Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Panowie,
Pytanie jest proste i nie wymaga zbędnego wyjaśniania:
Czy depilujecie się czy chodzicie jak goryle?
Ja odkąd mam żonę, to zaprzestałem, bo moja żona twierdzi że nikt tak nie robi i że to bez sensu.
Golenie mordy nie podlega dyskusji
#pytanie #ankieta #kiciochpyta #heheszki #logikaniebieskichpaskow
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Szybka ankieta.
Iść pobiegać na siłownię czy nie?
Czekam na odpowiedzi do 19:35.
#ankieta #bieganie #galaretkanomore
Zaloguj się aby komentować
Panowie,
Pytanie jest proste i nie wymaga zbędnego wyjaśniania:
Czy myjecie dłonie przed oddaniem moczu, żeby nie dotykać sprzętu brudnymi łapskami?
Ja myję, moja żona twierdzi że nikt tak nie robi i że to bezsensu.
Mycie "po" nie podlega dyskusji, to oczywiste.
#pytanie #ankieta #kiciochpyta #heheszki #logikaniebieskichpaskow
Zaloguj się aby komentować
#mapy #ankieta #propozycja #swietlanmaps
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdYiNu6kGu65JTBTsY4_5Go_RmFZHtZgjYlWs_Rt2v_f9XHRQ/viewform
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Raz na jakiś czas odwiedzam Onet (tak żeby pobudzić ośrodek żenady) i raczej nigdy nie jestem zawiedziony. Tym razem trafiłem na historię Katarzyny która nie przepada za teściową.
#rakcontent #urojeniaonetoidalne #ankieta #glupiehejtozabawy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wiem, że było ale w formie okrojonej.
#mapy #swietlanmaps #ankieta #regionalizmy



Zaloguj się aby komentować
#mapy #ankieta #regionalizmy #swietlanmaps
Eluwina.
Oficjalnie jutro albo nawet w niedziele rusza nowa ankieta. Zanim trafi do oficjalnego kanału komunikacyjnego chętnię się nią z Wami podzielę.

Zaloguj się aby komentować
takie mnie naszło luźne pytanie - jak to u Was jest? #ankieta #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#dyskusja #ankieta
@Weathervax Przez tę idiotyczną decyzję to cudem tylko ja i moja ekipa nie mamy problemów z najbliższym weekendem... Paradoksalnie dobrze że gdzieś NIE jedziemy.
Jest taki event gdzie różne grupy tematyczne, fantastyczne i hobbystyczne mają zlot, rozstawiają namioty, część coś sprzedaje, albo robi atrakcje dla tamtejszej publiki. Rok temu byliśmy, tylko na sobotę, jako wiedźmińska ekipa. No i mieliśmy jechać na taki sam event w ten weekend, również tylko na sobotę, ale uznaliśmy że w tym roku pass, bo nasz kwiecień jest już wypełniony po brzegi i po prostu nie wyrobimy jeszcze w kolejny weekend, choćby z samymi urlopami. Więc padło wiele miesięcy temu na to, że nie jedziemy.
No i jakbym się teraz, na kilka dni przed eventem dowiedziała że z soboty nici, że możemy być co najwyżej na niedzielę [na którą nigdy nie zostawaliśmy, bo musimy mieć czas na dojazd do domów z różnych części Polski] to bym się co najmniej wkurzyła... Bilety kolejowe zwrot, noclegi zwrot, plany zwrot, atrakcje które byśmy mieli na miejscu robić chyba do kosza...
Także nam się cudem upiekło, ale dalej uważam że tylko cudem i że decyzja o tej żałobie jest durna w opór.
Zaloguj się aby komentować
W związku z niedługim końcem obecnej pracy mam do was pytanko.
#ankieta #pracbaza
@Enzo nigdy nie dodaję zdjęcia i nigdy tego nie Oczekuję od kandydatów. Cechy fizyczne nie powinny z góry kogoś predysponować bądź dyskwalifikować w staraniach. Kiedyś dość dawno już temu dostałem zaproszenie na rozmowę do bardzo znanego producenta zupek chińskich, zaproszenie z Linkedin i jest tam moje zdjęcie. Wysłałem na ich prośbę CV bez tego zdjęcia ale odpisali że mam koniecznie załączyć zdjęcie, nie załączyłem I napisali po raz kolejny. Wtedy im wkleiłem zdjęcie gosiewskiego tego kolesia z PISu i już się nie odezwali xd
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować