https://www.hejto.pl/wpis/https-www-parfumo-com-perfumes-jinx-geist-znajda-sie-chetni-na-nowosc-od-jinx-mi
Perfuma jest już u mnie. Na dniach wyśle rozliczenia. A paki nadam w poniedziałek rano
#perfumy
https://www.hejto.pl/wpis/https-www-parfumo-com-perfumes-jinx-geist-znajda-sie-chetni-na-nowosc-od-jinx-mi
Perfuma jest już u mnie. Na dniach wyśle rozliczenia. A paki nadam w poniedziałek rano
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Sprzedam discovery set od Meo Fusciuni, brak jednej próbki (Notturno), ubytki jak na zdjęciu, wyjściowo sample miały 2 ml.
140+szip
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ooo cie k⁎⁎wa c⁎⁎j XDD
Pióropuszek w ofercie ma też atramenty (30 ml - 50 zł) do złudzenia przypominające te marki Karkos od chińczyka. Zdjęcie na stronie wygląda jakby ktoś po prostu naniósł napis w paincie i wrócił do CSa XDD
Swoją drogą fenomenalna robota, nic a nic nie jest krzywo, wystarczy zamknąć jedno oko i przymknąć drugie XDD
Jakbym miał czas, chęci i pieniądze, to kupiłbym fiolkę, żeby zobaczyć, czy zainwestowali faktycznie w swoje etykiety, czy rzeczywiście zmienili je tylko w paincie. Bo jak to drugie, to to już jak c⁎⁎j nie jest legalne XD
Zmiana nazwy to jedno, ale nanoszenie innego logo na zdjęcia produktu to inna liga XD
#piorawieczne



Zaloguj się aby komentować
Pióra wieczne już dawno “przeszły do lamusa” i z ogólnego użytku wypadły do ciekawostki, tematu kolekcjonerskiego i gadżetu dla ludzi, którzy chcą sprawić sobie “coś fajnego” i “jakościowego”. Na tej ostatniej grupie najłatwiej żerować, ponieważ jest skłonna do wydania pieniędzy a, z całym szacunkiem, c⁎⁎ja się zna. I zdaje się, że na tym właśnie swój model biznesowy oparł sklep z piórami Pióropuszek. Pech chciał, że przez przypadek na ich reklamę trafiłem ja, który rynek ogarnia. I mi się ich praktyki nie podobają. Pióra wieczne Pióropuszek Wszystkie pióra wieczne, dostępne w ofercie sklepu Pióropuszek, posiadają jakieś wymyślne, wyszukane...
6 150 + 450 = 6 600
Z wczoraj :)
#barylkakrwi
#oceankrwi #krwiodawstwo #barylkakrwi
---
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
Seria 7 Bricklink Designer Program właśnie trwa, chociaż zestawy takie se
https://www.bricklink.com/v3/designer-program/main.page
#lego #bricklink #bdp
Zaloguj się aby komentować
Dzień 751/757
Liczba elementów 348
Zestaw z roku 2025
Cena katalogowa 119,99 zł
#lego #legodamwa #porsche

@boogie nie wiem o który element chodzi, ale jest kilka nadruków na klockach: https://rebrickable.com/sets/77239-1/porsche-911-gt3-rs-super-car/#parts
Ale większość to naklejki: https://rebrickable.com/parts/10113803/sticker-sheet-for-set-77239-1/
Zaloguj się aby komentować
#perfumy
Kupię flakony:
Ensar oud, Jamaican Ambergris Pinoy LTD
Ensar oud, Tigerlust pure parfum
Ensar oud, Sultan Red Rose OG pure parfum
Najlepiej 10-20ml.



Zaloguj się aby komentować
Pióropuszek mi odpisał na trustpilocie. Wy jesteście bezczelni. Pozwolę sobie dodać inną opinię podsumowującą sprawę.
J⁎⁎ać k⁎⁎wa prądem.
EDIT: JESZCZE MI OPINIĘ ZGŁOSILI K⁎⁎⁎IE SYNY. No to się k⁎⁎wa będziemy bawić teraz ziomeczki.
#piorawieczne



@ErwinoRommelo @owczareknietrzymryjski Kraj produkcji krajem produkcji, ale jaka firma jest za to odpowiedzialna? Za samo zamazywanie logo na zdjęciach powinni dostać wpierdol publicznie. Muszę to drugi raz do uokiku podrzucić, bo aż mnie wkurwili. Za pierwszym razem nie pykło jakąś tam ścieżką mailową.
Zaloguj się aby komentować
Witajcie w serii #mamotoniesazabawki w której przedstawię wam figurki/zabawki pokemonów + duplikaty. A dzisiaj: Psy ogniem szczekają
Arcanine (Gen. I)
Pręgowany, pomarańczowy pies z grzywą lwa, który zieje ogniem. Ewolucja Grow... Growlite... Growlight... Kurrrrrw... Growlithe pod wpływem ognistego kamienia. Figurka oczywiście z tych dużych, Epic Battle Figure, a co za tym idzie ma mechanizm bojowy. Polega on na tym samym, co u Charizarda - ma płomienny patyk w ryju i jak się go odpowiednio zegnie, to nim strzela.
Strzela chujowo, bo mu ten płomień nawet z mordy nie wypada, ale jak dla mnie nie musi, bo mu to różnicy w staniu na półce przecież nie zrobi. Większa figurka to i szansa na niedoróbki większa, ale jak tak teraz patrzę na zdjęcie, to mu chyba oko na brwi zachodzi. Na żywo nie zauważyłem.
Tak że tego. Toodaloo


@ArmandoNumber5 Weź mi nie mów o tazosach. Jakby teraz weszły chipsy z metal tazo pokemonów, to bym ze 120 kilo dojebał. Nigdy nie miałem hajsu za dzieciaka, miałem chyba 5 sztuk, z czego jednego mi rok starsi ode mnie zajebali.
Jak ja wygrałem, to on mi nie musiał swojego oddać, ale jak przegrałem następną, to mi szybko we 3 tłumaczyli, że ja już muszę. Kurwa jebana mać.
Cała szkoła brzęczała blachą co przerwę. Aaaaaaaaahhhhhhh
Zaloguj się aby komentować
5 700 + 450 = 6 150
#barylkakrwi #krwiodawstwo
#oceankrwi #krwiodawstwo #barylkakrwi
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
Zmywarka dogorywa, ale jeszcze nie dam jej odejść, bo nową kupię dopiero do nowego domu. Więc trzeba było pobawić się w druciarstwo
#majsterkowanie #zrobtosam

Zaloguj się aby komentować
Luty a więc.... https://www.hejto.pl/wpis/juz-jest-viii-seria-ceskie-drahy-dlugo-wyczekiwana-seria-z-czeskimi-magnesami-ju
#kolej
#pkp
#pociagi
#czechy
#magnesy
#mikol
#wagon
#magnesikikolejowepl
Zaloguj się aby komentować
Dzień 750/757
Liczba elementów 260
Zestaw z roku 2025
Cena katalogowa 89,99 zł
#lego #legodamwa #sega

Zaloguj się aby komentować
Witajcie w serii #mamotoniesazabawki w której przedstawię wam figurki/zabawki pokemonów + duplikaty. A dzisiaj: I did a thing XD
Tanio i dużo niby równa się drogo, ale to jakoś tak łatwiej przychodzi, niż mało drogo XD
Paka doszła w Walentego, co jest adekwatne, bo mi znowu odjebało na głowę XD. Rozbiję na więcej wpisów, ekonomia piorunkowa to podstawa!
Galariański Zigzagoon (Gen. VIII)
Regionalny wariant normalnego Zigzagoonaa znanego z generacji trzeciej. Tak jak tamten jest typu normalnego i ewoluuje w Linoona, tak ten wariant jest specjalny nie tylko ze względu na wygląd, ale też na dodatkową ewolucję. Szczerym będąc wolę oryginalnego Zigzagoona z tą jego niepewną, zmieszaną mordą. To chyba mój drugi ulubiony szkodnik, zaraz po Sentrecie.
Co zwróciło moją uwagę, to że te, że tak się wyrażę, kolce, są miękkie i uginają się pod naciskiem. Fajne to, c⁎⁎j ich nie strzeli jak ktoś dzieciakowi da. Nie wiem po co, bo przecież #mamotoniesązabawki ale różni są ludzie. ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
Noibat (Gen. VI)
Wielgie uszy, rozwarty ryj, pozycja na wejście smoka i plastikowy kij w d⁎⁎ie. Skrzydełka dość miękkie. To jest właśnie Noibat. Więcej o nim nie wiem, bo z batów, to ja się zatrzymałem na Zubacie, Golbacie i Crobacie. Ja to ogólnie jestem zainteresowany figurkami z generacji I-III jakby nie było widać XD. Tylko mnie kurwiesyny mieszajo wszystko XD
Z tematów pobocznych, to coś się chyba brzydkiego dzieje na liniach produkcyjnych, albo mi się fart skończył, bo coraz więcej niedoróbek zauważam. Tu niedomalowane, tu za dużo farby, gdzie indziej coś rozmazane, albo krawędzie nieścięte. Tendencja spadkowa na jakości? Możliwe, chociaż wolałbym nie. Ale z daleka w sumie nie widać XD
No i tego. Idę pracować czy coś.



Zaloguj się aby komentować
drying mj #konopieindyjskie #marihuana #thc #konopie

Zaloguj się aby komentować
Spyfoto nowego zestawu
#9398
#lego #niepoprawnelego




Zaloguj się aby komentować