Zaloguj się aby komentować
Wiecie co trzeba zrobić!
#2137 #hejtoobrazapapieza #cenzopapa

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
No to jedziemy kolejnym klasyczkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#2137 #memy

Zaloguj się aby komentować
Jeszcze kilka, bo się ładnie klika, miło widzieć że kunszt #2137 jest doceniany xD
#memy #heheszki #humorobrazkowy





Zaloguj się aby komentować
To ja pojadę klasyczkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#memy #2137

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pismo mówi, żeby dzień święty świecić - kim ja jestem żeby się sprzeciwiać. Aktywność fizyczna odbyta. Rekreacyjny rowerek i spacerek dla dobicia czasu #2137
Jeszcze ta piękna godzina rozpoczęcia aktywności 2:37
#hejtoobrazapapieza chociaż to na pewno lepsza forma upamiętnienia niż zdecydowana większość innych sposobów #owcacontent

Zaloguj się aby komentować
Ej @Zgrywajac_twardziela czy oni cię celowo zbanowali na wykopie przed 2 kwietnia bo to ty jesteś przodownikiem shitpostu 2137?
#2137
Zaloguj się aby komentować
TO JUZ DZISIAJ 21 LAT 21=3x7 #gownowpis
#2137
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Kontrowersyjna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
11 534,59 + 21,37 = 11 555,96
Se wziąłem zaspałem - zamiast wstać o 4:30 wstałem po 6
Marzec zamknięty, kwiecień wypada uczciwie otworzyć kwiecień. A nie ma lepszego otwieracza niż papaton
Ludziska coś nawet się ruszyły - na wałach 6 rowerzystów i jeden biegacz, a potem jeszcze dwie biegaczki w Lasku Mogilskim (za to brak dzika, po raz pierwszy od wielu przelotów tamtędy). Na drogach już dość spory ruch, ale tym razem sprytnie śmignąłem trasą omijającą wszystkie światła dla pieszych
Tempo niespieszne, za to puls adekwatny - średnia 135bpm. Tym razem pamiętałem o cycoplasterkach więc cierpień nie było xD
Coś mi się szykuje ładny cug - tyle dni wolnych a ja mam słabą wolę, zdecydowanie zbyt słabą by się powstrzymać od nałogowego papatowania
Nad maratonem nadal myślę, wiem że mi się za to oberwie a i wąż w kieszeni swoje robi
Miłego prima!
#sztafeta #bieganie #2137

Zaloguj się aby komentować