#polityka #heheszki #bekazkonfederacji

#polityka #heheszki #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
Dziwne. Berkowicz i Zajączkowska zazwyczaj ochoczo kilka razy dziennie komentowali na X wydarzenia polityczne. A ich konta od sobotniego wywiadu Trzaskowskiego z Mentzenem pozostają nieaktywne. Jeszcze rozumiem gdyby nic się nie działo politycznie, ale wczoraj były dwa duże marsze, a oni ani jednego posta nie wypuścili.
Nawet nie skomentowali wspólnego piwa Mentzena z Trzaskowskim i Sikorskim.
Ciekawe co im się stało?
#polityka #bekazkonfederacji
Zaloguj się aby komentować
Ciekawe ile piękny Krzysiu bierze za bycie ruską onucą ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#polityka #bekazkonfederacji


@Yes_Man braun i b0sak to certyfikowana moskiewska agentura (ordo iuris). Krzysiu szczegolnie przebiera nogami do zostania przystawką pisu. Mam nadzieje ze Mentzen zauważyłem okazję do oderwania się od tego balastu, bo on w odróżnieniu od ww jeszcze skompromitowany nie jest. A poza tym bosak to popluczyna po LPR i giertychu
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#polityka #heheszki #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
Zgadnij, o kogo może chodzić
#bekazkonfederacji #polityka

Zaloguj się aby komentować
https://www.youtube.com/watch?v=64SVv2xZtHw
Dla przypomnienia - tak ludzie od rafałka przedstawiają Memcena i jego wyborców.
Jest tego więcej! Zasadniczo Akcja Demokracja jest niezwykle płodna w tym zakresie. To znaczy była, bo aktualnie cicho sza! Do 1.06 jest absolutny zakaz obrażania Mentzena, Konfederacji, a już w szczególności ich wyborców.
#polityka #wyboryprezydenckie2025 #trzaskowski #mentzen #koalicjaobywatelska #konfederacja
...i jeszcze dla podreperowania standardowej ilości wrzutem na temat Konfederacji: #bekazkonfederacji i #konfederosja
Zaloguj się aby komentować
Czytam sobie jak mają wyglądać przepływy wyborców i nie dowierzam, że co 5 wyborca Zandberga chce oddać głos na Nawrockiego.
Czy są tutaj wyborcy lewicy, którzy zamierzają tak zrobić? Chciałbym poznać ich zdanie.
Wyborców konfederacji nawet nie pytam, bo to trzeba być ciężkim kretynem żeby w sytuacji, w której można osłabić PIS i zyskać większe poparcie nadal głosować na kibola i gangusa.
#lewica #polityka #bekazkonfederacji
Ja jestem od razemkow i waham się pomiędzy nie głosowaniem na 80 procent a glosowaniem za Nawrockim na 20 procent.
Kwestie gospodarcze a na pierwszym miejscu deficyt w NFZ w wysokości 20 miliardów i obniżenie składki zdrowotnej dla przedsiębiorców czyli jeszcze większy deficyt. Zrobiłem o tym cały osobny wpis o tych argumentach, to nie jest jeden argument, to cała ich polityka gospodarcza.
Kwestie dyplomatyczne a mianowicie to jak KO miało wywalone na razem przy konstrukcji rzadu, bo wtedy ich nie potrzebowali, szacowali że razem ma z 0,5 procent - 2 procent, a okazał się że 5 procent. To jak mieli wywalone gdy Zandberg szedł do Dudy o veto. I wreszcie co się dzieje teraz.
W TVP wywiad z Tuskiem, prowadząca porusza temat mobilizacji wśród młodych że młodzi głosowali głównie na Mentzena, zandberga i co ma KO dla młodych, odpowiedź Tuska
"Głosowali na Mentzena zandberga Trzaskowskiego I Nawrockiego" a później "każdy był kiedyś młody, pewien ciekawości świata". To ma być merytoryczną odpowiedź na mobilizację ludzi młodych zachęcają ich na głosowanie na Trzaskowskiego ? Na pytanie o mieszkania komentarz że Trzaskowski opowie o tym na debacie. To nie jest zabieganie o głosy razem, to jest sytuacja w której KO na Razem pluje wychodząc z założenia że cokolwiek destrukcyjnego nie będą robic i jak się zachowywać wobec razem to ci zagłosują na Trzaskowskiego że strachu przed PISem, owszem tak będzie, ale nie będzie to 100 procent, tylko bliżej temu ku odwróconej proporcji głosowania u konfederacji. W tym samym wywiadzie o pozytywach rządu było z 2 minuty, a o blokowaniu ustaw przez Dude, o tym jak nie dają im rządzić było z 20 minut, podczas gdy zablokowanych ustaw było z 5, a ryzyko blokady nie zwalnia z tworzenia tych ustaw i wykazywaniu że Duda faktycznie blokuje i wymagany jest własny prezydent. Krótko mówiąc KO jest zbyt pewne siebie, nie potrafi podkulic ogonu, już nawet nie przyznać się do błędu, tylko przepchnąć zmiany które na pewno chce większość Polaków jak poprawa NFZ, myśląc że wystarczy straszyć PISem i mówić a raczej kłamać że PIS im wszystko blokuje i sabotuje działania rządu.
Teraz znów sztab Trzaskowskiego kontaktuje się z Zandbergiem, ten zaś tanio skóry nie sprzeda, nie wierzy w żadne obietnice i słusznie, i oczekuje przepchnięcia ustaw o dofinansowaniu NFZ i projektu mieszkań socjalnych przez sejm przed wyborami.
I od tego zależy mój głos, niejako ostatnia szansa dla KO aby odwrócić ich wrogie zachowanie. Jeżeli to zrobią lub zrobią pośrednio, wariant z samym NFZ to zagłosuje na Trzaskowskiego. I tak się buduje politykę a nie wyborem mniejszego zła.
a jeżeli tego nie zrobią a tak raczej będzie to nie pójdę na wybory albo zagłosuje na Nawrockiego - dużo zależy od tego jak wypadnie Trzaskowski u Mentzena.
Krótko mówiąc, nie można robić co się chce w Polityce, zwłaszcza w takiej niepewnej sytuacji, jeżeli KO przegra to nie z winy wyborców razem, konfederacji czy jakichś innych tylko ze swojej własnej, z czym oczywiście się nie zgodzą, twierdząc że wszyscy źli, głupi tylko nie my.
Zaloguj się aby komentować
xDˣᴰ
#polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
widzę, że hejtowi konfiarze płaczą, że jest mało wpisów pod tagiem #bekazkonfederacji i podobnymi, sugerując tym samym, że inni zaczęli się ich bać i przestaną ich obrażać, po to, żeby zagłosowali na rafała.
jednocześnie to te same osoby, które po pierwszej turze kazały innym wyjść z bańki xDD
wszyscy wiedzą, że konpederastia jest z każdym dniem coraz bliżej pisu, a wy wyborcy razem z nią i jest to proces nieodwracalny, więc każda próba podbudowywania swojego ego, jakoby ktoś miał was o cokolwiek błagać jest żenująco śmieszna xD
#polityka #bekazprawakow

Mnie najbardziej rozwala, że prawactwo to niekonsekwentni idioci - raz chłopa z roboty zapytałem co on się tak orzyluerdala do gejów na co poszedł klasyczek - “pederaści jedni, dzieci chcą transformować” (cokolwiek oznacza to ostatnie słowo. XD
To pytam typa - Tomeczku kochany Ty lubisz kobietki, takie bez siusiaczków, nie?
- No a jak, chłop musi bo się udusi
No to co Ci te biedni chłopcy przeszkadzają? Przecież oni tylko zwiększają szanse na to że poruchasz robię babeczki bez siusiaczków
I wiecie co? Chłop dostał blue screena, próbował coś tam dalej o dzieciach mówić ale już mi się nie chciało słuchać jego naciąganych wypocin xd
Zaloguj się aby komentować
#polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
tymczasem memcen:
"przyznaję, że mi to imponuje, uważam, że to jest coś, czym powinien się pan pochwalić, bo mało który prezydent w grupie kilkudziesięciu na kilkudziesięciu się bije, dla mnie to jest naprawdę ciekawe"
#polityka #bekazkonfederacji #bekazpisu

@festiwal_otwartego_parasola https://youtube.com/shorts/dJhrnJv5d8E?si=HDxsuMLaLGYogPFQ
Zaloguj się aby komentować
Szybkie pytanko. Gdzie podziały się wrzutki z tagami #bekazkonfederacji, #bekazmemcena, #konfederosja? Zwykle można było liczyć na to, że będą na głównej, a teraz ni mo panie! Co się stało? To jest jakiś trend, czy tylko do 1.06?
#polityka #koalicjaobywatelska #wyboryprezydenckie2025 #trzaskowski
@redfred typie mam głęboko w d⁎⁎ie tak ciebie jak tego ruskiego pajaca Memcena, miałem go w d⁎⁎ie od kiedy się pojawił i będę miał długo po tym jak zniknie. Konfederacja i jej wyborcy to banda kacapów, szurów i półmózgów. Jesteście antypolakami i J⁎⁎ac was.
Wystarczy? Wolę tu zbiorczo to zadeklarować bo nie chce mi się tagować tego.
Zaloguj się aby komentować
#polityka #heheszki #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
wszyscy powinni mieć łatwy dostęp do broni!!!1!1!1!1
tymczasem przypadki nawet niełatwego dostępu do broni:
#polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji

Do zabrania pozwolenia to może jeszcze nie ale Karolek serio słabo był musztrowany skoro nawet ja z zaledwie kilkoma wizytami na strzelnicy mam wbite do głowy że takie kierowanie broni i palec na spuście może doprowadzić do tragedii, najgorsze że tragedii dla potencjalnie poprawnie przeszkolonych ludzi.
Zaloguj się aby komentować
Znalazłem takom grafikę co myślicie fajne głupie? Nwm pozdrawiam #polityka #bekazkonfederacji
@festiwal_otwartego_parasola cóż za timing!

Zaloguj się aby komentować
ewcia, skąd takie informacje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polityka #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
#bekazkonfederacji #polityka #memcen #bekazmemcena
Tej wymówki jeszcze nie było xd

Zaloguj się aby komentować
jacy my?
#polityka #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować