#mundial i bardzo k⁎⁎wa dobrze

jerekp
- 440wpisów
- 596komentarzy

#mundial i bardzo k⁎⁎wa dobrze
Zaloguj się aby komentować
dzisiaj nie śpię
Zaloguj się aby komentować
Jak patrzę na Czechy to mam flashbacki z Korei, Niemiec, Rosji XD
#mundial #pilkanozna

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Oglądam Eurowizję pierwszy raz od jakiś 30 lat. #eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Pracuję sobie teraz na MacOS i czuję się jakbym się cofnął do lat 80. UI/UX w tym systemie to jakaś masakra. #komputery
Zaloguj się aby komentować
Poszedłem do kina i przespałem prawie cały film.
#kino #japierdykam
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Właśnie skończyłem KCD2 + wszystkie DLC i nie wiem jak żyć. Ale to było dobre. Chyba zacznę od nowa w trybie hardcore.
#gry #kcd2 #kcd
Taka ciekawostka, jak się wsłuchasz w muzyczkę w trakcie ostatniej sceny, zaraz po tym jak Henry rozmawia z ojcem o tym co ich czeka w przyszłości, to leci tam (część od 40 sekundy) https://www.youtube.com/watch?v=0s0OKCBeHFY
Czyli już mamy nieoficjalną zapowiedź że KCD 3 poruszy temat wojen husyckich
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#muzyka #kcd #gry #wroclaw
Najlepszy koncert w tym roku już się odbył.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować