
wielbuont
- 182wpisów
- 1563komentarzy

@wielbuont wchodzisz w ustawienia telefonu, wpisujesz DNS, wchodzisz tam gdzie masz prywatny dns, wpisujesz to dnsforge.de , efekt brak reklam gdziekolwiek na telefonie
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Znajdź dziurę w chmurach i spróbuj swoich sił w astrofotografii
Upiecz chleb bądź jesienne ciasto
Zrób w domu bazę z koca, poduszek i krzeseł
Jako, że jestem stary, gruby i połamany, a bazy są fajne to zrobiłem bazę kotełowi na balkonie z drabiny i kocy. Nawet siedział tam dopóki nie zaczęło padać. Tak wiem okna do mycia
#jesiennewyzwania #hejtowyzwanie

Zaloguj się aby komentować
Taki ten sezon nędzny, trzeba 20km zrobić dla pół koszyka, bo nawet jak jest to wszystko robaczywe #grzyby

Zaloguj się aby komentować
Gościu kupił mieszkanie na drugim piętrze centaralnie koło rampy załadunkowej i po tygodniu mu to przeszkadza. Okan nie zamnkie z jakiegoś powodu - pewno nie ma klimy i mu sie grzeje #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Lista obcności rajd o pierwszą nagrode LangoszStanu #f1
Zaloguj się aby komentować
wyścig dla koneserów #f1
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Giga burgir. 3x 70g krowy, 3x chedar, niebieski ser, ogor kiszony i plasterek pomidora. Bula może być wysoka, bo jest leciutka na slodzie i jest puchata jak ponczek. Wszedł we mnie pyszny sk⁎⁎⁎⁎syny #gotujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Sezon wakacyjny w pełni to o ile już gdzieś sie nie pojawiły takie njusy to zaraz będą. Mianowicie Polak na wakacjach odjebał kite, wziął i umar na śmierć. Zawsze w takich artach pojawia sie info o niebotycznych kosztach transporu zwłok rzędu 50k, no i tu pojawia sie moje pytanie po co? Dlaczego ludzie chcą zapłacić pisiont koła by przewieść zwłoki? Ja nie chciałbym by moja rodzina odpierdalała maniane i wlokła moje truchło przez pół świata tylko po to by zakopać w innym miejscu. Chyba jakieś pełnomoctwo będę musiał ze współpodróżnikami podpisywać, by to oni mieli prawo do organizowania pogrzebu #hejtorozkminy
@ZohanTSW Yep. Jak jeciałem do japonii to ubezpieczenie na miesiąc bodajże kosztowało 281zł na głowę i dawało spore kwoty na leczenie czy transport.
Swoją drogą niezwykle rozbawiło mnie, że w liście krajów wykluczonych z ubezpieczeń pośród takich tuz jak Korea Północna, Birma, Rosja czy Afganistan znajduje się USA, bo oczywiście tam koszty leczenie są tak powalone, że musisz brać na to osobne ubezpieczenie, dostosowane do ich powalonych kosztów.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
no to idziemy w spanko #f1
Zaloguj się aby komentować
wielka nagroda klonowca lista obecności #f1
Zaloguj się aby komentować
Wiek się zmienia
Ogór się zmienia
Proces się zmienia
Kiszenie ogóra zawsze cieszy
#gotujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować