Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Z biologicznego punktu widzenia istnieja tylko dwie plcie, kobieta i mezczyzna, ktorymi zajmują się odpowiednio ginekolog i urolog, pozostale leczą się u psychiatry, change my mind.
#bekazlewactwa #4konserwy #neuropa

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dlaczego dosłownie wszystkie elementy naszej kultury wyższej wspierają bezgranicznie ideologię postępu?
#neoreakcjonizm #4konserwy

Zaloguj się aby komentować

Interesujący artykuł o obecnym stanie sądownictwa i jego przyszłości. Rozmówca pokazuje przyczynę sukcesu PiSu w 2015 i dlaczego parafrazując Lampedusę "Musiało wszystko się zmienić aby wszystko zostało po staremu".
#polityka #4konserwy #neuropa #polska
Cytując:
Uważasz, że...
Jak zdobyć bordowe konto na W. – poradnik.
Witaj, adepcie! Skoro czytasz ten poradnik, to zakładam, że jesteś jednym z tysięcy zielonych i pomarańczowych użytkowników, którzy – wiecznie wzgardzani i poniżani – mogą tylko zazdrościć bordowym wybrańcom.
A więc dobrze trafiłeś. Dzięki temu poradnikowi wkrótce wybijesz się z tłumu wykopowiczów. Na dźwięk twojego nicka wszystkie dziewki będą mieć wilgotno, a twoje wykopy będą mieć moc grindcore'owego growlu.
Aby stać się bordowym, potrzebujesz trzech rzeczy:
plusów,
więcej plusów,
kilku znalezisk na głównej
Nie wydaje się to zbyt skomplikowane, nieprawdaż? A więc zaczynajmy.
Spis treści
1 Na...
A czy na #hejto jest również gala walk bokserskich #neuropa vs #4konserwy ?
Jaka jest opinia natywnych użytkowników?
@maximilianan @dev @Frasad @poq @Mistborn
To mniemam, że pochodne tagi jak: urojenia_lewako/prawako_idalnel; bekaz_prawakow/lewakow są również krzywo patrzone?
Co z bojówkami partyjnymi? Czy po prostu na zasadzie "nie karmić trolla"?
Czy problem z #polityka jest również gorący tutaj?
Kurdę jak żyć... Niby mam ochotę dyskutować o takich problemach, ale nie chcę się obrzucać gównem, a linia jest naprawdę cienka.
Zaloguj się aby komentować
Mentzen rozgrywa buntowników, którzy pokazują że nie mają żadnych makiawelistycznych instynktów.
Czyści ideolodzy nie mają szans w demokratycznej dżungli.
Może są większymi wolnosciowcami, ale pytam się - co z tego? Sami na siebie to sprowadzili, a teraz płaczą że Tyszka a nie Dziambor.
#4konserwy #konfederacja
Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

W 2017 roku Gazeta Wyborcza wydała publikacje pod tytułem: "Imigranci wsparciem dla rynku pracy i rozwoju przedsiębiorstw" skierowanej do środowisk biznesowych. GW zachęcała do jak najszybszego ściągania Ukraińców bo następni w kolejce byli problematyczni przybysze spoza Europy. Tak...
No dobra, widzę, że @plackojad już się zameldował tutaj. Zauważyłem również @ultimusinterpares , @LibertyPrime, @sorek. Jeszcze wielu brakuje no ale jakiś start jest.
#neuropa skoro już są to może powinniśmy dać sernikojadowi i reszcie jakieś zajęcie na tagach neurolista fikolyneuropy stopspamneuropa
Dajcie tutaj pioruna a będziecie wołani do ciekawych treści ( ͡° ͜ʖ ͡°).
#wykop #4konserwy

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować
W sumie to teraz jest idealny moment na zdominowanie portalu wykop.pl przez którąś z bojówek politycznych. Ruch tam jest na tyle słaby że 50 osobowa ekipa byłaby w stanie zalać stronę główną znaleziskami. Może to dobry moment dla ludzi spod tagu #4konserwy ? Pamiętam jak wykop w latach 2010-2015 był za Korwinem. Może te czasy powinny wrócić? Lepiej zanim zrobi to #neuropa .
#wykop #nowywykop #konserwatyzm #konfederacja
Zaloguj się aby komentować

Polska wydaje coraz więcej wiz studenckich i pracowniczych dla mieszkańców "Czarnego Lądu". W 2017 roku wydano 702 wizy pracownicze, a w 2021 roku było to już 9106 wiz. To wzrost o ponad 1200% w ciągu 5 lat.
#imigranci #gospodarka #4konserwy #praca #afryka
Janusz Kowalski przyszedł na kontrolę do Zakładu Komunalnego w Opolu
#polityka #heheszki #neuropa #4konserwy
Zaloguj się aby komentować
Afganistan pod rządami talibów właśnie wypuszcza swój pierwszy sportowy samochód mada 9. A w cywilizowanej Europie Unia wprowadza regulacje i programy socjalne do zatrudniania kobiet na kierowniczych stanowiskach.
#motoryzacja #4konserwy #bekazlewactwa #feminizm

Zaloguj się aby komentować
A pamiętacie jak w ameryce ćpun recydywista z potrójną dawką śmiertelną narkotyku umarł podczas aresztowania i pochowali go w złotej trumnie, został bohaterem narodowym i w jego imieniu spalono kilka miast i zabito kilkunastu niewinnych ludzi w zamieszkach. Jak to nie jest najlepszym dowodem że żyjemy w symulacji to ja nie wiem co xD
#usa #bekazlewactwa #4konserwy #neuropa

@AustinMeaulnes Mnie też to bawi bo jako lewak nawet bym nie wiedział o kimś takim jak Grzegorz Floryda gdyby nie wszechobecne zesrańsko przegrywów/prawaków w mediach. Swego czasu to było nawet zabawne jak główna Wychodka była zawalona linkami bo gdzieś coś Murzyn w USA zrobił jakby to były najpilniejsze rzeczy. XD
@daeun To była kwintesencja lewactwa XD Ale jeszcze śmieszniejsze jest to bronienie umieszczania czarnych w filmach gdzie tylko się da, albo bronienie tego jak sprofanowano kreskówkę Scooby-doo XD. Przecież to tak jakby w filmie o Michealu Jordanie w jego rolę wdał Marcin Gortat XD Absurd goni absurd.
Zaloguj się aby komentować
Aż się siurek podnosi, ale to nie wstyd (◕ᴗ◕✿)
#konfederacja #memy #neuropa #4konserwy #femboy

Zaloguj się aby komentować
Czy Hejto to #4konserwy ?
Szukam dobrej strony dla #przegryw
Zaloguj się aby komentować