
Społeczność
Wędkarstwo
Grupa adresowana do osób zainteresowanych łowieniem ryb wędką, ale także środowiskiem wodnym i jego ochroną. Mięsiarzy razić prądem.

Społeczność
Grupa adresowana do osób zainteresowanych łowieniem ryb wędką, ale także środowiskiem wodnym i jego ochroną. Mięsiarzy razić prądem.
Zaloguj się aby komentować
Poranny wypad nad jezioro. #wedkarstwo #islandia


Zaloguj się aby komentować
Witam kolegów i koleżanki po kiju!
Od dłuższego czasu rzeźbiłem sobie po godzinach apkę wędkarską.
Trochę brakuje poklepania po plecach albo kopa w d⁎⁎ę i nie wiem czy dalej ją rozwijać.
O apce:
Darmówka na Androida. Żadnej rejestracji czy logowania. Robię ją na "codzienny" wędkarski użytek (założeniem była przydatność w przygotowaniu do wypadu, jak i nad wodą), a nie żeby odpalać dwa razy w roku.
Zawartość:
Mapa łowisk (są jeszcze braki i nieprawidłowości, ale działam z tematem), prognoza brań (godzinowa i na tydzień wprzód), zagregowane informacje z regulaminów. Trochę drobnych pierdółek dla "nowych". Jest też spory moduł przeprowadzania turniejów.
Chciałbym poznać opinię i spojrzenie niezależnych ekspertów i czy warto to ciągnąć dalej. Opinią na google store też nie pogardzę, nawet jeżeli będzie to jedna gwiazdka lub "dobre, ale nie rób więcej".
Apka jest w fazie Closed testing, więc trzeba dołączyć do mojej grupy googlowej, by ją zainstalować.
https://groups.google.com/g/fishjapps/
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fishjunkie.fishingassistant
Z góry dzięki za pomoc!
P.S. Łatka dla atencji
#wedkarstwo #ryby

@parabole ja bym dodał moduł - "nic nie zapomnij" z "czeklistą" rzeczy, które masz wziąć na wyprawę, najlepiej, gdyby lista była predefiniowana, czyli:
robię listę rzeczy, na wypad (podaje dzień), na łowisko (jeśli podane z bazy, to z automatu wskakują rzeczy wymagane na tym łowisku), który będzie (spławikowy (wędzisko, bat, tyczka), federowy (metoda, koszyk), spiningowy (ulstra light, klasyczny), muchowy) i zabieram ze sobą: (podbierak, wędkę, krzesełko, kapelusz, kamizelkę, puszkę kukurydzy), fajnie jakby można było wybierać wędziska, podbieraki i inne z edytowanej listy, przecież wędzisk do feedera niektórzy mają po kilka zestawów. Takie coś mi się marzy, bo nigdy jeszcze nie wziąłem wszystkiego, czego potrzebowałem, nawet wtedy, jak cały sprzęt wędkarski miałem w aucie. A jeszcze jakby z listy generowało się gotowe powiadomienie do kalendarza, żeby kupić robaki i piwo/setkę, to byłoby super.
Zaloguj się aby komentować
Pizgało złem, ale mimo wiatru owocny wypad na #ryby
Teraz trzeba ogarnąć jakieś przepisy na #sledz
#wedkarstwo

Zaloguj się aby komentować
No to sezon na #wedkarstwo rozpoczęty!
Moja apka pokazywała, że do 15 średnio, potem skok o kilkanaście procent.
No i sprawdziło się. Do 15 żadnego brania. 15
Jakby ktoś chciał dołączyć do testów apki, to serdecznie zapraszam
P.S. niuchająca kota dla zasięgu
#ryby #pokazkota #koty



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zawody w wędkarstwie podlodowym, jak mniemam.
#wedkarstwo #wedkarstwopodlodem #bekazpodludzi #heheszki #zima

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@Fly_agaric jasne że naturalny, złapany w naturalnym jeziorze a nie na norweskiej farmie. Naoglądałem się swego czasu filmików z norweskich farm i lososia kupnego nie ruszam. Przejrzyj sobie moje poprzednie wpisy a znajdziesz inne gatunki łososiowate z dosłownie czerwonym mięsem również złapane na dziko tu na Islandii. Pozdrawiam.
@Fanti Przecież regularnie tam zaglądam. Twoje troćki mi bardzo przypadły do gustu. Ten też mi się podobywuje. Smażone pyszne, wszystkie łososiowe, ale jakbyś jeszcze uwędził domowym sposobem, to już w ogóle.
Łososia do smażenia wybieram tylko dzikiego atlantyckiego i to jest zupełnie inny kolor niż barwiony norweski/irlandzki/szkocki. Wędzonego kupuję bardzo rzadko, bo nie mam dostępu do jakościowego. Jak jestem w PL, to rodzice mają dostęp do domowo wędzonej troci - tę uwielbiam. Hodowlana, ale od gościa którego znają i mięso wcale nie jest czerwone.
A, taka ciekawostka. W Polsce troćki, czy tam potokowce są często sprzedawane pod nazwą handlową: pstrąg łososiowy xDD Takie tam drobne fałszerstwo, żeby lepiej wyglądało.
Jak będziesz miał okazję to spróbuj jeszcze Sielawy! Jedyna niedrapieżna ryba łososiowa. Rośnie dużo mniejsza, ale matko, jak jest pyszna (zarówno wędzona, jak i smażona).
Zaloguj się aby komentować
Już suszę ziarenka, jakoś dziwnym trafem ich ilość się podwoiła
#wedkarstwo #winiuchowedkuje


Zaloguj się aby komentować
To nasz przyłów, dużo, niedużo, ale jest jesiotr i jeden sazan



Zaloguj się aby komentować
Robaczki, duuużo robaczków




Zaloguj się aby komentować