jeszcze jak
#nieruchomosci #bekazlandlordow


jeszcze jak
#nieruchomosci #bekazlandlordow

@festiwal_otwartego_parasola Z flipperami i ludźmi co po prostu trzymają mieszkanie puste jako inwestycję to w pełni się zgadzam ale sam jako ktoś kto wyprowadził się młodo z domu pomimo znacznie niższych cen nie byłem w stanie mieszkać na swoim i musiałem wiele lat wynajmować. Gdyby nikt nie wynajmował mieszkania to nie mógłbym się przeprowadzić do większego miasta ani usamodzielnić się. Także nie chcę obrażać ludzi za to, że wynajmują mieszkania bo to nie jest nic złego bo to mieszkanie nadal służy do mieszkania.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
nie obchodzi mnie kto zaczął, podajcie sobie ręce
#heheszki #szkola #memy

@festiwal_otwartego_parasola @WatluszPierwszy Typowe... Jeden raz, w podstawówce byłem świadkiem odwrotnej sytuacji. Mieliśmy w szkole takiego cichego gościa, z perspektywy czasu myślę że miał jakąś formę autyzmu albo aspergera. Praktycznie się nie odzywał, nie miał znajomych, nikomu nie przeszkadzał. Ze względu na to i wygląd - był sporo wyższy od innych, dzieciaki z jego klasy wybrały go na cel. Zwykle starał się ich unikać albo uciekać, ale któregoś razu coś w nim pękło. Podniósł na wysokość głowy gówniarza, który go zaczepiał i rzucił nim o ziemię. Gówniarz zaczął dosłownie skamleć, chwilę nie mógł wstać, a potem zaczął uciekać utykając xD Świadkiem wszystkiego był nauczyciel historii, typowy facet starej daty - nie spieszył się specjalnie, idąc rzucił pod nosem "sam się doigrał", podszedł do chłopaka, który się bronił i spokojnie powiedział "chodź, pójdziemy do dyrektora to wyjaśnić". Po tej akcji dalej go zaczepiali, ale wydaje mi się, że nikt nie odważył się na cokolwiek więcej niż docinki słowne.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
byłem tym naukowcem
#bekazkonfederacji #bekazszurow #polityka #bekazantyszczepionkowcow

Zaloguj się aby komentować
była szefowa pisowskiego TVP przeprasza. z dobrej woli podaję dla zasięgu
#polityka

Zaloguj się aby komentować
eksperci od prostych i niskich podatków nie mający zielonego pojęcia o gospodarce?
nowe, nie znałem
#bekazkonfederacji #polityka

Zaloguj się aby komentować
#heheszkipolityczne #polityka #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
kruciutko
#bekazkonfederacji #polityka

Zaloguj się aby komentować
"Nie ma większego bogactwa w narodzie nad światłych obywateli" - Jan Paweł II
#medycyna #bekazszurow

Nie rozumiem, czemu wszyscy uważają to za niemożliwe. Nie jestem zwolennikiem debilnych teorii spiskowych, ale to z zarabianiem na leczeniu, a nie wyleczeniu ma sens. Chyba bardziej się opłaca sprzedawać lek na raka za miliardy bogaczom, a biednych leczyć przez długi czas, bo biedni ci nie dadzą miliona, a tak to możesz ich doić latami, aż stracą wszystko, samochód, dom, zaciągną długi. Do tego ludzie muszą płacić za drogie ubezpieczenia zdrowotne, które potem i tak im mało dają, bo rachunki za dalej w dziesiątkach lub setkach tysięcy dolarów.
Kolejnym logicznym argumentem przeciwko udostępnieniu takiego leku byłoby nagłe, gwałtowne przedłużenie życia, co skutkowałoby załamaniem systemów emerytalnych, a co za tym idzie poważnymi problemami ekonomicznymi, mniejszą siłą nabywczą = bogaci zarabiają mniej.
W Stanach rządzą psychopaci, życie ludzkie jest nic nie warte i liczą się tylko pieniądze. To że przez to giną ludzie, to przecież nie jest nic nowego.
Stany to utopia bogatych psychopatów.
Zaloguj się aby komentować
to mówicie, że typ który doprowadza do strat biznes znajdujący się w centrum miasta to dobry kandydat na ministra finansów w rządzie Pis-konfa?
no chyba, że to tylko efekt tej całej "kreatywnej księgowości" żeby nie płacić podatków, to jeszcze lepiej
#polityka #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
myśleliście, że nie można odwalić większego debilizmu, niż wjechać na przejazd kolejowy i nie umieć z niego zjechać? otóż można
W niedzielę w Magnuszewie typ zostawił samochód przed remizą blokując wyjazd strażakom i poszedł sobie na mszę.
W tym czasie w pobliskim jeziorze tonął 35-latek, który wypadł z łódki.
Strażacy nie mogli na czas przybyć z pomocą, bo brama za którą stała łódź ratownicza była zastawiona autem.
Zycia mężczyzny nie udało się uratować.
#wiadomoscipolska

Zaloguj się aby komentować
outstanding move
#polityka #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@festiwal_otwartego_parasola no nie wiem czy on taki izolowany
Świat obiegły nagrania ze szczytu Szanghajskiej Organizacji Współpracy, który odbył się w weekend w Chinach. Premier Indii Narendra Modi i Putin dumnie szli przez środek sali, trzymając się długo za ręce. Przekaz jest jasny. Chiny, Indie i Rosja chcą wspólnie zdominować świat — ale ich plan ma pewien haczyk. "Mocarstwa dzielą duże różnice, które Zachód powinien wykorzystać" — twierdzi Klemens Fischer, profesor stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie w Kolonii, który przez 30 lat pracował jako dyplomata.
Przełamać światową dominację Stanów Zjednoczonych i Europy — oto cel Chin, Rosji i Indii. Mocarstwa się już z tym nie kryją. Wystarczy spojrzeć na nagrania z Chin. Niepokojąca jest szczególnie postawa Indii, które odwracają się od USA po tym, jak Trump nałożył na nie ogromne cła.

Zaloguj się aby komentować
zrub mi takom fotę żeby wiedziała co straciła
#polityka

Zaloguj się aby komentować
#polityka #nieruchomosci #wiadomoscipolska

Zaloguj się aby komentować
#heheszkipolityczne #polityka #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować