Zaloguj się aby komentować
On jest niemożliwy XD Bosak oburza się właśnie na sugestię, że Konfa i PiS szykują się do koalicji. Pamięta w ogóle co robił między I a II turą, czy to był program na prezydenckie?
https://www.rp.pl/polityka/art42501251-krzysztof-bosak-zdumial-mnie-wpis-prezydenta-andrzeja-dudy
#polityka #bekazkonfederacji
Zaloguj się aby komentować
Po co mi NFZ, wykupię sobie prywatnie
#zdrowie #bekazkonfederacji #polityka

@radziol heh, co za niespodzianka. Prywatne ubezpieczenie zdrowotne wymaga, żebyś był zdrowy. Chorych się nie opłaca leczyć.
Uważam, że system mieszany to ogólnie jest dobry układ. Sektor prywatny załatwia "medycynę codzienną": przeziębienia, stomatologię, drobne urazy, rutynowe kontrole. Dzięki temu państwówka może więcej środków skupić na poważniejszych wyzwaniach: medycynie ratunkowej, onkologii, diagnostyce i leczeniu rzadkich chorób.
Tyle teoria, w praktyce wiadomo, finanse gdzieś znikają a ludzie i tak czekają w wieloletnich kolejkach.
Zaloguj się aby komentować
Jezus pan i konfederację.
#jebackonfederacje #jebacpis #polityka #putinowskapolska #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
czytać należy ze zrozumieniem. konfiarze nawet tego nie potrafią
#polityka #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
dramat w trzech aktach
#bekazkonfederacji #polityka



Zaloguj się aby komentować
potężny lobbysta i strateg łapie się na baity jak małe dziecko
#polityka #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
jarosław jasno pokazał konfiarzom gdzie ich miejsce, a więc znowu polećmy klasykiem - "tej siły już nie powstrzymacie"
choć ze strony suabka to na pewno szachy 5D na jakie nie zasługujemy
#bekazkonfederacji #polityka

On generalnie ma problem ze swoim elektoratem. To są glownie młodzi mężczyźni którzy chcą kobietaom zalozyc chomąto. Z drugiej strony skoro już tak blisko jest tej prawej strony to chciał cos ugrac u pisowców ale przecież od dawna wiadomo ze pisowcy mają niepisana zasadę "po prawej nic więcej niż my"
Pis cały czas realizuje system dwupartyjny więc memcen dla nich to wróg najgorszy. Patrząc z 3 strony musiałby skręcic w centro zeby cis zyskac ale tu się tym młodym niespodoba bo to oznacza jakieś prawa kobiet XD
Tylko konfiarze sa na tyle glupi zeby zaufac PiSowi. I tylko konfiarskie malpy sa na tyle glupie zeby nie wyciagnac z tego zadnych wnioskow
I tak czlowiek obserwuje tych debili, kolejne zmarnowane glosy, kolejnych przyglupow, ktorym ktos dal prawo do glosowania, kolejnych idiotow, ktorzy zakopia ten kraj i zaleja wapnem. To wszystko bedac zbyt tepym by zrozumiec, ze ich "dobre intencje" mogly by zadzialac w Ugandzie lub Paragwaju, a nie w cywilizowanym, europejskim kraju.
Smutne i zabawne jednoczesnie. Oni marnuja to samo powietrze, ktorym oddychaja inteligentne jednostki.
Zaloguj się aby komentować
https://www.youtube.com/watch?v=tApCSIPiWrA
Kolejny bardzo dobry wywiad / debata Pana Rymanowskiego - Paulina Matysiak (Razem) i Przemysław Wipler (Konfederacja). Podsumowanie (nie)rządu tfuska.
Wisienką na torcie jest ankieta: "Czy w obliczu wyborów prezydenckich, Premier powinien złożyć dymisję rządu?"
TAK: 75%
NIE: 25%
I to jest właściwy obraz tego, jak po nieco ponad półtora roku tzw. rządów koalicyjnych Polacy oceniają tych ludzi!
Aż słychać rechot historii i chciało by się przypomnieć hasło sprzed ponad dekady: "Tusk matole! Twój rząd obalą kibole!"
Tym razem chyba wystarczy jeden
#wyboryprezydenckie2025 #trzaskowski #nawrocki #bekazkonfederacji #konfederacja #polityka #tusk
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nie mogę się pozbierać ze smutku po tych wyborach. Wiecie co dziwnego zauważyłem? Że na patusów często wcale nie głosują źli ludzie. A nawet wręcz przeciwnie. Ale patusy nie mają żadnych zahamowań w korzystaniu z wielkich słów, obietnic bezpieczeństwa, frazesów o wolności, nie sprzedawaniu Polski i wielu innych kłamstw. Ludzie dobrzy - są naiwni. Łakną tych bajek. Niestety to chyba jest aż takie proste. I pomijając betonowy elektorat partii szaleńca, reszta zagłosowała kierując się jak najlepszymi intencjami o przyszłość Polski.
Ale ok - wybrali swoją reprezentację. Natomiast sytuacja wygląda tak, że w roku 27, PIS przejmie władzę z Konfederacją. A ludzie jak teraz nie chcą się rozmnażać, to wówczas ten trend się jeszcze pogłębi z uwagi na bezpieczeństwo kobiet. Ludzie powoli przestają chcieć tu żyć. Polska wybierając sobie prezydenta z takimi "problemami" dyskwalifikuje samą siebie jako dobre miejsce do życia. Może to i lepiej. Niech za 30 lat 2/3 kraju będzie imigrantami. Najlepiej jeszcze niech dużo z nich będzie mulatami
Taki los czeka upadające państwo. Dzięki #pis i #konfederacja
#wybory #polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
Słabkowi chyba rzeczywiście imponuje siła fizyczna u innych mężczyzn XD
No i wiadomo: politykę zagraniczną to się robi przez zastraszanie delikwentów.
#jebackonfederacje #bekazkonfederacji #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
https://www.youtube.com/watch?v=2YIzXcgpftI
No! Na szczęście Sławek ustał. W ogóle bardzo przyjemnie słucha się wywiadów prowadzonych przez Rymanowskiego. Bardzo spokojne i kulturalne. Co prawda tusek nawet w wywiadzie z nim nie potrafił utrzymać nerwów, ale to akurat było dość podejrzane.
A! I jeszcze dla przypomnienia wyborcom KO/PO i przystawek - piszemy, to co myślimy o konfederacji. Nie krępujcie się!
#polityka #bekazkonfederacji #konfederacja #tylkonietrzaskowski
Zaloguj się aby komentować
wiemy już do kogo na pewno nie przepłynie elektorat Brauna.
można robić w życiu wiele złych rzeczy, być oszustem i sutenerem, ale przelała się czara goryczy - zdjęcie z rabinem jest absolutnie nie do przyjęcia xD
#polityka #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
#polityka #heheszki #bekazlewactwa #bekazkonfederacji #beka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować