#polityka #bekazkonfederacji #gonspermiarza

#polityka #bekazkonfederacji #gonspermiarza

Zaloguj się aby komentować
XD
#wiadomoscipolska #bekazkonfederacji #bekazpisu
#polityka

Zaloguj się aby komentować
Przypominam złotego mema #polityka #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
Strata Hołowni do Mentzena coraz mniejsza
#wiadomoscipolska #wybory #bekazkonfederacji
#polityka

Zaloguj się aby komentować
Pojedynek z konfiarzami. No cóż, dokładnie tak sobie ich zawsze wyobrażałem XDDD
#bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazmemcena #polityka #putinowskapolska
Zaloguj się aby komentować
Przeżyjmy to jeszcze raz XD
#bekazpisu #bekazprawakow #bekazkonfederacji #polityka #putinowskapolska
Pytający upośledzony, ale naprawdę nie cierpię jak Hołownia im odpowiada, a wy się jeszcze cieszycie... Non stop przerywa, nadużywa swojej pozycji i nie daje dojść do głosu. Ciężko się to ogląda i ponad minutę nie wytrzymam z żenady (przez obydwie strony). Serio to jest wg was oranie? O tyle dobrze, że przynajmniej Hołownia nie używa klakierów, tak jak PiS i Konfederacja.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jezus Maria dziennikarze znowu prześladują Sławka
#polityka #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
@emerald_city Ja mam tylko jedno pytanie do kandydatów na prezydenta: kiedy w końcu politycy naprawdę będą ponosili odpowiedzialność za swoje decyzje? Bo na razie tak jest, że jak jakiś polityk narozrabia, jego koledzy w Sejmie muszą się zebrać w większości, żeby mu uchylić immunitet. A nawet jak go uchylą, sąd go musi skazać. Nawet jak go skaże, wyrok jest śmiesznie niski - jakieś 2 lata w zawiasach. A nawet jak już przestępstwo jest tak ciężkie, że jest wyrok więzienia, to uchyla go prezydent prawem łaski.
Przecież to jest farsa wymiaru sprawiedliwości. Jest w Polsce kasta bezkarnych kolesi, którzy śmieją się nam w twarz. I dopóki nie pojawi się ktoś, kto zadeklaruje, że to zmieni, to ja nie będę chodził na żadne wybory.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Tymczasem w szurskim uniwersum
#polityka #bekazkonfederacji #braun

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Mentzen kilka dni temu: Chcę iść na debate z Trzaskowskim i Nawrockim
Mentzen o 14: Nie jade na żadną debate
Mentzen o 19: Chuje czemu dopiero teraz mi mówicie o debacie
#polityka #bekazkonfederacji


Zaloguj się aby komentować
Sławek to mój ulubiony mem. MEMcen XD
#jebackonfederacje #bekazkonfederacji #bekazmemcena #polityka #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Ale to bążur zmienia poglądy pod kampanię XD
#bekazkonfederacji #bekazmemcena #polityka #putinowskapolska #jebackonfederacje

Zaloguj się aby komentować
Silna, bogata, obstana bilboardami
#polityka #bekazkonfederacji #bekazmentzena #wybory

Zaloguj się aby komentować
Ja rozumiem że #bekazkonfederacji ale ten wyrok to jakies kuriozum. Chciałbym żeby ktoś mi wytłumaczył, dlaczego ten wyrok tak go cieszy.
Trzeba być debilem, żeby bezgranicznie wierzyć jakiemuś politykowi, ale też trzeba być idiotą, żeby ślepo napierdalać w jakiegoś, obojętnie co mówi.
#polityka

@Cinkciarz co tu jest kuriozalnego? Wytłumaczysz?
W Mentzena ludzie nie "napierdalają", po prostu komentują jego wypowiedzi i nie działa to na zasadzie, że robią to bez względu na to co on mówi, robią to bo gada kocopoły i to powoduje że ludzie komentują, lub jak ty to określasz "napierdalają", jego wypowiedzi.
@Cinkciarz Skoro twierdzisz, że ten wyrok to czepianie się słówek, to może czepmy się słówek Mentzena? Przecież to manipulant i kłamca - co skrzętnie wykorzystuje.
rząd Donalda Tuska zalegalizował ich pobyt
Nie rząd, a urząd. A dokładnie urząd do spraw cudzoziemców.
którzy zostali skazani za przekraczanie granicy polskiej,
Kłamstwo. Nie zostali skazani i nie ponieśli żadnych konsekwencji. Nie ma zresztą przepisu, który by ich za to karał.
którzy znajdowali się w ośrodku dla nielegalnych imigrantów,
Nie istnieją ośrodki dla "nielegalnych" imigrantów. Są ośrodki dla cudzoziemców - niektórzy są tam legalnie, niektórzy nie
Skoro Sławek ma rację, to po co manipuluje faktami? Żeby uzyskać jakieś korzyści? Przecież jakby mówił prawdę, to nie musiałby kłamać żeby wyjść na swoje, prawda?
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Miłego dnia i smacznej kawusi:)
#jebackonfederacje #bekazkonfederacji #bekazmemcena #polityka #putinowskapolska

Nie udzielam się w polityce ale k⁎⁎wa xD wejdźcie w komentarze na profilu fb. Choćby im Sławek na ryj nasrał to i tak powiedzą, że to nie prawda. To zdjęcie powtarza się tam dziesiątki razy z kilkoma tysiącami łapek i tylko kilka komentarzy prostujacych które mają po 200 łapek. To jest beton nie do ruszenia. Skąd wiem? Sam byłem 10 lat temu wyborca krula xDD

Zaloguj się aby komentować