieważ i tak nic nie będzie widać, proszę zebrać ludzi w sali gimnastycznej.
Major do kapitana:
Na rozkaz pułkownika jutro o godzinie 9:00 rano odbędzie się uroczyste zaćmienie Słońca. Jeśli zajdzie konieczność deszczu, pan pułkownik wyda w sali gimnastycznej oddzielny rozkaz, co nie zdarza się każdego dnia.
Kapitan do porucznika:
Na rozkaz pułkownika jutro o 9:00 nastąpi zaćmienie Słońca. W razie deszczu zaćmienie odbędzie się w sali gimnastycznej, co nie zdarza się każdego dnia.
Porucznik do sierżanta:
Jutro o 9:00 pułkownik zaćmi Słonce na sali gimnastycznej, co nie zdarza się każdego dnia.
Sierżant do kaprala:
Jutro o 9:00 nastąpi zaćmienie pułkownika z powodu Słońca. Jeżeli na sali gimnastycznej będzie padał deszcz, co nie zdarza się każdego dnia, zebrać wszystkich na plac ćwiczeń.
Dwaj szeregowi pomiędzy sobą:
Zdaje się, ze jutro będzie padał deszcz. Słonce zaćmi pułkownika na sali gimnastycznej. Niewiadomo dlaczego nie zdarza się to każdego dnia...
Zaloguj się aby komentować
Hołowczyc to jednak ciężki dzban.
#bekazpodludzi



Zaloguj się aby komentować
Nie wierzę, że tacy ludzie istnieją. Gość na spotted publicznie szuka kogoś kto się podłoży, złamie prawo i podbije mu przegląd beż auta na ładne oczy. Brakuje tylko, żeby zrobił to jeszcze z imienia i nazwiska 🤣
Samochód sprawny, tylko tłumnik się ujebał xDDD
#bekazpodludzi #patologia #bekazjanuszy #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Tego ukladu nikt nie ruszy. Pis=po
#bekazpisu #bekazpodludzi #bekazpo #polityka #takaprawda

Zaloguj się aby komentować
Pamiętajcie. W tym po⁎⁎⁎⁎nym kraju to wy jesteście dla urzednika, a nie urzednik dla was.
#panstwozdykty #jebacpis
I dlaczego w wydziale komunikacji w #zielonagora te gnojki wciąż mają pandemię?
I dlaczego moj kod rejestracji w statostwie jest wazny tylko kilka minut, a czas oczekiwania moze sie wydluzyc do 30 minut?
No i dlaczego mam dokument na rejestracje pojazdu a na miejscu mi mówią, ze nie. bo ja jestem zapisany na zgloszenie sprzedazy.
ja p"%&=#%<*:€&(;#÷#"<(?(*@#€%!@@@!!!
#bekazpodludzi czyli chyba ze mnie bo ja dla tych k#%^& jestem podludziem.

@erebeuzet-tezuebere Z dwojga złego lepiej tak, niż masz brać wolne, przyjechać rano i czekać w kolejce, nie wiedząc ile czasu ci to zajmie, czy będzie dziś przed tobą tylko jedna albo dwie osoby, czy tego samego dnia postanowi przerejestrować auto pół miasta. Ja pamiętam jeszcze te rozkoszne czasy. Umawianie na konkretną godzinę to postęp cywilizacyjny w polskich urzędach. Pamiętam jak w 2006 roku byłam w szoku kulturowym w UK, jak do urzędu umówiłam się na konkretną godzinę i o tej godzinie weszłam, załatwiając wszystko w 10 minut.
Zaloguj się aby komentować
Przeraża ilu takich zjebów mijamy codziennie idąc chodnikiem. Pod osłoną anonimowości wielu dorosłych i teoretycznie normalnych ludzi, zachowuje się w Internecie gorzej niż banda nastolatków, wychowana na Fame MMA i High League. Oni przynajmniej wyzywają się od "60-tek i konfidentów", a nie pochwalają zabijanie innych osób
Patologiczne zachowania jak morderstwo i samobójstwo są normalizowane i uważane za "sprawiedliwe". Takich ludzi po prostu natychmiast powinny wyłapywać odpowiednie służby i zamykać na oddziałach zamkniętych, żeby na przyszłość maksymalnie zminimalizować ryzyko kolejnych tragedii oraz ochłodzić zapędy kolejnych internetowych macho.
Nieważne, że w świecie realnym 1000 z nich będzie bało upomnieć się o resztę u kasjerki w sklepie. Trafi się 1001, który zrobi coś takiego jak ten świr w Poznaniu wczoraj, a tysiące kretynów w sieci jeszcze mu przyklaśnie. Oczywiście zgadnijmy na kogo zagłosują osoby komentujące wydarzenia w taki sposób i z jakimi poglądami sympatyzują mając flagi na profilowym albo nicki "Polish Patriot". Nie wiem, choć się domyślam.
#twitter #bekazpodludzi #bekazprawakow #patologia #patologiaumyslowa #przemyslenia #mowanienawisci #policja #poznan #strzelanina

Zaloguj się aby komentować
Tak mi się przypomniało że ruscy wykorzystują AI do tworzenia avatarów dla swoich wpływowych kont w internecie.
Tu bot wyjątkowo podobny do Pati - Żony ministra Ziobry
#bekazpodludzi

Właśnie mi się nad Twoim postem post tego trolla wyświetlił. Wmawia ludziom, że artykuł z Time z 1973 roku o embargu państw arabskich jest o globalnym oziębieniu... Może i kto głupszy się na to złapie.. jakby ktoś nie wierzy lhttps://content.time.com/time/subscriber/article/0,33009,908218,00.html
Zaloguj się aby komentować
Jaki syf tam się dzieje to głowa mała. Incele to jedno, ale moderacja celowo przymykająca oko na agresję i nienawistne wpisy, żeby tylko liczba użytkowników się zgadzała, to już patologia level hard. Korzystanie z tragedii w celu odreagowania własnych frustracji. To jest dramat kur.a, jak to zwykł mawiać klasyk po pijaku.
#wykop #bekazwykopu #poznan #strzelanina #patologia #bekazpodludzi

Spędziłam tam dziś z 15 minut… Poczułam resztki misyjności - zgłosiłam 10 postów, z czego 6 zostało zaakceptowanych i usuniętych. Pomyślcie tylko, co tam się przez cały dzień przewija i wisi… ლ(ಠ_ಠ ლ)
I nie ma co - kontrast między Rynsztok a Hejto jest bardzo zauważalny, zwłaszcza jak się weszło po dłuższej przerwie. Tam poczułam się, jakbym weszła do jakiegoś darknetu.
Zaloguj się aby komentować
Giertych to taki nowy Urban – polityczna kanalia i stara d⁎⁎⁎ka Kaczyńskiego, która w ciągu ostatnich kilku lat wyrosła nagle na niewiadomo jakiego bohatera opozycji xD To Giertych jest odpowiedzialny (osobiście lub pośrednio) za odrodzenie ONR/NOP/MW, to na jego piersi wychowały się karykatury pokroju Bosaka i Winnickiego i to on zaczął proces rozwalania polskiego systemu edukacji podręcznikami Teresy Król o szkodliwości tamponów i masturbacji. Magnum opus Roszkowskiego to jedynie skutek tego procesu. Do czego zmierzam – uważajcie, na kim wieszacie psy, bo za kilka lat Obajtek i Czarnek mogą być waszymi największymi autorytetami xD #polityka #bekazpisu #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Człowiek ze wsi wyjedzie, ale wieś z człowieka nigdy
#takaprawda #cotusieodpierdala #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Hejt hejtem, ale naprawdę kiepsko pokierowała swoim życiem. Wychowanie bez ojca bardzo źle wpływa na dzieci, a dzis takie postawy jak tej babki sie chwali. Warto wiedzieć: https://owlcation.com/social-sciences/Psychological-Effects-On-Men-Growing-Up-Without-A-Father
@emerald_city wtf co za podły wpis plusujecie? no sa tacy ludzie, którzy lubią taki kilmat, mają zjebane poczucie gustu i estetyki, zainteresowanie inne niż wy. Ale to jest powod, zeby ich wyszydzać w internecie i jeszcze k⁎⁎wa heheszki, ze czyjes dziecko zginęło, ze wychowane bez ojca? jprdl nie wiem dlaczego myslalem ze ten portal moralnie troche wyzej stoi od białkowego rynsztoku
Zaloguj się aby komentować
Drugi najpopularniejszy wpis z 12h na "polskim reddicie".
Ja rozumiem że typ ogólnie nie był święty i typiara może też nie jest, ale co to ma być... obrzydliwy portal.
#wykop #takaprawda #oswiadczenie #bekazpodludzi

@bizonsky sprawa się medialna zrobiła, bo mamusia patocelebrytka, "królowa życia". Promuje się takie barachło to niech spija śmietankę potem.
Jakby się jakiś zwykły biedny dresiarz rozjebał to ta sprawa by się zakończyła w prasie lokalnej oraz we wzmiance na wykopie pod tym wpisem, który agreguje wypadki śmiertelne w czasie wakacji. A jakaś tania beta trója też te 180 pojedzie, rozjebać się da tym bez problemu - i co roku ileś takich szybkich i bezpiecznych kończy swój nędzny żywot na drzewie albo na barierce.
Zaloguj się aby komentować
Ludziom już puszczaja nerwy na oszołomów od globalnego ocieplenia. W końcu dojdzie do jakiejś tragedii...
https://twitter.com/derJamesJackson/status/1679208783535300609
#idioci #globalneocieplenie #bekazpodludzi #cotusieodpierdala #nagrodadarwina

Zaloguj się aby komentować