prawaki chcące ustalać innym życie samemu żyjąc inaczej, odcinek 69420
#polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji

prawaki chcące ustalać innym życie samemu żyjąc inaczej, odcinek 69420
#polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji

@festiwal_otwartego_parasola to we wszystkim tak. Spróbuj zbudować związek. Spotykacie się, jest git, wszystko fajnie ale nie ma ludzi idealnych. Więc mówisz, że nie podoba Ci się to i tamto, argumentujesz to i co słyszysz? Że manipulujesz i chcesz ją zmienić xD
A ona chce być sobą. To mówisz ok, bądź sobą ale beze mnie i odchodzisz, bo po co masz się męczyć?
Laski mają strasznie sprane głowy, tym że mogą być kim chcą i robić co chcą zachowując prawo do całej reszty, a to nigdy tak nie działa. Zawsze coś jest kosztem czegoś. Związek z samej nazwy wiąże, więc ogranicza w pewien sposób. Chociażby ogranicza liczbę partnerów seksulanych - hipotetycznie. Nie mówiąc o tak trywialnych rzeczach jak sprzątanie po sobie bo drugiej osobie to przeszkadza.
Zaloguj się aby komentować
Polacy pracujący w placówkach dyplomatycznych na wschodzie to Rosjanie i Białorusini, czego nie rozumiesz lewaku? Zgasił go jak peta, rozumiesz?
Jak P-E-T-A, lewaku.
XD
#jebackonfederacje #bekazkonfederacji #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
#polityka #bekazkonfederacji #bekazpodludzi
Kto to dzisiaj pisał, że memcen dokładnie tak powie?
Chciałbym pogratulować xD

polecam poczytać o partii Jobbik (nawet na wikipedii), do której od lat porównuję tą całą konfederację, bo to ten sam projekt i podobnie skończą u boku pisu (jak samoobrona). jobbikowi nie pomogło nawet to że ostatecznie zaczęli się ratować udając opozycję wobec fideszu, przeorientowali się o 180° ze skrajnie antyeuropejskich na prounijnych, zaczęli bronić demokracji i odcięli sę od rosji, żeby wyglądać chociaż trochę na alternatywę wobec orbana (między innym wyrzucając z partii swojego brauna za szpiegostwo na rzecz rosji. wyjechał do moskwy).
Jak ma łeb na karku to zrobi z tego szopkę z prośbą o pójście i oddanie nieważnego głosu, "skreślcie obu", coś o wywracaniu stolika i o wywiezieniu POPiSu w 2027 na taczkach. Bo to jest to co mu się teraz najbardziej opłaca - w kontekście politycznym to mu zwisa czy prezydentem będzie Nawrocki czy Trzaskowski. W ten sposób wyborcy sami zadecydują, on umyję ręce i wyjdzie na takiego co się nie będzie układał z POPiSem. Może w ten sposób dowiezie te 15% do parlamentarnych i będą mogli ugrać więcej w Sejmie?
Poparcie dla Trzaska - wątpliwe, chyba że wywalczyłby jakieś kosmiczne benefity od KO które można by sprzedać swojemu elektoratowi jako wygraną (ryzykując utratę resztek głosów narodowców na rzecz Brauna). Ale to KO musiałoby srać pod siebie z desperacji i kompletnie wyłożyć jaja na to jak to będzie odebrane publicznie. Bo to byłby jasny sygnał że "ułożymy się z każdym byle dojechać PiS" i nie wiem czy 2 lata sprawczości z Trzaskiem pilnującym żyrandola by to domyło. No ale może wynik Brauna im zwolnił zwieracze, a Menteznowi odebrał resztki wiary w antysytemową turboprawacką Konfę? Przez co chciałby przerobić to wszystko na partię liberalno-konserwatywną żeby zeżreć resztki Trzeciej Drogi?
Poparcie dla Nawrockiego - bardziej prawdopodobne, chociaż po tym jak go jechał jak burą sukę w końcówce wyborów (i po ogłoszeniu wyników) to byłby strzał w stopę i otwarte wyjebanie całego tematu "wywracania stolika". Jedyny sens miałoby to gdyby chciał robić podkładkę pod koalicję PiS-Konfa w 2027, ale ryzykuje wtedy że w wyborach parlamentarnych wyborcy antysystemowi będą go mieli w d⁎⁎ie i zagłosują na jakiś nowy paróweczkowy projekt W.Czc.JKM czy innego jednostrzałowca co złoży na szybko projekt "Nowi Antysystemowi". No ale może 6% Brauna odpaliło tryb paniki i chcieliby dokleić się do PiSu żeby przepchać trochę światopoglądowej konserwy zanim Braun się z nimi sfumfla i zgarnie więcej głosów?
W każdym bądź razie tutaj się może trochę dziać bo te 15% to nie w kij dmuchał przy tak wyrównanych wynikach Nawrockiego i Trzaska.
Zaloguj się aby komentować
Wywrócą ten stolik aż nam w pięty pójdzie. W pierwszej na bosaka, co nie mordo.
#polityka #bekazkonfederacji

@maximilianan swoją drogą - jak bardzo trzeba nienawidzić swojego kraju i swojego narodu by do prawie połowy społeczeństwa pisać, że „będzie was bolało, będzie was piekło” ? Przecież to najgorsza polaryzacja jaka istnieje. I co, lewica będzie się zbroić żeby prawicę w końcu bolało i tak w kółko.
A Putin będzie się przykładał i cieszył, że Polski w wiecznej wojnie ze sobą.
Zaloguj się aby komentować
najważniejsze, że lewaków piecze d⁎⁎a
#polityka #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
sławek, ale pamiętasz o tym i nie poparłbyś kogoś takiego, prawda?
#polityka #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
Prezentuję wam Memcena, człowieka śliskiego. Cokolwiek powie to i tak elektorat ichniejszy przyklaśnie:
"głosujcie na Nawrockiego, ostoję polskości, oponenta unii, etc."
"głosujcie na Trzaskowskiego, bo PiS wystawia już bandytów"
"nie głosujcie, to będzie stanowczy znak, że to duopolu ostatnie tango prezydenckie"
"głosujcie wedle uznania, wszakże Konfederacja to swoboda decyzji"
A teraz bierzcie sobie dowolny paragraf i kłóćmy się dalej na #hejto żeby @bojowonastawionaowca nie mogła zmrużyć oka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polityka #wybory #bekazkonfederacji
Zaloguj się aby komentować
więc chcecie mi powiedzieć, że ponad 1,2mln ludzi aż tak bardzo gardzi ukraińcami i żydami, że jednocześnie łykają otwarcie prorosyjskie poglądy? xD
chciałbym zrozumieć jakie procesy myślowe zachodzą w takich głowach, o ile w ogóle jakiekolwiek zachodzą
#polityka #bekazkonfederacji

więc chcecie mi powiedzieć, że ponad 1,2mln ludzi aż tak bardzo gardzi ukraińcami i żydami, że jednocześnie łykają otwarcie prorosyjskie poglądy? xD
@festiwal_otwartego_parasola Tak.
chciałbym zrozumieć jakie procesy myślowe zachodzą w takich głowach, o ile w ogóle jakiekolwiek zachodzą
"Ugabuga imigranci zabierajom pracę, to ich wina że jestem biedny [od 30 lat XDD]", brak umiejętności weryfikacji informacji= ślepe podążanie za bredniami z Facebooka i tiktokow
Proszę szykować się na lata 30, będzie jazda
Zaloguj się aby komentować
oczywiście chodzi o bojkot II tury w celu wywrócenia stolika prawda? prawda?
#polityka #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
No i poszedłem na te wybory. Ale jakoś tak... Sam nie wiem...
#polityka #bekazkonfederacji #wybory2025 #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Umizgi POPiSu do wyborców konfederacji czas start xD
#heheszki #polityka #wybory #bekazkonfederacji#konfederacja
Zaloguj się aby komentować
A więc Słabuś jest skończony XDDD
#jebackonfederacje #bekazkonfederacji #bekazmemcena #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni #polityka

Zaloguj się aby komentować
#polityka #bekazkonfederacji #propaganda
posłuchałem sobie nagrania z objazdówki Sławcia. Jedyne z czym mi się ten zaśpiew kojarzy to Hanna z Hannoi. Radiowa propagandystka Vietcongu. Tyle tylko, że ona była w tym zdecydowanie lepsza.
a to kwintesencja:
dd
Zaloguj się aby komentować
Typowy wyborca Mentzena
Oni są pokurwieni xD ten śmiech był niepokojący...
#wiadomoscipolska #bekazkonfederacji #bekazpisu #wybory
#polityka
Zaloguj się aby komentować
no ekstra ¯\_(ツ)_/¯ do kogo mi najbliżej w wyborach prezydenckich i co wyszło robiąc test? Szymon Hołownia zawrotne 49% a cała reszta z jeszcze niższymi %... jest w ogóle sens iść na te wybory... pfff... ( ‾ʖ̫‾)
#wyboryprezydenckie2025 #bekazpisu #bekazlewactwa #bekazkonfederacji #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
nie zgadniecie z jakiej partii jest ten gagatek
#polityka #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
#heheszkipolityczne #bekazkonfederacji #polityka

Zaloguj się aby komentować
złote myśli konfiarzy
#polityka #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować