Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Akurat ta wypowiedź Sikorskiego to odwracanie kota ogonem z jakiego znamy PiS. Przyczepił się do jednego faktu przekazania uranu Rosji zupełnie milcząc, że to był efekt umów nad którymi pracowały rządy od 2004 roku oraz że za rządów PO-PSL w ramach tej umowy oddano wielokrotnie więcej uranu.
Tego typu manipulacje są na porządku dziennym ze strony polityków PiS, ale spodziewałem się czegoś więcej od Sikorskiego. Choć może to jedyna metoda żeby dotrzeć do wyborców prawicy.
Zaloguj się aby komentować
panie trumpie proszę nam do⁎⁎⁎ać jeszcze z 30%, ważne żeby lewaków d⁎⁎y piekły
#bekazpisu #polityka

Zaloguj się aby komentować

Prokuratura zbada sprawę węgla, którego 700 tys. ton zostało sprowadzone do Polski na polecenie ówczesnego premiera Mateusza Morawieckiego, ale nigdy nie dotarło do odbiorców. Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych złożyła zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa — informuje Radio...
elektorat pis oficjalnie akceptuje związki jednopłciowe
luty 2026, karolyzowane
#heheszkipolityczne #bekazpisu #polityka

Zaloguj się aby komentować
czy pisowcy już bili brawa w sejmie?
#bekazpisu #bekaztrumpa #polityka

Zaloguj się aby komentować
moskwicze już świętują, wielkie gratulacje dla naszych narodowych debili
#bekazprawakow #polityka #bekaznarodowcow #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
oj w 2027 kukle nas zaswędzą
jak to ktoś trafnie napisał pod artykułem - "patologia nie lubi sądownictwa"
#polityka #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
co tam pisowskie afery w których znikały setki milionów, przepłacenie za dwa programy Adobe to byłaby prawdziwa sensacja!
tak czy siak bardzo wymowne, że u mateckiego przejebanie publicznej choćby złotówki to "pierdoła" XD
pis w najlepszym wydaniu
#bekazpisu #jebacpis #polityka

Zaloguj się aby komentować
Ze wszystkich "afer" zmyślonych przez TV Republika i Marcina Dobskiego, ta o nazwie #ferietuska jest chyba najśmieszniejsza
#heheszki #polityka #humorobrazkowy #bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
donald trump przykładny katolik, chorosinska też
#bekazprawakow #bekazpisu #polityka

Znam takiego jednego zarliwego katolika,oczywiscie milosnik wpolsce24 i pis- wielokrotnie rozwiedziony,regularnie zdradzal wszystkie zony i stale partnerki, regularnie zmienial kraje zamieszkania,zeby nie placic alimentow,najezdza jakie Niemcy sa zle( a od jakichs 30-35 lat tam pracuje xd),naduzywa alkoholu i innych uzywek,ale do kosciolka chodzi regularnie i usta ma pelne frazesow.
A jak sie spytasz czy nie widzi w swoim postepowaniu hipokryzji to ma jedna odpowiedz: czlowiek jest slaby i ulega pokusom.
KONIEC.
Zaloguj się aby komentować
Emocje po wydarzeniach w szkole w Kielnie już trochę opadły, to bardzo dobrze. Z zażenowaniem oglądalem występy wszystkich pisowców, jakichś środowisk okołobąkiewiczowych i konfiarskich, a w wielu przypadkach miałem ochotę wypłacić danemu delikwentowi kontrolnego liścia, jak widziałem te wrzaski i pierdolenie wielkich katolików na pokaz.
Ostatnio przypomniało mi się piękne świadectwo wiary i szacunku do katolickich symboli w wykonaniu pewnej wyjątkowo patriotycznej i uduchowionej grupy, dodatkowo manifestującej swoją wiarę i patriotyzm na pielgrzymkach z prezydentem. Otóż tępe kibolstwo, w tym wypadku w Bydgoszczy, postanowiło użyć świętego symbolu swojej wiary do zamanifestowania niezadowolenia z gry piłkarzy swojego klubu, umieszczając na tymże symbolu inicjały piłkarzy i kolejny ważny dla siebie symbol, czyli kootasa.
Jak ja k⁎⁎wa gardzę całym tym towarzystwem, a kibolstwem to już niewyobrażalnie mocno - pewnie dlatego, że sam się w to bawiłem do 18 roku życia.
Sytuacja miała miejsce w 2015 roku.
#bekazpisu #bekazprawakow #polityka (to, że czuję konieczność użycia tego ostatniego tagu pod tym wpisem świadczy o tym, jakie jebane niziny społeczne mają w ostatnim czasie wpływ na kształtowanie rzeczywistości politycznej w tym kraju)

Zaloguj się aby komentować
kiedy nawet jako prezes partii wiesz, że twoi członkowie na każdym kroku pi⁎⁎⁎⁎lą takie bzdury, że możecie tracić wyborców, więc najprościej zwyczajnie kazać zamknąć im mordę
#bekazpisu #polityka

Zaloguj się aby komentować
tak, to ta sama od matki boskiej mówiącej po polsku.
pasowałoby tylko żeby zmieniła AI bo to średnio produkuje gównonapisy
#bekazpisu #polityka #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
Chat Gupi Ty. Najlepsze, że dalej wisi na jej profilu
#heheszki #heheszkipolityczne #bekazpisu

@Furto nie. Tutaj chat gpt pełni raczej rolę tłumacza...
Ta konkretna infografika śmierdzi mi promptem: "zapis głosowy przekuj na grafikę, a ta będzie po polsku." I dyktowane po rusku lub z mocno ruskim akcentem. Stąd trudności w zapisach "cz", "rz", deklinacji, lub aberracje "jakby od zaburzenia dykcji i akcentu". No i niepolskie znaki, np twarde "s", ktore moze byc mylone z "z", a w zapisie przypominające 3
Zaloguj się aby komentować
Dominik Tarczyński: No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko, jest w porządku, jest git, pozdrawiam całe Chicago, dobrych chłopaków z ICE, niech się to trzyma, dobry przekaz leci.
#heheszki #memy #polityka #bekazpodludzi #bekazpisu #humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować
Pani poseł wlasnie odkryła #ai
#bekazpisu #heheszki #heheszkipolityczne

Zaloguj się aby komentować
#heheszkipolityczne #polityka #bekazpisu #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować