Potynkowane. Ktoś z Was ma jakiś dobry patent na wtachanie 60 płyt OSB na strop? XD #budowadomu #budownictwo


Społeczność
Potynkowane. Ktoś z Was ma jakiś dobry patent na wtachanie 60 płyt OSB na strop? XD #budowadomu #budownictwo

@Jajco Zatrudnij dwóch młodzików do pomocy to Ci to wrzucą w jeden dzień za kilka stówek. Też robię wszystko sam na budowie ale już się wyleczyłem z samodzielnego porywania się na te najcięższe fizycznie prace które są idiotoodporne i ciężko je spierniczyć. Biorę sąsiada i jego kolegę do pomocy i niech oni targają.
Zaloguj się aby komentować
Tak a propos afery z koordynatorem warszawskiego szpitala (absolutnie tu nie rozgrzeszam KO!) postanowilem sobie sprawdzic jak zakonczyla sie afera z aniołkami Glapinskiego, które zarabialy po 50tys zl za nie wiadomo co.
Afera wyszła na jaw w 2018 roku.
Jedna z nich pracowała sobie spokojnie do 2022 roku. https://pl.wikipedia.org/wiki/Martyna_Wojciechowska-Tsobekhia
Druga pracuje dalej, teraz jest jakąś dyrektor. https://nbp.pl/o-nbp/struktura-organizacyjna/departament/generalny/
Koordynator zwolniony w kilka dni po wyjściu afery na jaw.
#polityka

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Dziękuję za głosy, jako że zostałem nominowany do kolejnej rundy #hejtolineanyway , wrzucam na ruszt pytanie:
Co można powiedzieć o nowym mieszkaniu sąsiada, ale nie o jego żonie?
Zaloguj się aby komentować
Ziemniaczki przyszli
#gotowanie #jedzenie #hejtokoksy


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Spatchowali, że nie można pobić gomeza i zabrać mu klucz, ale można go dostać kradzieżą kieszonkową.
Robię sobie achievka ambitniak. Polega on na nauczeniu sie wszystkich umiejetnosci w grze czyli wbicia 44lvla nie rozdając nic w siłe, zrecznosc i mane czyli wymaga on wybicia wszystkiego co oddycha w koloni w kazdym rozdziale. Kończę 1 rozdział, zostało mi troche mobów odpornych na ogień, więc wyruszyłem na zamek w poszukiwaniu amuletów na siłe.
Mogliby poprawić to AI bo cheesowanie gierki jest bardzo łatwe, strażnik mnie nakryje i nie robi on żadnego alarmu, zabije go i okradam zamek dalej.
#gothic #gothicremake

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
119 011 750 - 200 - 200 = 119 011 350
#pletwalztwarogu
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
Od niedawna mam nowa prace w firmie która ma AI zapalenie mózgu. Codziennie ktoś prezentuje jakiegoś nowego AI agenta. Niektóre są od takich pierdół że użycie ich doslownie wydłuża caly proces najmniej dwukrotnie, ale używanie agentów Ai jest wpisane w performance review wiec trzeba robic, wiadomo.
Mam ochotę iść na budowę. Malować ściany. Serio. #pracbaza
JA pi€rd0lę, jaka to jest bańka. Już w tej chwili, jedno centrum danych zużywa więcej wody niż wszystkie domostwa u mnie w Irlandii, a mamy ich przecież więcej. Zużycie energii to też jakiś kosmos. Ceny tych mediów w końcu wyjebią w kosmos, to jest więcej niż pewne, bo słodkiej wody w Europie brakuje i bez tego. Jak ceny tokenów zostaną urealnione, a potem jeszcze uwzględnią te media, to stanie się to impreza dla najbogatszych, bo dokładnie tak powinno być, w tych okolicznościach.
Zaloguj się aby komentować
Czas na wyłonienie zwycięzcy, lud orzekł że jest nim @dez_ - który niniejszym zostaje nominowany do wymyślenia pytania w kolejnej rundzie.
Na drugim miejscu @LondoMollari , na trzecim @RogerThat
#hejtolineanyway
Zaloguj się aby komentować
Jakby ktoś na emigracji zastanowiał się nad powodami dla których warto wrócić do Polski to zobaczcie to zdjęcie.
Przez całe lata na emigracji brakowało mi dobrych krajowych truskawek, pomidorów, kupna świeżych jagód, polskich czereśni, pączków z targu od baby która sprzedaje je w tym samym miejscu od 30 lat,, obwarzanków, młodej włoszczyzny na zupę a nie te pędzone marchewki i pasternak bo nawet nie pietruszka z giełdy, ogórków gruntowych a nie te pakowane w plastik. Niby detale a jednak... ;)

Zaloguj się aby komentować
Heeejka
no i stalo sie, wczoraj pojechalem moim autem na przeglad w Austrii XD
Z racji, ze mieszkam na malej wsi, to ludzie sie znaja - a ja jestem "tym gosciem co kupil ten dom ktory wygladal tylko do wyburzenia i przywrocil go samodzielnie do nowoczesnego stanu" (Tak naprawde, to ogrod byl zaniedbany a dom jeszcze przez pierwszych wlascicieli byl wykonczony na extremalnie wysoki stan) - ale wracajac do tematu. Mam na wsi mechanika ktory jest raczej z tych uczciwych.
samochod przegladu nie przeszedl bo gumy zawieszenia maja 11 lat i wygladaja na wybite/zmeczone -> Fakt, ze wygladaja slabo. Samochod trzyma geometrie i sztywnosc zawieszenia, bo co rok na urlopie jade na trzepaczki aby wlasnie uniknac takich sytuacji.
---------------
W kazdym razie remont tylnego zawieszenia. Wycena wg. warsztatu 3500€ - jak wlasciciel sam powiedzial, zrob to sobie w polsce, bo tutaj to polowa wartosci auta i sie nie oplaca.
--------------
Zestaw wachaczy kosztuje okolo 900 zl (bo gdzie sie da, wymienimy tuleje - tuleje w Austrii nie wystepuja jako czesc wymienialna - bo czas pracy, zjada oszczednosci) Mechanik pewnie skasuje mnie z 1000 zl + zbierznosc 200....
Czyli prawdopodobnie za jakies 600€ bedzie wszystko znowu idelanie.
-------------
dlatego tez, na wszystkich grupach na FB zawsze mnie bawi, jak ktos pisze, ze ceny SO takie same a zarobki 2x wieksze.
#austria #samochody
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Chyba najszybsza paczka jaka dostalem xd #dpd #chwalesie

Zaloguj się aby komentować
Zdrowia w ten miły dzień, czas na szampana! #rosja #moskwa #heheszki

Zaloguj się aby komentować
119 011 950 - 200 = 119 011 750
Serek wiejski.
Z Twarogiem!
#pletwalztwarogu
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
#heheszkipolityczne #humorobrazkowy #lekarz100k #afera

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna