Dobre ostatnie #perypetiedziwena dzisiaj, choć też trochę #perypetiemanata . Koncept nie mój, a że go znalazłem na jakimś losowym forum, trudno określić faktycznego autora. Przerysowałem, udziwenniłem i dodałem perwiastek miłości - brom. XD
W rolach głównych ja, @Rozpierpapierduchacz , który wie, że to z miłości i @UmytaPacha , która dzisiaj ma rolę drugoplanową. XD
#perypetiedziwena sponsorowane przez @Okrupnik , który nie wyraził zgody, ale to dobry chłopak, a w kwestiach papieskich większego eksperta na hejto nie ma. XD
----
#czerstwyhumor #memy #heheszki i tradycyjnie @pingWIN . XD
Może o dzień za wcześnie wrzucę wam grafikę z życzeniami - Wszystkiego NAJ i w ogóle zdrowia i wiecie sami.
Ogólnie fajnie, że jesteście. A żeby nie było za słodko, graficzka trochę podpali, choć z miłości, serio. xD
Wybrałem te osoby, które się ujawniły pod jednym z postów w #rebeliapomorskiego , choć sir @sireplama godnie reprezentuje majonez Madero i opcje niezrzeszone. xD
Dawno nie byłem tak nagrzany na jakąś grę. Clair Obscur: Expedition 33 wychodzi za w sumie tydzień i wspominam tylko dlatego, że może komuś też przypaść do gustu. U mnie w teorii zaznacza wszystkie punkty, bo ma świetną oprawę, gameplay, historię, muzykę i fantastyczną obsadę aktorów, w tym Charliego Coxa, którego możecie kojarzyć z roli Daredevila, czy Andiego Serkisa, czyli... A kogo on już nie grał?
Studio wypuściło 4h demo jakiś czas temu dla sporej liczby osób i pewne rzeczy można już ocenić, jak minimalna karta grafiki do w miarę płynnej gry (GTX 1060 - 30-35 fps przy rozdzielczości 1920x1080). Poza tym system walki, sposób narracji itp.
Ogólnie zostawiam tylko w ramach ciekawostki. Premiera 24 kwietnia i jak macie gamepassa, to już można sobie pobrać i czekać.
ja może i nie nagrzany, ale system walki remaków FFVII mnie cholernie rozczarował a tu widać że da się turówkę pożenić z mniej lub bardziej QTE, to i też czekam.
Trochę przerysowane, ale ... I tak wiecie, że mam dziwne poczucie humoru. Jak przeczytałem, że wejdzie zakaz fotografowania linii kolejowych (między innymi), to od razu pomyślałem o tych z nas, którzy lubią cykać fotki pociągów. Stąd taki wysryw graficzny. XD
Z pozdrowieniami dla @sireplama , bo zostajesz sponsorem tej specjalnej #perypetiedziwena , która na wszelki wypadek dostanie tag #polityka .
@Dziwen w sumie xD, a w sumie jak pomyślę sobie o tym młodym chłopaki z Warszawy Wschodniej co go jakaś Karyna i jakiś Zakolak z ochrony zaszczuli za fotki pociągu, to już mniej mi wesoło
W sumie ten obrazek streszcza całą moją przygodę z lutowaniem, choć sam w sobie jest tylko wyjaśnieniem czemu Dziwen nie podejmie się samodzielnej naprawy płyty głównej, którą mógł uszkodzić swoimi koślawymi łapkami. XD
I tak nikogo nie ma, to można się wysprzęglić z takich rzeczy. xd
Tak na dobrą sprawę to tak miałem z wieloma rzeczami, nie tylko z lutowaniem. xd
#heheszki #hejtonerzy #perypetiedziwena #hejto #czerstwyhumor #memy #dziwenrysuje @bojowonastawionaowca i @eloyard a i @entropy_ , bo potem będzie narzekał, że przegapił. @CzosnkowySmok