
mute
- 578wpisów
- 441komentarzy
The only good system is a sound system ®

The only good system is a sound system ®
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Miesięczna racja żywnościowa na obywatela Polski w połowie lat osiemdziesiątych.
#polska #prl #lata90 #lata80 #gimbynieznajo

Zaloguj się aby komentować
Potwierdzono 100% skuteczność nowego leku na raka jelita grubego.
https://www.gloucestershirelive.co.uk/news/health/new-bowel-cancer-drug-found-9320411
#medycyna #cancer #nauka
@mute zrobiłem mały risercz i nie licząc bardzo ograniczonych testów na osobach w wieku podeszłym (75+ praktycznie nie ma danych wg dokumentu dopuszczenia do obrotu w Unii), a takie są najbardziej narażone na raka jelita (wg mojej skromnej wiedzy) to faktycznie brzmi optymistycznie. Ciekawe co wyjdzie przy większych próbach, jak to zwykle ma w zwyczaju przy lekach tego typu. Niemniej jest to nadzieja dla chorych. Moja babcia przeszła raka jelita grubego i nie polecam tego doświadczenia.
Nie żebym polecał przechodzenie jakiegokolwiek raka, ale tego nie polecam szczególnie.
Zaloguj się aby komentować
Dawid Godziek po raz pierwszy wygrał zawody Crankworx Slopestyle.
https://m.youtube.com/live/hqyECWk-LRs?si=g6wy2e0lenw6IxOE
#rower #mtb #sport




Zaloguj się aby komentować
Crankworx Slopestyle w Australii po 1 rundzie.
Relacja live
https://www.youtube.com/live/hqyECWk-LRs?si=g6wy2e0lenw6IxOE
#rower #mtb

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
I cyk kolejny tytuł. Lewy polej sobie.
#tennis #tenis #igaswiatek #sport
Zaloguj się aby komentować
@Opornik przyroda zachowała się inaczej niż kiedykolwiek (przynajmniej z tego co pamiętam) i sezon wystartował o prawie miesiac za szybko i większość pszczelarzy nie zdążyła przygotować swoich pasiek do zbioru miodu wiosennego. Mi udało się przygotować pasiekę w 80%, ale nagle pogoda się załamała i przez zdecydowana większość czasu kwitnienia rzepaku było zimno (poniżej 10°C), więc pszczoły siedziały w ulach i zjadały zapasy, a rzepak nie nektarował. Dopiero ostatnie 5-6 dni kwitnienia rzepaku zbiegły się z poprawą pogody i pszczoły wyruszyły na zbiory. Większość pszczelarzy narzeka, że zbiory miodu wiosennego były tragicznie niskie. Spodziewałem się kiepskiego miodobrania. Ale okazało się, że stopień przygotowania pasieki był wystarczający, a te 5-6 dni wystarczyły do tego, bym miał bardzo obfity zbiór. Więc na przekór nietypowym, niesprzyjającym okolicznościom mam bardzo udany początek sezonu.
Teraz czekam aż kwitnienie skończą drzewostany akacji (robinia akacjowa) i za około 7-10 dni czeka mnie drugie miodobranie.
Pozdrawiam.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Lech-Legia
Co tam się dzieje, nie ogarniam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dwa samobóje


Zaloguj się aby komentować
@Opornik Piwo "EL" bez O.
https://twojradom.pl/poznaj-radom-browar-saskich-legendarny-producent-lokalnego-piwa/1419246
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#f1 #kubica
Robert Kubica, Lewis Hamilton i Nico Rosberg

Zaloguj się aby komentować