Komentarze (15)

@FourF ale jesteś kurwa zabawny no nie mogę, nawet pod postem, gdzie wyjaśniona jest oczywista manipulacja, musisz dzielić się swoją niechęcią do Ukrainy, żałosny mały zjebie, nie musisz tutaj z nami siedzieć na tym portalu

@dradrian_zwierachs mamy w planach zaostrzenie moderacji poprzez zmniejszenie ilości granulatu dla moderatorów. Owca głodna to nie tylko bojowo nastawione ale i wkurwiona. Groźnie na mnie łypało na ostatnim hejtopiwie xd


Pozdrawiam

#nowywlascicielhejto

No w końcu, bo już trochę ciężko było rozchodzić tą siermiężną kremlowską propagandę za rubelki. Tylko który to już jego ban. Nie lepiej to wytępić zanim złoży jaja?

Ta nota moderatora jest bez sensu.

Przecież wszyscy wiemy, że ukraińcy to tylko wydatki, wszystko źle, nie nasza wojna, biorą socjal, nic nie wpłacają i inne takie blyat suka XD

No nie wiem czy zasłużył bo tyko cytował szefa dużej partii,. To ten cytowany się pomylił, powinniśmy znać jego zdanie i móc skomentować błędy.

O ile jeszcze z ubezpieczeniem zdrowotnym nie mam problemu o tyle wypłacanie 800+ czy wyrównanie emerytur uważam za coś czego robić nie powinniśmy.

Zaloguj się aby komentować