


Społeczność


Zaloguj się aby komentować
Zestarzało się jak mleko XD
Btw to lekarze pisali i ten styl pisania wskazuje, że polski to nie było coś na czym uważali. Tego się nie da czytać.
#medycyna #lekarze

Generalnie w tej sprawie mam spory mindfuck - kolesia nakryli, ale zamiast iść w zaparte i czekać na udowodnienie mu winy, sam się wyłożył i zrobił korekty na gruby hajs, a później zrezygnował z bycia radnym - tak nie robią kanciarze. Do tego spora lista lekarzy, którzy za nim stanęli w obronie - gdyby był chujkiem byłoby ich tam co najwyżej kilku.
Zaloguj się aby komentować
Kontrola przebiegu - licznik pękł trzeba zrobić drugie okrążenie.
W sumie nie będę miał przypału przy kontroli drogowej? W sumie wskazanie niższe niż 96 tysięcy przy ostatnim wpisie na SKP XD
#motocykle

Przy następnym przeglądzie powinni wpisać to co jest na zegarach więc teoretycznie nie powinno być problemu. Kiedyś jak miałem taką samą sytuację to czytałem, że powinno się to zgłosić do wydziału ruchu a procedura jest taka sama jak przy wymianie liczników. A najlepiej to jeździj przepisowo albo nie daj się złapać ;)
Zaloguj się aby komentować
Pecado - imperialny stout, kooperacja portugalskiego browaru Ophiussa z rumuńskim Hop Hooligans. Turbo sztos, jak do tej pory najlepsze w tym roku, czekolada, lekko słony karmel, kokos, może nawet orzechy. Ale to piana najbardziej zaskoczyła, w ogóle nie znika i jest tak gesta, ze można ją jeść łyżką.
#craftbeer #piwokraftowe #piwo #pijzhejto
Zaloguj się aby komentować
#hejtolineanyway
Co możesz powiedzieć na grzybobraniu, ale nie możesz podczas rozmowy rekrutacyjnej?


Zaloguj się aby komentować
#zalesie #rodzina
Mam naprawdę super mamę, wszyscy znajomi zawsze zazdrościli - normalna, wyluzowana, zawsze wysłuchała, pośmiała się. No świetna babka, tylko ma jedną przypadłość. Często stawia wyduszenie ode mnie pare groszy przed wszystko inne.
Jedna ze 100 podobnych historii:
Dostaje zdjęcie od mamy - Ona i partner, usmiechnięci w sanatorium. "Pozdrówki od nas"
A mi standardowo odpalił się dzieciak, na którego zwróciła uwagę mama. Bo nie często sama pierwsza się kontaktuje "ooo, super, że się bawicie i jesteście uśmiechięci. Też pozdrawiamy"
Ona: "wysłałbyś stówkę na lody"
Nosz jaka ku⁎⁎⁎ca mnie bierze wtedy. Raz jechałem 1700km specjalnie na spotkanie z rodziną, z bagażnikiem pełnym prezentów. Widzę mamę, idzie do mnie, ja zadowolony, bo fajnie się zobaczyć a ta za kolana się łapie "ojej ostatnio coś bolą, rezonans 300zł". xD
Zaloguj się aby komentować
No to aktualizacja i do domu, co nie chłopaki?
#pracbaza #humorinformatykow

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#motoryzacja Smutek, żal, płacz dziecka, zima, halucynacje z niedożywienia.... https://streamable.com/s9g2u1
Edit: Żeby nie było, to nie mój, #nieprestizowygruz jest niezniszczalny
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#raportzchwilibiezacej geodeta odkopał kamień graniczny przy moim domu, wyjął butelkę spod kamienia, a tam złoty bażant. Co za przypadek

Zaloguj się aby komentować
1031 + 1 = 1032
Tytuł: Limes inferior
Autor: Janusz A. Zajdel
Kategoria: fantastyczno-naukowa
Wydawnictwo: SuperNOWA
Format: książka papierowa
Liczba stron: 274
Ocena: 7/10
Trochę dziwnie się streszcza powieść Zajdla wiedząc, że jest on top pisarzem i każdy śledzący tego typu akcje czytelnicze na pewno zna chociaż z recenzji fabuły jego powieści, ale dla zasady to streszczenie będzie. Akcja powieści jest osadzona w Argolandzie. Głównym bohaterm jest Sneer, lifter, czyli osobą, którą za stosowną opłatą pomaga innym w przejściu testów na inteligencję, co pozwala im na awans społeczny. Sneer dostrzega, że obowiązujący system klasyfikacji nie ogranicza się do skali zero-sześć, a ci najzdolniejsi tworzą kolejne klasy.
Książka to w zasadzie satyra z Polski późnogierkowskiej, tylko osadzonej w świecie fantastyczno-naukowym. Przeczytałem, doceniam pomysł, chociaż styl Zajdla nie do końca przemawia do mnie i raczej nie wrócę. Ale nie żałuję lektury.
No dobrze, faktem jest, że książkę wypożyczyłem z biblioteki, bo tydzień temu widziałem fragment powieści w przychodni lekarskiej, który pasuje do czasów nam współczesnych:
– Która klasa? Co dolega?
– Szósta. Mam ostre bóle głowy i…
– Pije pan?
– Nie.
– Pali.
– Tak.
– Dużo?
– Dwadzieścia dziennie.
– Za dużo. Jak pan przestanie palić, proszę się zgłosić. Pięć punktów. Następny.
(…)
W ciągu kilki minut za drzwiami nie było już nikogo.
Prywatny licznik: 24/50
#bookmeter #czytajzhejto #powiesc #sf #bapitankombaczyta

Zaloguj się aby komentować
Na czym jeździcie? Ile Waszym zdaniem trzeba wydać, żeby mieć w miarę bezproblemowe moto?
Sam planuje najwyżej smarować łańcuch i nic więcej - rowery zawsze chętnie serwisowałem, ale mam na takie zabawy coraz mniej czasu i jak się już chwila znajdzie to wolę pojeździć
Aha - 190cm here, więc potrzebuję czegoś odpowiedniego. Na gladiusie na kursie siedzi mi się jak na kurze
#motocykle
@Jajco Odpowiedź: "to zależy" xD Zależy do czego ma być moto, gdzie jeżdżone, czy ma być nowy czy używany, jaka marka itd.
Do 10k idzie kupić coś starszego i sensownego ale też łatwo wpaść na syfa, 20k daje spory wybór fajnych używek, 30k to już bardzo dużo możliwości. Mam parę moto, z czego:
codzienne latanie po mieście i ogarnianie rzeczy - najlepszy kibel 125cc
latanie po torze - jakieś lekkie, tanie, nie za mocne moto, poluję na Duke 690R ale ganiałem też starym, lekko przerobionym SV650 na gaźnikach kupionym za i 5k i był kot
fun ze zwykłej jazdy prostą drogą lub ładowanie ego patrząc jak ludzie trzaskają fotki na postoju - któryś z harlejków, zależy od humoru
turystyka motocyklowa to zupełnie nie moja bajka więc nie podpowiem
@Jajco skoro już piszesz o jakimś ADV to @knoor bardzo dobrze to ujął - za 10 tysięcy jest sporo pełnoletnich motocykli, ale trzeba trafić na zadbaną sztukę bo można się wpakować na minę. W okolicach 20 tysięcy można już mieć młodsze maszyny, więc ryzyko maleje. A ponieważ 30 tysięcy pozwala kupić nowy motocykl, to moja odpowiedź na właściwe pytanie brzmi 26-27 tysięcy, bo za tyle idzie coś z poprzedniego rocznika wyłapać.
A jeśli jesteś wysoki to pomyśl nad Hondą CRF w wersji Rally, ostatnio z jednym gościem rozmawiałem, i mówił że zmienił z mniejszej L-ki bo też ma tyle wzrostu i jest dużo lepsza. Świetne moto, w ogóle nie odczuwam braku mocy choć ma 27KM, ale to jest bardziej ADV zjeżdżające z asfaltu, niż ADV w stylu "SUV-crossover" do jazdy asfaltami. NX500 Hondy to też świetny sprzęt, ewentualnie poprzednik CB500x, bardzo go lubiłem ale po prostu nie pasował do mnie i mojego stylu jazdy.
Zaloguj się aby komentować
No i mam żonę Brytyjkę. Teraz pewnie zacznie codziennie smażyć frytki, roztyje się zacznie palić szlugi podczas robienia jajecznicy. Btw na 26 osób uzyskujących obywatelstwo, 19 pochodziło z różnych krajów. #uk #heheszki
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Pytanie do majsterkowiczow samochodowych i roznej masci elektrykow. Skąd bierzecie przewody FLRY-B do wiązek? Nie mogę znaleźć jakiegoś jednego źródła gdzie będą wszystkie kolory, wiecznie muszę kombinować i szukać wiatru w polu
#motoryzacja #samochody #majsterkowanie #elektryka
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
#gorzkiezale strajkujacych rolnikow trzeba palowac. Pol zycia spedzilem na wsi, znam mase rolnikow i co jeden to bardziej po⁎⁎⁎⁎ny.

Zaloguj się aby komentować
Lubię jak się jednego dnia natrzaska komentarzy, które zbierają plusy, a następnego dnia dostaje się wyzwanie z piorunami za komentarze - czuję się jakbym miał dochód pasywny w postaci poirunów
#justhejtothings #hejto

Zaloguj się aby komentować
Ten duński i jalapeno z żabki są za⁎⁎⁎⁎ste mimo, że to pewnie zwykły fanexik, ale bym kupił takie butle do domu … ahhh
A wy jakie lubicie?
#zabka #hotdog #oswiadczenie #jedzenie
Zaloguj się aby komentować